Haber Sokağa Çıkma Yaşağı geldi!

30 büyükşehir ve Zonguldak'ta 2 günlük sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

Yasağın Açıklanmasıyla ,Virüs ve Sosyal mesafe dinlemeksizin ,insanlar marketleri Fırınları ve Tekel ,Küçük işletmeleri İşgal etmiş durumdadır , Lütfen duyarlı olup evimizde kalalım,Bu şekilde davranırsanız Yasağın hiç bir anlamı yok

Son düzenleme:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Şöyle bir video buldum. Polis hiç takmadan yoluna devam ediyor. Ardından silah sesleri..
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Şöyle bir video buldum. Polis hiç takmadan yoluna devam ediyor. Ardından silah sesleri..
Pendik galiba orası. Polis de biliyor işin ciddiyetini el atmıyor. Taksınlar bakalım güneş gözlüklerini.

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Polis de biliyor işin ciddiyetini el atmıyor.
Peki hocam polisler niçin var? 2 Çocuk kavgasını ayırmak için mi acaba? Eğer bir öldürme, yaralanma durumu söz konusu ise bunun sorumlusu o ekip. Tek başlarına müdahale edemiyorlarsa da ekip çağırsınlar. Yani bilmiyorum, bana mı böyle geliyor hiç anlamadım. Ne yaparlarsa yapsınlar ne halleri varsa görsünler ben evimdeyim Allah'a şükür.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Peki hocam polisler niçin var? 2 Çocuk kavgasını ayırmak için mi acaba? Eğer bir öldürme, yaralanma durumu söz konusu ise bunun sorumlusu o ekip. Tek başlarına müdahale edemiyorlarsa da ekip çağırsınlar. Yani bilmiyorum, bana mı böyle geliyor hiç anlamadım. Ne yaparlarsa yapsınlar ne halleri varsa görsünler ben evimdeyim Allah'a şükür.
Çok haklısınız ama artık çoğu konuma torpil ile gelindiğinden mesleklerin önemi idrak edilmiyor. Artık alırım maaşı yaslanırım arkama edası ile bakıyorlar.

Ferhat07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Mi8 lite
Konular
51

Ortaya konuşuyorum görevini namusu şerefi Patron görmüyor Ama Allah görüyor diye yapan kalmadı bu memlekette örnek özel güvenlik sınavını kazandım 7 aydır kartım gelmedi antalyada emniyet şube müdürlüğü telefon numarası nete gir ara istersen sabaha kadar ara telefona bakmıyor lar keyifleri eserse bakarlar diyeceğim o ki salla başı al maaşı

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Aynı Tweet'e bir yorum eklemiş ek olarak, sanırım vurulan var o videoda. Ve sorumlusu kesinlikle göz ardı eden o ekip.

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
S23U 12/256
Konular
6
Ayhan Hocam bir-iki hafta sonra acısı çıkacak bu yasağın. O zaman göreceğiz sigarayı, ekmeği, Luppo'yu... Maalesef bir yakınını bu salgından dolayı kaybetmedikleri sürece anlayamayacaklar durumun vahametini.
Bu arada ekmek pişmek üzere, tereyağını dolaptan çıkardım. Saygılar...

Ferhat07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Mi8 lite
Konular
51
Aynı Tweet'e bir yorum eklemiş ek olarak, sanırım vurulan var o videoda. Ve sorumlusu kesinlikle göz ardı eden o ekip.

Askerde öğrendiğim çok güzel bir cümleyi size söylemek isterim
" İt İti ısırmaz
Olan garibana olur "

Devlet veya devletin kurumuna her ne olursa olsun birşey olmaz
Ama sen orda dur hatta yolda yürürken bile ceza yiyebilirsin

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Ayhan Hocam bir-iki hafta sonra acısı çıkacak bu yasağın. O zaman göreceğiz sigarayı, ekmeği, Luppo'yu... Maalesef bir yakınını bu salgından dolayı kaybetmedikleri sürece anlayamayacaklar durumun vahametini.
Bu arada ekmek pişmek üzere, tereyağını dolaptan çıkardım. Saygılar...
Haklısınız hocam.
Ben de ekmek için hamur yoğurmuştum sabaha hazır olacak. :) Tereyağı dediniz karnım kurudu. :D

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular