Rehber Redmi Note 9 Pro Rom Tavsiyeleri Önerilen Romlar

Redmi Note 9 Pro Cihazınızda Hangi Romu Kullanıyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    229
  • Anket kapatılmış .

Tarkuruscuu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık K.
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
İnfaz Koruma
Konular
23
Herkese merhaba arkadaşlar. Redmi Note 9 Pro cihazıma denemediğim Rom kalmadı bunlardan görüşlerim şunlardır;

Miui Global Romlar geneli stabil pil zayıf lakin google uygulamaları çok fazla eğer onları kullanmak isteseydim miui cihaz almazdım.

Miui eu 11.0.7 ( Hız stabilite pil güzel ama görsellik malesef)

Miui eu 12.0.2 ( Hız çok fark edilmeyecek kadar düşük görsellik {uygulama simgeleri hariç} güzel stabilite orta derecede pil orta)

Miui 12.5 eu v21.4 (Hız orta görsellik güzel {uygulama simgeleri hariç} pil zayıf)

Miui 12.0.2 repack Bangsat ( hız orta stabilite düşük pil orta gereksiz takılmalar var görsellik güzel {uygulama simgeleri hariç})

Miui 12.5 eu v21.4 repack Bangsat ( Hız orta görsellik orta {uygulama simgeleri hariç} stabilite düşük pil orta)

Miui 12.0.4 Endonezya Rom ( Hız orta Görsellik yüksek {uygulama simgeleri dahil} pil orta stabilite yüksek)

Denediğim romlar bunlardır genel itibari ile zayıf ve ortalar mevcut bunları oyun ( LOL ) oynayan birisi olarak değerlendirdim. Redmi Note 9 Pro için en ideal Rom benim şahsi fikrim olarak Miui 12.0.4 Endonezya Romdur. İyi günler sağlıcakla kalın... :)

İsko68

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsko
Cihazım
Redmi note9 pro
Konular
0
Herkese merhaba arkadaşlar. Redmi Note 9 Pro cihazıma denemediğim Rom kalmadı bunlardan görüşlerim şunlardır;

Miui Global Romlar geneli stabil pil zayıf lakin google uygulamaları çok fazla eğer onları kullanmak isteseydim miui cihaz almazdım.

Miui eu 11.0.7 ( Hız stabilite pil güzel ama görsellik malesef)

Miui eu 12.0.2 ( Hız çok fark edilmeyecek kadar düşük görsellik {uygulama simgeleri hariç} güzel stabilite orta derecede pil orta)

Miui 12.5 eu v21.4 (Hız orta görsellik güzel {uygulama simgeleri hariç} pil zayıf)

Miui 12.0.2 repack Bangsat ( hız orta stabilite düşük pil orta gereksiz takılmalar var görsellik güzel {uygulama simgeleri hariç})

Miui 12.5 eu v21.4 repack Bangsat ( Hız orta görsellik orta {uygulama simgeleri hariç} stabilite düşük pil orta)

Miui 12.0.4 Endonezya Rom ( Hız orta Görsellik yüksek {uygulama simgeleri dahil} pil orta stabilite yüksek)

Denediğim romlar bunlardır genel itibari ile zayıf ve ortalar mevcut bunları oyun ( LOL ) oynayan birisi olarak değerlendirdim. Redmi Note 9 Pro için en ideal Rom benim şahsi fikrim olarak Miui 12.0.4 Endonezya Romdur. İyi günler sağlıcakla kalın... :)
Evet hocam size katılıyorum. Bütün romları denedim diyebilirim en iyisi Endonezya romu. Stabil ve cok akıcı ama en güzel tarıfı pil tüketimi harika diyebilirim

Tarkuruscuu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık K.
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
İnfaz Koruma
Konular
23
Evet hocam size katılıyorum. Bütün romları denedim diyebilirim en iyisi Endonezya romu. Stabil ve cok akıcı ama en güzel tarıfı pil tüketimi harika diyebilirim
Aynen öyle hocam bizim cihaz değişik yani ben pişman oldum diyebilirim aldığıma keşke Mi 9T alsaydım diyorum.

cenbir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cengiz
Cihazım
Redmi 9 Pro
Konular
2
benimde daha önce mi note 3 telefonum vardı pil iyi değildi ama performans ve kamera bakımında iyiydi bayramdan sonra telefonu değiştireceğim note 9 pro kamerası hiç iyi değil bu ders oldu bana alacaksan mi serisinde şaşmamak lazım bence

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
ben pek fazla rom denemedim bir eu 11.0.7 sonra en son hind romu 12.0.4 bide 2 tane aosp rom pixel ve msm extende diye bir rom wunu soyleyeyimki telefona desdek yok gibi birwey dogrudur aosp tarafda desdek var ama onlar nezaman stabil gunluk kulanimda iyi olur bilemiyorum wu anda global 11.0.7 deyim bir problem cikmazsa inwallah idare edecegim root magisk modlar ve grenifi falan idare ediyorum mecbur ve alirken bundan sonra hem cin hemde global olan cihaz almak lazim tek tarfli global olunca desdek cok az oluyormuw 9s gunceleniyor takir takir mawallah biz pro olanlar bakiyoruz sadece

bide qarip bir problem var ekran sensorunde misal ben hizli hizli klavyede yazan birisiyim bu cihaza yazamiyorum awagidaki sag tarafda olan ekran taraf gec aliqiliyor ve ya yalniw harifler oluyor qarip problem

Fatihaq68

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
10
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hocalarim miui eu 11.0.7 + agni kernel 8.3
Bu skoru aldım
X tendedin aosp dan ve diger aosp romlardan ise her zamn 780 kusuratli skorlar aldim
Bundan sonra ne kullanacagim belli oldu
Bu kadar fark olacagini dusunmemistim
Perf verim ve pil de baya iyi, canvar su an bunu kullaniyorum

Üst Alt