Rom Revolution OS - MiUI

Death

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Avni
Cihazım
mi6
Konular
9
Stoya Reis uzun uğraşlar sonucu Çözüme Ulaştım Aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar için çözümü anlatıyorum Twrp Recovery'e giriniz ( Mount ) sekmesine giriniz ve açılan sayfada ( System)kutucuğunu seçiniz ve en alt soldaki navigasyon tuşu ile geri gelip ( Advanced ) sekmesine giriniz ve Ardından (File Manager) sekmesine giriniz ( Priv App ) sekmesini bulup tıklayınız o klasörün içerisinde SetupWizart Klasörünü Siliniz Ve telefonu yeniden başlatınız . Artık Kurulum Sorunsuz Gerçekleşecektir. ( Not : Priv App Klasörünü benim gibi çok arayıp bulamayan arkadaşlara basit önerim 2. resimdeki Cache ve Dada seçeneklerini kaldırıp sadece system sekmesini seçiniz priv app sekmesini daha kolay bulabilirsiniz
Bu sayede twrden system dosyasina niye erisemedigimi anlamis oldum sagol. :)

Death

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Avni
Cihazım
mi6
Konular
9
Hocam böyle anlamıyorum da pek ekran süresinden ama diğer kullandığım romlardan daha iyi geldi akıcılığı yüz tanıması falan şarjı çok iyi gidiyor yani tavsiye ederim
Hocam yarın akşam anca kuracağım yarina aksama kadar az çok şarj süresini anlamis olursunuz sanieim eu roma veya miuipro ya gore nasildir diye bir fikir verirseniz sevinirim. Birde miuiproya benzer özelleştirmeler var mıydı bu romda.

Umudoski

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi 8
Meslek
Fırıncı
Konular
34
Hocam yarın akşam anca kuracağım yarina aksama kadar az çok şarj süresini anlamis olursunuz sanieim eu roma veya miuipro ya gore nasildir diye bir fikir verirseniz sevinirim. Birde miuiproya benzer özelleştirmeler var mıydı bu romda.
Miui pro kullanmadım ama sanırım geçmeye değmez ne de olsa para vermişsiniz boşuna vermemişsinizdir ama şuan kullandığım rev os çok iyi geldi miroom eu romdan daha iyi geldi sorunsuz herşeyi özellikle yüz tanıma ekranı görmeden açıyor gcam sorunsuz çalışıyor elimde link var isterseniz

Death

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Avni
Cihazım
mi6
Konular
9
Miui pro kullanmadım ama sanırım geçmeye değmez ne de olsa para vermişsiniz boşuna vermemişsinizdir ama şuan kullandığım rev os çok iyi geldi miroom eu romdan daha iyi geldi sorunsuz herşeyi özellikle yüz tanıma ekranı görmeden açıyor gcam sorunsuz çalışıyor elimde link var isterseniz

Miuiproyu bir aylık aldım onunda süresi bitti. Ondan değiştireceğim romu. Revos kendi sitesinden indirdim ROS-MIUI_MI8_20.1.31_v11-10 olan dosyayı müsait olmadığım için en erken yarin akşam kurabilirim.

ozan1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
Redmi Note 9pro
Meslek
Aşçı
Konular
29
Redmi note 7 için link varmıdır.

mehmetali9393

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
3
Redmi note 7 için link varmıdır.
Ben göremedim sanırım note 7 için henüz çıkmamış linki paylaşıyorum kontrol edebilirsiniz

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Herkese merhabalar arkadaşlar öncelikle gayet hızlı ve akıcı batarya performansı da çok iyi ama bir kaç sıkıntısı var mesela android 10 olduğu için rom yukledikten sonra modem dosyası flashlamaniz gerekiyor modem dosyası flash yapınca yakınlık sensörü çalışmıyor arama yaparken telefonu kulağınıza yaklastırdığınız zaman ekran kapanmıyor bende her arama yaptığım zaman güç tuşu ile kilitlemek zorunda kalıyorum , ana ekranın en alt kısmından yukarı doğru kaydırarak uygulama veya Google aramayı açmak istediğimde ( uygulama cihazınızda yüklü değil uyarısı veriyor , Durum çubuğunu mi room daki gibi 6x6 yapamıyorum öyle bir özellik bulunmuyor , ses açma kısma animasyonunda miroom da olduğu gibi mesaj sesini ayrı olarak ayarlama kısmı bulunmuyor. + Yanları ise çok güzel ve beğendiğim yeni duvar kağıtları yazı tipleri ve temaları var bunları yedekleyip miroom'a kurmayı düşünüyorum ( bir günlük kullanım sonucunda gözüme çarpanları sizlerle paylaşmak istedim . Bana soracak olursanız Mi 8 Se kullanıcısıysanız (Reiwa) reisin dediği gibi mi room dan şaşmayın... Miroom android 10 MIUI 11 stabil çıkana kadar miroom MIUI 11 pie stabile geri dönmeye karar verdim. Esenlikle kalınız

Son düzenleme:

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Ben göremedim sanırım note 7 için henüz çıkmamış linki paylaşıyorum kontrol edebilirsiniz

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Herkese merhabalar arkadaşlar öncelikle gayet hızlı ve akıcı batarya performansı da çok iyi ama bir kaç sıkıntısı var mesela android 10 olduğu için rom yukledikten sonra modem dosyası flashlamaniz gerekiyor modem dosyası flash yapınca yakınlık sensörü çalışmıyor arama yaparken telefonu kulağınıza yaklastırdığınız zaman ekran kapanmıyor bende her arama yaptığım zaman güç tuşu ile kilitlemek zorunda kalıyorum , ana ekranın en alt kısmından yukarı doğru kaydırarak uygulama veya Google aramayı açmak istediğimde ( uygulama cihazınızda yüklü değil uyarısı veriyor , Durum çubuğunu mi room daki gibi 6x6 yapamıyorum öyle bir özellik bulunmuyor , ses açma kısma animasyonunda miroom da olduğu gibi mesaj sesini ayrı olarak ayarlama kısmı bulunmuyor. + Yanları ise çok güzel ve beğendiğim yeni duvar kağıtları yazı tipleri ve temaları var bunları yedekleyip miroom'a kurmayı düşünüyorum ( bir günlük kullanım sonucunda gözüme çarpanları sizlerle paylaşmak istedim . Bana soracak olursanız Mi 8 Se kullanıcısıysanız (Reiwa) reisin dediği gibi mi room dan şaşmayın... Miroom android 10 MIUI 11 stabil çıkana kadar miroom MIUI 11 pie stabile geri dönmeye karar verdim. Esenlikle kalınız
Miroom candır gerisi hikaye çünkü test edilip sunuluyor

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Masik roma ne oldu ? Damarlarda akan kana (E.U.Beta) ne oldu ?

Hepsi test ediliyor hocam...
Galiba bu bizim bakış açımızın çarpıklığı ile alakalı bir durum hocam. Bir rom fanatikliğidir tutturmuş gidiyoruz. Sanki bütün custom romlar bir tek Çin romunu baz almazmış gibi yada her Geliştiricinin ana rom üzerinde yaptığı ufak tefek optimizasyonları sanki büyük bir marifet zannedermiş gibi herkes kullandığı romu en iyisi zannediyor.
Fakat bilmiyor ki kendi cihazında kusursuz çalışan rom benim cihazımda tam randımanlı çalışmıyor. Yada benim için mükemmel olan bir başkası için tam bir hayalkırıklığıdır.
Bu tarz düşünen kullanıcılar eminim kullanım alışkanlıklarının farklı olduğundan bile bihaberdir...

Efsaneden Tapatalk vasıtasıyla gönderildi

Üst Alt