Rom Revolution OS - MiUI

Oguzhan.64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 9 se
Konular
3
Az önce mi9 se cihazıma kurdum ekranu 75 Hz overclock yaptım şimdilik mükemmel eu betada ki gibi kasma sorunum yok en azından

yorumsuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
engin
Cihazım
mi 5
Konular
0
merhabalar son sürümü pocophone için deneyen var mı acaba

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Ekrana o dediğiniz terimi niye yapıyorsunuz ? avantaş %dezavantaş durumları nedir hocam
Ekran tazeleme hızını artırmak için yapılıyor.OC işlemleri her zaman risk içerir. Daha fazla enerji tüketeceğinden, bataryaya yük ve daha fazla ısınmaya sebep olabilir.

turkbey06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi mix ³
Konular
34
Bütün romlar eu tabanli birçok cihazinda kernel kodlari yayinlanmadi batarya suresi,akicilik vs tamamen sizin kullanimiza bagli olarak degisir. Kernel kodlariyla islemci yavaslatilir ufak tefek ayarlar yapilarak islemci gucu dusurulur buda bataryaya etki eder. Ekran parlakligini kis siyah tema kullan bluetooth konum kapat vs. Ozaman neden akilli telefon kullaniyoruz ? Sarj meselesini fazla takmamak lazim 3 ila 4 saat arasi ekran suresi alan cihaz ortamala iyidir 10 saat falan yazanlar telefonun ekranini acik birakip hic islem yapmayanlardir 10 saat ekran suresi mumkun degildir.

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Bütün romlar eu tabanli birçok cihazinda kernel kodlari yayinlanmadi batarya suresi,akicilik vs tamamen sizin kullanimiza bagli olarak degisir. Kernel kodlariyla islemci yavaslatilir ufak tefek ayarlar yapilarak islemci gucu dusurulur buda bataryaya etki eder. Ekran parlakligini kis siyah tema kullan bluetooth konum kapat vs. Ozaman neden akilli telefon kullaniyoruz ? Sarj meselesini fazla takmamak lazim 3 ila 4 saat arasi ekran suresi alan cihaz ortamala iyidir 10 saat falan yazanlar telefonun ekranini acik birakip hic islem yapmayanlardir 10 saat ekran suresi mumkun degildir.
Hocam israfa gerek yok düzgün kullanmak lazım bu da olumlu tepki veriyor :) ayrıca 4000 batarya için 8 - 10 saat ekran süresi gayet normal ben de mi 5 vardı işlemci yüksek batarya az idi onda 4 5 saat oluyor ekran sürem ama şuan note 8 bunun iki katı alıyorum gayet mantıklı değil mi :)

entun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Enver
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
3
Mi9T ye kuran var mı?

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi