Rom RevOS Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro 20.1.31_v11

cemal3180

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemal Can
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Yolu yazmayı unutmuşum Es File Tarzı bir dosya yöneticisine root yetkisi verin . Kök dizinden dosya yöneticisi ile dosyaları : system/media/audio/ui klasöründeki Lock.ogg ve unlock.ogg dosyalarını alın .
Detay icin tesekkurler hocam :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Revos Ve Eu çin tabanlı hocam. Öğrendim. Ayrıca L1 sertifikasının sonradan devşirilen romlar arasında yalnızca bu ikisinde olması da bundan kaynaklanıyor.
Anladim hocam tesekkuler bilgilendirdigin icin

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Şimdi bu revosu indirdim. Bende eu stabil kurulu rootsuz cihaz. Sonrasında magisk atmıyorum çünkü root ihtiyacım olmuyor. Twrp yahut OrangeFox ile açıp 9t forumunda bulunan adımları uygulayarak direk kurabilir miyim? Sorun olur mu? Atladığım bir şey var mı?

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Şimdi bu revosu indirdim. Bende eu stabil kurulu rootsuz cihaz. Sonrasında magisk atmıyorum çünkü root ihtiyacım olmuyor. Twrp yahut OrangeFox ile açıp 9t forumunda bulunan adımları uygulayarak direk kurabilir miyim? Sorun olur mu? Atladığım bir şey var mı?
Telefon sıfırlanır.
Format data yes yapıp reboot recovery yapacaksıniz. Sonra 4 wipe yapın ve romu telefon hafızasına atıp twrp ya da orange fox üzerinden yukleyin.

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Hocalar ayrıca şu an sitesinde gördüm de developer versiyonu çıkmış bunun 20.2.26 diye bunu mu yükleyeyim yoksa stabil olan 20.1.31 'i mi?

cemal3180

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemal Can
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Hocalar ayrıca şu an sitesinde gördüm de developer versiyonu çıkmış bunun 20.2.26 diye bunu mu yükleyeyim yoksa stabil olan 20.1.31 'i mi?
Hocam stable olanı her zaman daha iyidir diye düşünüyorum bende şimdi stable indiriyorum :)

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Hocam stable olanı her zaman daha iyidir diye düşünüyorum bende şimdi stable indiriyorum :)
Bende şu an betayı indirdim hocam yüklemeyi düşünüyorum ama müsait olabilirsem eğer zaman sıkıntı.

Jujuju

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
jjuju
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
12
beyler beta hangisi stable hangisi yaw

Üst Alt