İnceleme Redmi Note 9 Pro Toz Sorunu Çözümü Uzun Süreli İnceleme Tavsiyelerim Ve Önerilerim

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Evet Arkadaşlar Redmi note 9 pro için biliyorsunuz toz sorunu var ve aynı sorun note 9s ve normal note 9 lardada var var ama redmi note 9 proda bir fark var biliorsunuz bu telefonda renk ve kamera farkı var ve ben yeşil olanı ve kamerası farklı olanı kullanıyorum ve bu toz problemini yasamadım ve uzun süreli incelemelerim ve araştırmalarım sonucu bu yeşil olan versiyonda toz sorunu nerdeyse hiç olmuyor sadece yabancı bir forumda gördüm oda arka kapağını açtıktan sonra tozlanmış sanırım oda kamera yapısının farklı olmasında kaynaklı diye düşünüyorum bu cihazı alacak olanlara tavsiyem yeşil olanı alın ve değişimi mümkün olan durumlarda yeşil ile değiştirin belki çoğunuz bu kamera yapısının farklı oldugundan haberi bile yoktur ayrıca xiomi kendisi bir açıklama yaptı toz sorununu kronik olarak bir sorun kabul etmedi en yakın yetkili servise götürmelerini söyledi iade değişim yapmıyorlar bu cihaza ve diğer bir açıklmada ise sadece bir kısım partide bu sorun oldugunu hepsinde olmadıgını söyledi ki ben türkiyeye girer girmez yeşil olanı aldım allah şükür bende bu sorun olmadı ayrıca yeşil alıpta toz sorunu yaşayan arkdaşlar varsa lütfen konuya mesaj atarak beni aydınlatsın ve ek olarak şunu eklemek istiyorum ben telefonu alır almaz kamera lens camı aldım onu yapıştırdım kesinlikle kamerayı tam anlamıyla koruyor hatta o olmasa kameram derin çizilcekti belkide bundan kaynaklı toz sorunu yasamadım ama arastırmalrıma göre toz üst kısımdan değil yanlardan giriyor cihaza cihaz çok güzel hatta mükemmel diyebilirim toz sorunu can sıksada size kesinlikle yeşil olanı almanızı tavsiye ediyorum bence diğer renklerinden kamera yapısı farklı oldugu için toz anlamında daha cok güven veriyor

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

sonersimsek99

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
RN 9 Pro 6/128
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Yurtdışı global yeşil renkli note 9 pro kullanıyorum yaklaşık 3 hafta oldu ve toz problemi yaşamadım. Kamerayı da kapatan şeffaf bir kılıf aldım. Gayet memnunum.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Yurtdışı global yeşil renkli note 9 pro kullanıyorum yaklaşık 3 hafta oldu ve toz problemi yaşamadım. Kamerayı da kapatan şeffaf bir kılıf aldım. Gayet memnunum.
Yeşillerde ben toz problemi görmedim hocam

mctcanpasa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mecit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Meslek
Muhasebe
Konular
21
Öyle bişi yok hocam benimde yeşil renk kamerada 2 tane toz var çok küçükler ama takıntım olmadığı için sorun yok büyüyünce servise vericegim .
128/6 kullanıyorum

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Öyle bişi yok hocam benimde yeşil renk kamerada 2 tane toz var çok küçükler ama takıntım olmadığı için sorun yok büyüyünce servise vericegim .
128/6 kullanıyorum
Hocam ben geri dönüş almak için açtım konuyu ama yeşilde bu sorun diğerlerine göre az

sonersimsek99

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
RN 9 Pro 6/128
Meslek
Öğrenci
Konular
0

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
1,5-2 aylık tr garantili yeşil renk redmi note 9 pro inceledim tanıdığımdan bu cihaz da da toz problemi görmedim.
insallah olmaz kardeşim dediğim gibi diğer renklerden farklı olarak yeşillerde çok nadir görülüyor insallah hiç birimizde olmaz sorun

İqbal12

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İqbal
Cihazım
Redmi note 5
Konular
13
Redmi note 9s yesil renk no problem

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Selam hocam bende mavi reng 1 aydan fazla oldu kullanıyorum normal baseus kilif aldım kamera korumasız wukur Allah toz problemi yawamiyorum bide ekran koruyucu cam takdirmiwdim ekran hassasiyetini azlatiyormuw dün çıkardım telefon canavarmiw 2 kusuru var oyunlarda ve warjda hızlı isiniyor ve yazılım eksikliği bazı yerlerde

Üst Alt