Rom Redmi Note 9S [Curtana] - Global Kararlı Rom V12.0.1.7.RJWMIXM [ Android 11] | Pilot Testers only

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
Telefon arama sorunum vardı. Bu güncelleme gelmeden önce xiaomi destek yazdı bana, güncelleme yollayalım mı diye. Önceden onlara yazmıştım bu problem için. Dün geldi güncelleme. 500 MB civarı. Şarj daha iyi gidiyor ve en büyük artısı sonunda arama problemi çözüldü. Onun dışında hızı aynı, akıcı. Yeni özellik daha göremedim. Android 11 yapıp arama problemi yaşayanlar kurmalı. Şarjı iyi gidiyor. Her gün 1 kere şarjı bitirip tekrar doldurup yüzde 70e getirirdim şuan 1 gün gidiyor. Ram kullanımı daha iyi. Bu sürümü beğendim. Muhtemelen daha değiştirmeyeceğim
Xiaomi destek'e nereden yazdınız? Biz de bi yazsak. Sorunlar var sistemde.

Paralor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
4
Xiaomi destek'e nereden yazdınız? Biz de bi yazsak. Sorunlar var sistemde.
Aslında şöyle oldu, bu android 11 ile arama sorunu geldiği gibi telefonun ayarlarında bulunan hizmetler ve geri bildir kısmından yazdım xiaomiye. Telefonu sıfırla filan dediler. Ardından bir süre geçti bana yazdılar. Yeni güncelleme var yollayalım mı diye. Ben de tamam dedim. 2 3 gün öncede geldi bu güncelleme. Yani kısaca belki daha yollamıyor olabilirler fakat emin değilim.

bjkmert45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Planlama Müdürü
Konular
3
Aslında şöyle oldu, bu android 11 ile arama sorunu geldiği gibi telefonun ayarlarında bulunan hizmetler ve geri bildir kısmından yazdım xiaomiye. Telefonu sıfırla filan dediler. Ardından bir süre geçti bana yazdılar. Yeni güncelleme var yollayalım mı diye. Ben de tamam dedim. 2 3 gün öncede geldi bu güncelleme. Yani kısaca belki daha yollamıyor olabilirler fakat emin değilim.
Hocam merhaba,

Peki bu güncelleme indirilebilir şekilde mi eğer öyle ise dosyayı paylaşabilir misiniz?

hilmimedine

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hilmi
Cihazım
Redmi not 9s
Konular
12
Telefon arama sorunum vardı. Bu güncelleme gelmeden önce xiaomi destek yazdı bana, güncelleme yollayalım mı diye. Önceden onlara yazmıştım bu problem için. Dün geldi güncelleme. 500 MB civarı. Şarj daha iyi gidiyor ve en büyük artısı sonunda arama problemi çözüldü. Onun dışında hızı aynı, akıcı. Yeni özellik daha göremedim. Android 11 yapıp arama problemi yaşayanlar kurmalı. Şarjı iyi gidiyor. Her gün 1 kere şarjı bitirip tekrar doldurup yüzde 70e getirirdim şuan 1 gün gidiyor. Ram kullanımı daha iyi. Bu sürümü beğendim. Muhtemelen daha değiştirmeyeceğim
Nasıl yazdınız acaba xiaomiye
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayın 7 sinde bende yazmışım ama cevap yok

Paralor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
4
Hocam merhaba,

Peki bu güncelleme indirilebilir şekilde mi eğer öyle ise dosyayı paylaşabilir misiniz?
Merhaba hocam,

Güncelleme OTA dan geldi. Ayrıyetten indiremedim.

Nasıl yazdınız acaba xiaomiye

Ayın 7 sinde bende yazmışım ama cevap yok
Ayarlar bölümünden geri bildirimden yazdım.

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
Merhaba hocam,

Güncelleme OTA dan geldi. Ayrıyetten indiremedim.
Hocam güncelleme bölümünde paketi tekrar indirme var. Oradan indirip paylaşır mısınız?

hilmimedine

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hilmi
Cihazım
Redmi not 9s
Konular
12
Yapabilirseniz çok güzel olacak

Paralor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
4
Hocam güncelleme bölümünde paketi tekrar indirme var. Oradan indirip paylaşır mısınız?
Hocam indirdim fakat 2.5 GB indirdi bu sefer. Bunu yükleyecek bir internet yok ben de. Yükleme hızım çok düşük. 500 MB olsaydı bir iki saatte yüklerdi fakat 2.5 GB çok büyük. Maalesef yapamıyorum hocam kusura bakmayın.

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
Hocam indirdim fakat 2.5 GB indirdi bu sefer. Bunu yükleyecek bir internet yok ben de. Yükleme hızım çok düşük. 500 MB olsaydı bir iki saatte yüklerdi fakat 2.5 GB çok büyük. Maalesef yapamıyorum hocam kusura bakmayın.
Problem değil hocam.

hilmimedine

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hilmi
Cihazım
Redmi not 9s
Konular
12
Sağlık olsun bizde mecbur güncellemeyi bekleyeceğiz

Üst Alt