Soru Sizce hala Mi8 Se alınır mı?

Justman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
iyi
Cihazım
redmi 4A
Konular
23
Şu an redmi 5 plustan memnunum ancak 32 gb hafıza gerçekten yetmiyor artık,sizce mi 8se ye geçmek mantıklı olur mu,gerçi mi8 se batarya 3120 mah çok düşükmüş günü çıkarır mı bilmiyorum.lakin b20 de yokmuş bunda..bazı forumlarda b20 bandının açıldığı yazılmış ama doğru mudur bilemedim.
Note 8 i de düşünüyorum ancak onda da sensör sorunlarından şikayetçi kullananlar..Fikrinizi merak ediyorum, teşekkürler

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Mi 8 se hala efsane bir cihaz benim gözümde.
Ben kullanırken batarya bir günü rahat çıkarıyordu.
Band 20 ise kırsal bölgede yaşamıyorsanız merkezi bir konumda iseniz sıkıntı çıkarmaz şebeke.
1200 tl gibi bir rakama hala alınabilecek bir cihaz.

Oyla:

mzo69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mzo
Cihazım
mi 9T
Konular
7
Mi 8 se'nin biraz sorunlu olduğuna dair forumda yazılar okumuştum. Bütçeniz yetiyorsa 9 lite veya 9 t'yi zorlamanızda fayda var. Gönül ister note 10 alın, ama olay maddiyat tabi.

Oyla:

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Halen mi 8se kullanıyorum. Mi rom stabil kurarsanız şebeke sorunu yaşamazsınız. Kırsal kesimde bulunuyorum bazen ve şebeke sorunu yaşamıyorum. Batarya bir günü rahatça çıkarıyorum. Kamerası da tatminkar. Ben genelde oyun oynamak için kullanıyorum.

Oyla:

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Belirleyici olan sizin ihtiyaçlarınız ve kullanım alışkanlıklarınız. Çok fazla oyun oynamıyor, sosyal medyada gün geçirmiyorsanız batarya yeterli aslında.Gün içinde takviye şarj şansınız varsa o da sorun olmaz.B20 sorunu, eğer merkezi bölgede yaşıyorsanız ve genel bir şebeke sorunu yaşanmıyorsa b20 olsa da olur olmasa da.Mi8 se güzel bir cihaz, kullananlarında büyük çoğu fanlık derecesinde seviyor ve mutlu.Rom konusunda diğer Xiaomi cihazlar ne kadar sorunlu ise 8se de o kadar sorunlu. Model numarası olarak biraz eskidi, sorun etmezseniz ve F/P alternatiflerini değerlendirip alınabilir bir cihaz bence.

Oyla:

Cihan1212

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
İphone
Konular
3
Ben de mi 8 se almayı düşünüyorum bir iki dün içinde.
Halen mi 8se kullanıyorum. Mi rom stabil kurarsanız şebeke sorunu yaşamazsınız. Kırsal kesimde bulunuyorum bazen ve şebeke sorunu yaşamıyorum. Batarya bir günü rahatça çıkarıyorum. Kamerası da tatminkar. Ben genelde oyun oynamak için kullanıyorum.
Hocam çok fazla sorun okuyoruz forumda. Görüyorum ki bu sorunlar hep güncelleme ya da farklı rom denemelerinde yaşanıyor. Stabil bir rom kullanıp güncelleme yapmazsak herhangi bir şebeke kamera ya da yazılımsal sorun yaşar mıyız bilgi verebilir misiniz

Oyla:

Zng55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
Redmi 5 plus dan mi 8 se ye geçtim batarya hariç herşeyi ile çok güzel bi cihaz hâlâ alınabilir. Ama eskiden yani güncellemeden önce batarya biraz daha iyi idi.

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Ben de mi 8 se almayı düşünüyorum bir iki dün içinde.
Hocam çok fazla sorun okuyoruz forumda. Görüyorum ki bu sorunlar hep güncelleme ya da farklı rom denemelerinde yaşanıyor. Stabil bir rom kullanıp güncelleme yapmazsak herhangi bir şebeke kamera ya da yazılımsal sorun yaşar mıyız bilgi verebilir misiniz

Hocam bu işler hep böyle başlar sonra forumda ekran görüntülerini,yazı tiplerini vs diğer romlarda ki farklı özellikler sizi tetikliyor ve herkes yapıyorsa bende yaparım deyip bir giriyorsunuz rom root işine ve kullandığınız cihazın sıkıntılı bir cihaz olduğunu anlıyorsunuz....

Yine de tercih sizin. Stabil rom atıp 6 ay kullanan görmedim ben haha--

Oyla:

Justman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
iyi
Cihazım
redmi 4A
Konular
23
Forumda eu 11.03 romda hiçbir şebeke sorunu olmadığı belirtilmiş yanlış okumadıysam eğer,şu an redmi 5 plusun 4 binlik pili gibi olmaz illa ki, ancak batarya 1 günü çıkarıyosa eğer bir nebze işimi görür..

Bu arada amoled ekran olması yere düşerse falan,yeni bir telefon parası demek tabi:)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt