Rom Redmi Note 9S [Curtana] - Global Kararlı Rom V12.0.1.7.RJWMIXM [ Android 11] | Pilot Testers only

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Redmi Note 9S
[Curtana]
Miui 12 için Android 11 güncellemesi yayınlandı. Pilot testi için başvuran arkadaşlar zaten bu güncellemeyi almışlardır. Almayanlar için paylaşıyorum.

Romun İndirme Linki :

Normal Kurulum Aşamaları :

• OrangeFox üzerinden kurulum yapılmalıdır.
  • TWRP / OrangeFox'a giriyoruz
  • Wipe - Dalvik Art/Cache/Data.
  • Flash rom
  • Reboot System

Temiz Kurulum Aşamaları :

• Romun zip dosyasını OTG Flash belleğe veya SD kartınıza yükleyiniz, indiriniz.
  • OrangeFox üzerinden kurulum yapılmalıdır.
  • TWRP / OrangeFox'a giriyoruz ve Format Data - Yes (Yeniden BAŞLATMAYIN)
  • Wipe - Dalvik Art/Cache/Data/İnternal Storage
  • Flash rom
  • Reboot System

Not : Eğer imkanınız varsa temiz kurulum yapmanızı tercih ederim. Kurulum biraz uzun sürüyor. Panik yapmayınız. Biraz bekledikten sonra kurulum ekranı gelecektir.

Son düzenleme:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Redmi Note 9S / 9 Pro Curtana Miui 12 için Android 11 güncellemesi yayınlandı. Pilot testi için başvuran arkadaşlar zaten bu güncellemeyi almışlardır. Almayanlar için paylaşıyorum.

Romun İndirme Linki :

Kusura bakmayın konuyu telefondan açıyorum. O yüzden düzenleme yapamadım pek.
Hocam konuyu sadece note 9s bölümünde açın en doğrusu bu insanlar curtana yazısına dikkat etmeyip cihazını hard brick yapabilir farkındalık yapmak adına note 9 pro kategorisinde sadece miatool ve joyeuse konuları paylaşıyoruz konuyu lütfen 9s bölümüne tasıyın bu arada emeğiniz için teşekkürler

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam konuyu sadece note 9s bölümünde açın en doğrusu bu insanlar curtana yazısına dikkat etmeyip cihazını hard brick yapabilir farkındalık yapmak adına note 9 pro kategorisinde sadece miatool ve joyeuse konuları paylaşıyoruz konuyu lütfen 9s bölümüne tasıyın bu arada emeğiniz için teşekkürler
Curtana için çok fazla istek oluyor diye buradan paylaştım. Tekrar olarak orada da paylaşa bilirim.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Curtana için çok fazla istek oluyor diye buradan paylaştım. Tekrar olarak orada da paylaşa bilirim.
Hocam ben artık note 9 pro kullanmıyorum ara sıra girip konuları güncelliyorum ama emin olun forumda çok fazla acemi insan var bana ilk baslarda yüzlerce mesaj geldi bu konuda yöneticilerden rica edip konuyu note 9s bölümüne taşımanızı tavsiye ederim curtana paylaşımı sadece 9s bölümünde yapılıyor

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben artık note 9 pro kullanmıyorum ara sıra girip konuları güncelliyorum ama emin olun forumda çok fazla acemi insan var bana ilk baslarda yüzlerce mesaj geldi bu konuda yöneticilerden rica edip konuyu note 9s bölümüne taşımanızı tavsiye ederim curtana paylaşımı sadece 9s bölümünde yapılıyor
Anladım hocam. Bilgi için teşekkür ederim.

hilmimedine

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hilmi
Cihazım
Redmi not 9s
Konular
12
Bende test grubu dahilim ama güncelleme gelmedi. Linkten indirdim test grubuna dahil değilsin diye hata alıyorum. Zaten a11 deyim. 01 sürümünde. Herşey problem bu romda

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
KURTOGLU-,
Kuran varsa teyit rica ediyorum.
Miui 12.5 degil Miui 12 doğrumu? Global stabil olduğu için arama ve mesaj uygulaması google uygulamaları öylemi?

De hadi bakalım testerler. Özellikle bolca geri bildirim yapın xiaomiye. Arada da bize.

Üst Alt