Rom RevOS Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro 20.1.31_v11

CAPİTAL

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Molly
Cihazım
9TPRo
Konular
26
Bugün gelicek rom fakat saat kaçta bilmiyoruz

CAPİTAL

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Molly
Cihazım
9TPRo
Konular
26
Hocam bugün bitti çıkmadı mı rom :) beklemedeyiz :)
Çıkarmıcaklarmış hocam. Aosp tabanlı rom mu ne çıkacakmış onun üzerine çalışıyorlarmış. Rezillik resmen resmi kanallarında bugün çıkacağı söyleniliyor sonra yayın günü gelince de böyle bir haber veriyorlar. Bunlara ceza olarak bunların romunu kullanmıcaksın aslında

cemal3180

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemal Can
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Çıkarmıcaklarmış hocam. Aosp tabanlı rom mu ne çıkacakmış onun üzerine çalışıyorlarmış. Rezillik resmen resmi kanallarında bugün çıkacağı söyleniliyor sonra yayın günü gelince de böyle bir haber veriyorlar. Bunlara ceza olarak bunların romunu kullanmıcaksın aslında
Bende sizin mesajınızı gördükten sonra 4 gözle beklemeye başlamıştım :( sağlık olsun hocam bekleriz yine yapacak bir şey yok

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Yeni sürüm çıkmayacaksa eğer son günde böyle bir tutumun sergilenmesi açıkcası ayıp oldu bekleyenlere..
Neyse bunun şarj süresi ve stabilitesi miroom'dan daha iyi sanırım. Denemedim. Ama en azından yorumlara göre konuşacak olursak öyle değil mi? Her ikisini de bir müddet deneyen var mı aramızda?

cemal3180

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemal Can
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Yeni sürüm çıkmayacaksa eğer son günde böyle bir tutumun sergilenmesi açıkcası ayıp oldu bekleyenlere..
Neyse bunun şarj süresi ve stabilitesi miroom'dan daha iyi sanırım. Denemedim. Ama en azından yorumlara göre konuşacak olursak öyle değil mi? Her ikisini de bir müddet deneyen var mı aramızda?
Sarjı mi rooma göre baya iyi gidiyor hocam Yes~~

cemal3180

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemal Can
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Tüh. O Halde bi güncelleme yayınlansaydı keşke. Sen hangi sürümü kullanıyorsun revos'un?
Hocam suan revos da degilim evulotion kullaniyorum ama en son surumunu indirip kurabilirsin en son onu denedim ve sarj suresi gayet iyi Yes~~

Üst Alt