Rom Revolution OS - MiUI

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Galiba bu bizim bakış açımızın çarpıklığı ile alakalı bir durum hocam. Bir rom fanatikliğidir tutturmuş gidiyoruz. Sanki bütün custom romlar bir tek Çin romunu baz almazmış gibi yada her Geliştiricinin ana rom üzerinde yaptığı ufak tefek optimizasyonları sanki büyük bir marifet zannedermiş gibi herkes kullandığı romu en iyisi zannediyor.
Fakat bilmiyor ki kendi cihazında kusursuz çalışan rom benim cihazımda tam randımanlı çalışmıyor. Yada benim için mükemmel olan bir başkası için tam bir hayalkırıklığıdır.
Bu tarz düşünen kullanıcılar eminim kullanım alışkanlıklarının farklı olduğundan bile bihaberdir...

Efsaneden Tapatalk vasıtasıyla gönderildi

+ Olarak rom tavsiyesi isteyen her arkadaşa " bu rom işi kullanıcıdan kullanıcıya,kurulumdan kuruluma,operatörden operatöre, baz istasyonuna uzaklık-yakınlık vs bir sürü bu ekran süresini etkileyen neden/sebep var... " yazımı yazıyorum Yes~~

Fanatik olmaya gerek yok hocam....

Eren KS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
XM 12 -- CUPID
Meslek
Gemi İnşaat
Konular
8
Galiba bu bizim bakış açımızın çarpıklığı ile alakalı bir durum hocam. Bir rom fanatikliğidir tutturmuş gidiyoruz. Sanki bütün custom romlar bir tek Çin romunu baz almazmış gibi yada her Geliştiricinin ana rom üzerinde yaptığı ufak tefek optimizasyonları sanki büyük bir marifet zannedermiş gibi herkes kullandığı romu en iyisi zannediyor.
Fakat bilmiyor ki kendi cihazında kusursuz çalışan rom benim cihazımda tam randımanlı çalışmıyor. Yada benim için mükemmel olan bir başkası için tam bir hayalkırıklığıdır.
Bu tarz düşünen kullanıcılar eminim kullanım alışkanlıklarının farklı olduğundan bile bihaberdir...

Sonuna kadar haklısınız hocam her romun her cihaz için aynı performansı vermediğini bilmek önemlidir eğer A romu B romun dan iyidir gibi bir kesinlik olsaydı bu kadar fazla rom olmazdı çünkü tutulmayacağı için geliştirici pes edebilirdi ki durum maalesef böyle değil :)

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HarunErdinç

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun072
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Elektronik
Konular
12
Mi Note 10 için yükledim başarılı şuanlık
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Masik roma ne oldu ? Damarlarda akan kana (E.U.Beta) ne oldu ?

Hepsi test ediliyor hocam...
Note 8 için hocam ;) hepsi ediliyor ama miroom daha hatasız oluyor o da geç verilip test edildiği için
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam haklısınız ben note 7 ve note 8 de Rusların yaptığı romlardan çok memnunum

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
+ Olarak rom tavsiyesi isteyen her arkadaşa " bu rom işi kullanıcıdan kullanıcıya,kurulumdan kuruluma,operatörden operatöre, baz istasyonuna uzaklık-yakınlık vs bir sürü bu ekran süresini etkileyen neden/sebep var... " yazımı yazıyorum Yes~~

Fanatik olmaya gerek yok hocam....
Hocam Siz bu bilgilendirmeyi, iyisi mi imzanız yapın.Neredeyse günlük standart mesajınız oldu.clap~~

manisa4506

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
mi 10
Konular
11

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Hocam Siz bu bilgilendirmeyi, iyisi mi imzanız yapın.Neredeyse günlük standart mesajınız oldu.clap~~

O kadar çok bu tarz imza gerekir ki yetmez/sığmaz hocam haha--

Örnek olarak," Rom yükleme ile root atma ile Mi-Flash ile Twrp yükleme ile Spigen kılıf takma ile Batarya değiştirme ile İMEİ SİLİNMEZ" Yes~~

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
O kadar çok bu tarz imza gerekir ki yetmez/sığmaz hocam haha--

Örnek olarak," Rom yükleme ile root atma ile Mi-Flash ile Twrp yükleme ile Spigen kılıf takma ile Batarya değiştirme ile İMEİ SİLİNMEZ" Yes~~
Haklısınız Hocam özür dilerim :$ Sayfalar dolusu Forumlar ve Ara fonksiyonsuz, çaresiz kalırken, 2 satır imza ne yapabilir ki smoking~~ headbang~~

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği