Satış Tamir, yedek parça satışı ve temini, servis, yazılım ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
İşlemi ne ile yaptınız. Çok hassas ve çok kondansatör var etrafında zarar verilmemiş ise 70 tl ye yaparız

Tapatalk kullanarak Mi5s Plus aracılığıyla gönderildi
lehim noktoları duruyo ben yine müsait bi zamanda içini açıp fotoğrafını yollayım size eğer olacak gibiyse halledelim

xiaomiteknikservisi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
xiaomi mi5
Meslek
telefon tamiri
Konular
1
lehim noktoları duruyo ben yine müsait bi zamanda içini açıp fotoğrafını yollayım size eğer olacak gibiyse halledelim

Fotoğraf atarsanız bakalım cihaza çok değişim yaptık. Yapılır cihazınız

isoomail

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
RedmiNote8
Meslek
Reklamcı
Konular
4
Öncelikle yaptığımız işçilik olsun malzeme olsun arkasındayız ve garantisini veriyoruz. Aksi bir durum olsa hiç bu konulara girmem. Ekran kendiliğinden kırılma oranı çok düşüktür hatta şuana kadar ilk defa sizden duyuyorum. Biz mağdur bırakmıyoruz kimseyi geliş fiyatına yapıyoruz yaptığımız çok kişi oldu forumda o kadar arkadaşa yardımcı olduk pek yorum yazan olmadı. Ekran konusunda ise Çin’de sıfırlanıyor bizim o işlemleri yapabilecek makinamız ve teknik bilgimiz bulunmuyor ayrıca her ekran olmuyor bir kaç modelde dediğim İşlemler yapılıyor. Kırık ekran makina yardımıyla üst cam değişimi yapılıyor sadece orijinallik bozulmuyor. Kendimiz ithal ediyoruz tüm yedek parçaları.

Selamlar.

Siz yaptığınız işi biliyorsunuz. Bu konuda eminsinizdir, buna birşey diyemem.

Konunun ilk sayfasında, video ile desteklediğiniz durumu açıklayan bir bilgi yok. Ben değişimi yaptırdığımda fabrikasyon olarak üretilmiş bir ekran, benim çatlak ekranımın yerini alacak diye düşündüm.

Sizin yaptığınız ise, eski ekranın sadece öndeki cam kısmının el işçiliği ile değiştirilmiş halini takmakmış. Bu bazı açılardan iyi olabilir. LCD ekran orijinal kalır, renk vs. sorunları olmaz. Ama o cam oraya nasıl takıldı, işçilik nasıl yapıldı acaba? Çünkü zor bir işlem diye biliyorum.

Fabrikasyon üretim, yeni bir EKRAN takılsaydı, darbe yokken çatlama durumu tuhaf olurdu. 10 gün önce olmasına rağmen size hiçbirşey yazmadım. Böyle birşey olmasını zor bir ihtimal olarak düşündüm. Mutlaka kızım bir zorlama vs. yapmıştır, kasmıştır vs. diye düşündüm. Ama şimdi yanıldığımı görüyorum.

Ayrıca, bu işlem için sizin bunu yapan cihazlarınız yoksa, Çin'de bu işi yapan insanlar başkasıysa, bu parçalar için "çok iyi yapılıyor, süper haldeler" demenizin zor olması lazım. Çünkü işin içine el işçilği, insan hatası faktörleri giriyor. Bir ekranı daha iyi yaparken, diğerini daha kötü yapmış olabilirler.

Yaptığınız işlemin garantisini veriyoruz demişsiniz. İlk sayfada uzman işçilik garantisi gibi genel bir söylem dışında bir bilgi yok.

Bahsettiğiniz garanti ne kadarlık bir süre için geçerli, benim durumumu (darbe olmadığını gördükten sonra) kapsıyor mu?

iyi çalışmalar.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Forumdan bize gelip işlem yaptıran arkadaşların her konuda olumlu veya olumsuz yaptırdığı işlem hakkında yorumlarını yazarlarsa sevinirim. Fiyatları foruma özel oluyor ama mesaj atan malesef yok

Ben, ekran değişimi yaptırmış birisi olarak hem fiyatı hem de Teknik Servisi tavsiye ederim. :) İstanbul'da bulunduğum anda ekranın kırılması da benim için şans oldu, kendileri ile tanışma fırsatı buldum.

Tekrar teşekkürler. :)

cnrtnc60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Smart Ultra
Konular
6
Redmi Note 3 mikrofon sorunu için arkadaşların dükkanlarına gittim 40 dk içerisinde sorunumu halledip telefonu teslim ettiler ilgi ve alakalarından dolayı arkadaşlara teşekkür ederim. Tamir yaptırcaklara tavsiye ederim sonuna kadar güvenilir.

Edit: Fiyattaki güzelliklerini söylemeyi unutmuşum fiyatları çok uygun

Son düzenleme:

Pworf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ege
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
4
Xiaomi Teknik Servis
Xiaomi bütün modellerde yedek parca stoğumuz vardır. Tüm parçalarımız orjinaldir. Hızlı onarım ve kaliteli hizmet uygun fiyat garantisi uzman işçilik garantisi.
Uzman teknik servis personeli tarafından tahmini 60 dk süre içerisinde sorunsuz şekilde tamir veya değişimi yapılmakta olup %100 orjinal parça kullanılmaktadır.Cihazınızın tüm testleri uzman ekibimiz tarafından yapılmakta olup ilk günkü performansına eriştirilip beğeni ve hizmetinize sunulmaktadır.
Bilgilendirme :
Cihazınızın ekran değişim ve tamiri sonrası kesinlikle hiçbir bilginiz Silinmemektedir.Tamir veya değişim sonrası cihazınızın ekran parlaklığı,hızı ve hassasiyetinde değişim yaşanmaz.
Kargo Gönderimi :
YURTİÇİ KARGO ANLAŞMA NUMARASI
406864844
Şirket Adı:MUSTAFA GÜLEN - BUDAK İTHALAT
Türkiye’nin her yerinden cihazınızı kargo ile tarafımıza alıcı ödeme yöntemiyle ulaştırabilirsiniz.Cihazınız elimize ulaştıktan sonra tamir ve değişimi yapılıp aynı gün içerisinde gönderimi yapılmaktadır.Kargo gönderim için anlaşma no vermeniz yeterlidir.
İletişim Bilgileri :
Adres :Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi - Elektronikçiler Çarşısı Kat:2 No:209 Fatih/İstanbul
Tel : 0534 392 72 86
Cep : 0543 787 74 36

foruma özel ekran değişim fiyatları

Mi3:150TL

Mİ4:180TL

Mİ4İ:160TL

Mİ4C:160

Mİ4S:170TL

Mİ5:180TL

Mİ5S:220

Mİ5S PLUS:400TL

Mİ MAX:200TL

REDMİ NOTE 2-3 :160TL

REDMİ NOTE 4:170TL

REDMİ NOTE 4X:190

REDMİ PRO:300TL

Mİ NOTE:170TL

Mİ MİX:650TL

DİĞER TEKNİK MALZEMELER; KASA ,KAMERA ,KAPAK,ŞARJ SOKETLERİ DEĞİŞİMLERİ İÇİN MESAJ ATABİLİRSİNİZ

il dışı kargo ücretleri bize aittir.cihazlar max.yermizide 2-3 saat il dışı 1-2 günde yapılır o da kargo gelmesi vs. diğer arızalar için elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırız

Mi3 : 50tl
Mi4 : 60₺
Mi4c : 60₺
Mi5 : 60₺
Mi5s : 60₺
Mi max : 60₺
Redmi Note 3 : 60₺

Foruma özel orjinal pil değişim ücretleridir. Diğer modeller çok yakın zamanda stoklarımıza girecektir

Forumdan bize gelip işlem yaptıran arkadaşların her konuda olumlu veya olumsuz yaptırdığı işlem hakkında yorumlarını yazarlarsa seviniriz

Mi5 için şarj soketi var mı elinizde ?

ismail863

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
redmi note 2
Konular
43
Hocam mi5s plus zil sesi hoparleri var mi elinizde ve fiyati varsa nedir cumartesi kaca kadar yaptirabilirim gelsem yerinize

Ahoy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi5
Konular
1
10 aylık Mİ5 telefonumun pili şişmişti. Bugün arkadaşlara götürdüm 20 dakikada yeni pili takıp verdiler. İşlerini iyi yapıyorlar. kendilerine buradanda teşekkür ederim.

Rethinkk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mİ 10T
Meslek
Elk-Elkt.Mühendisi
Konular
2
Merhaba
Elinizde mi4 ekran soketi varmı acaba, yurtdışından 4 tane sipariş vermiştim hepsi mi dandik olur dağıldı hepsi anakarta takıldıktan sonra :/

Redmi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

konyaspor

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi note2
Konular
1
Merhabalar mi note 2 ekran camı çatlak elinizde varmı fiyat nedir acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt