Soru Sizce hala Mi8 Se alınır mı?

Justman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
iyi
Cihazım
redmi 4A
Konular
23
Şu an redmi 5 plustan memnunum ancak 32 gb hafıza gerçekten yetmiyor artık,sizce mi 8se ye geçmek mantıklı olur mu,gerçi mi8 se batarya 3120 mah çok düşükmüş günü çıkarır mı bilmiyorum.lakin b20 de yokmuş bunda..bazı forumlarda b20 bandının açıldığı yazılmış ama doğru mudur bilemedim.
Note 8 i de düşünüyorum ancak onda da sensör sorunlarından şikayetçi kullananlar..Fikrinizi merak ediyorum, teşekkürler

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
sizi kandırıyor olabilirler ben mi a2 yaptırdım 250 tl
başka yerlerede sorun çünkü onlarda orjinal ekran yok çin ekranı var oda kaliteli
orjinal diye satıyorlar.. ama cihazınız garantili ise garanti kaça değişir bilmem
Mi 8 se'de amoled ekran var kardeşim onun için yan sanayisi olmuyor. Genelde 700 civarı isterler. A2'de ips var ondan ucuz.

Oyla:

muazusame

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mucahid
Cihazım
mi not8
Meslek
telefon yazılım
Konular
0
Mi 8 se'de amoled ekran var kardeşim onun için yan sanayisi olmuyor. Genelde 700 civarı isterler. A2'de ips var ondan ucuz.
ekranın şu anki güncel fiyatı 750 tl takmasıyla 850 900 civarı olur

Oyla:

tubiornattubi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recai
Cihazım
Mi 8 Se
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Telefonumdan çok memnundum ya. Garanti karşılamıyormuş ekranı. Tanıdığım bir telefoncu 650 ye yaparım dedi en son. Orijinal ekranmış. Galiba ona yaptırcam. Çünkü yeni telefon alacak param yok.

Oyla:

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Şebeke sıkıntısı yaşayan varsa masik 9.4 yada 9.5 lite romu denesin. Şahsen modem dosyası istemiyor. Şebeke 4,5 g ve kırsalda bile sıkıntı yaşamıyorum. Hem vodafone hemde turkcelde denedim.

Oyla:

Justman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
iyi
Cihazım
redmi 4A
Konular
23
Şebeke sıkıntısı yaşayan varsa masik 9.4 yada 9.5 lite romu denesin. Şahsen modem dosyası istemiyor. Şebeke 4,5 g ve kırsalda bile sıkıntı yaşamıyorum. Hem vodafone hemde turkcelde denedim.

Hem kırsalda hem de Vodafonla sorun yaşamamak hem de kırsalda 4.5g..hayal gibi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

1150 liraya bana 8se'den daha iyi bir cihaz söyle sana katılacağım.

Şaka gibi yorum yapmışsınız.
1200 e sıfır note 8 alırsınız aynı mi 8se yi aldığınız yerlerden, bataryasıyla kamerası gayet tatmin eder,B20 de bonus olur üstelik..

Oyla:

Justman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
iyi
Cihazım
redmi 4A
Konular
23
Hocam kusura bakmayin ama size hic bi sekilde katilmiyorum mobil veri uzerinden saniyede 3 mb indirme hizini her kosulda yakaliyorum islemci desen mi 9 lite ile ayni ufak kernel derlemesiyle mi 9 se ninkiyle ayni seviyeye geliyor batarya olarakta 7 saate yakin ekran suresi aliyorum biraz mantikli yorum yapin saygilar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yurtdisi kayitli sifir 1200 liraya alabileceginiz daha iyi bir telefon var mi yok yorumunuz cidden asiri derecede anlamsiz

7 saati de güç bela alıyonuzdur ayrıca bu yazanlar belli ki büyükşehirde yaşıyor zira kırsala çıktığınızda telefon yok gibi bişey..edgeye düşen bir bağlantı oluyor elinizde B20 nedeniyle

Oyla:

Kaage

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet ŞENOL
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
14
7 saati de güç bela alıyonuzdur ayrıca bu yazanlar belli ki büyükşehirde yaşıyor zira kırsala çıktığınızda telefon yok gibi bişey..edgeye düşen bir bağlantı oluyor elinizde B20 nedeniyle
Aksine 7 saat genel aldigim sure

Oyla:

KayzerSoze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
16
Bir sene üç ay oldu cihazı alalı. Birçok telefon kullanmış birisi olarak keşke daha önce Xiaomi ile tanışsaymışsım dedim. Mi 8 se ye gelince cihaz harika hâlen harika. Bayada bir gider performans ekran kamera çok çok iyi. Ama ne adam gibi romu var ne adam gibi hatasız custom rom var. Yani global cihaz almak olsan önceliğin. Gerçekten sıkıyor çünkü. Her yüklemede verilerin siliniyor. Temiz kurulum yapmasan zaten sıkıntılı rom iyice sıkıntı çıkarıyor. Ben uzun süre kıllanmış biri olarak tavsiyem global cihaz alman olur. Ama twrp felan seviyorsan işin gücün yoksa uğraşırım diyorsan al tabi. Cihaz tavsiyemde mi9 t olur o kadar çıkamazsanda note 8 pro

Oyla:

anilutku

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
6
Bir sene üç ay oldu cihazı alalı. Birçok telefon kullanmış birisi olarak keşke daha önce Xiaomi ile tanışsaymışsım dedim. Mi 8 se ye gelince cihaz harika hâlen harika. Bayada bir gider performans ekran kamera çok çok iyi. Ama ne adam gibi romu var ne adam gibi hatasız custom rom var. Yani global cihaz almak olsan önceliğin. Gerçekten sıkıyor çünkü. Her yüklemede verilerin siliniyor. Temiz kurulum yapmasan zaten sıkıntılı rom iyice sıkıntı çıkarıyor. Ben uzun süre kıllanmış biri olarak tavsiyem global cihaz alman olur. Ama twrp felan seviyorsan işin gücün yoksa uğraşırım diyorsan al tabi. Cihaz tavsiyemde mi9 t olur o kadar çıkamazsanda note 8 pro

İmza atılır bu yorumun altına, ben sevemedim TWRP işlerini,onları bunları Android 9, miui 11.0.3'de kaldım öylece telefonla vedalaşana kadarda bu şekilde kalacağım herhalde, şimdiki aklım olsa 300-500 daha koyar global bir şey tercih ederdim, fakat imei bu şekilde aldığım için pişman değilim 1.500 tl'ye 1 senedir misler gibi hizmet veriyor, en az daha kafadan 2 senesi var akarı kokarı olmadan. GoogleCamera ile şaheser fotoğraflar yaratıyor (Mi9Se uyumlu olan kurulu) ama bence Note8 PRo falan değilde,almışken artık bir tık daha yukarı çıkılmalı en azından bir 9T, ya da 9T Pro.

Oyla:

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
İmza atılır bu yorumun altına, ben sevemedim TWRP işlerini,onları bunları Android 9, miui 11.0.3'de kaldım öylece telefonla vedalaşana kadarda bu şekilde kalacağım herhalde, şimdiki aklım olsa 300-500 daha koyar global bir şey tercih ederdim, fakat imei bu şekilde aldığım için pişman değilim 1.500 tl'ye 1 senedir misler gibi hizmet veriyor, en az daha kafadan 2 senesi var akarı kokarı olmadan. GoogleCamera ile şaheser fotoğraflar yaratıyor (Mi9Se uyumlu olan kurulu) ama bence Note8 PRo falan değilde,almışken artık bir tık daha yukarı çıkılmalı en azından bir 9T, ya da 9T Pro.
Kullanmış olduğunuz Gcam linkini atar mısınız rica etsem hocam.

Oyla:
Üst Alt