Rehber Redmi Note 9 Pro Rom Tavsiyeleri Önerilen Romlar

Redmi Note 9 Pro Cihazınızda Hangi Romu Kullanıyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    229
  • Anket kapatılmış .

Ibrahim694

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ibrahim
Cihazım
RN 6 Pro
Konular
3
Arkadaşlar BL kilidi açılınca Evofone'de sıkıntı oluyor mu ?

katip38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Şaki
Cihazım
Mi8 Se
Konular
28
Arkadaşlar BL kilidi açılınca Evofone'de sıkıntı oluyor mu ?
Hocam ben mi6 telefon kullanırken bl kilidi açıp 3 kere delta servisi olan garantiye gönderdim hiçbir şekilde sorun olmadı cihazım şimdi RN 9pro yine bl kilidi açık sorun olacağını düşünmüyorum ama siz yine de garantiye göndermeden önce bt kilidini kapatırsanız sorun olmaz

Ibrahim694

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ibrahim
Cihazım
RN 6 Pro
Konular
3
Hocam ben mi6 telefon kullanırken bl kilidi açıp 3 kere delta servisi olan garantiye gönderdim hiçbir şekilde sorun olmadı cihazım şimdi RN 9pro yine bl kilidi açık sorun olacağını düşünmüyorum ama siz yine de garantiye göndermeden önce bt kilidini kapatırsanız sorun olmaz
Delta sıkıntı yapmıyor fakat benimki Evofone olduğu için çekinceliyim.
evefone sıkıntı yapmıyor diye biliyorum
Net bilgiye nereden ulaşabiliriz ?

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Arkadaşlar klavye önerisi olan var mı.

katip38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Şaki
Cihazım
Mi8 Se
Konular
28
Delta sıkıntı yapmıyor fakat benimki Evofone olduğu için çekinceliyim.

Net bilgiye nereden ulaşabiliriz ?
Hocam kesin bilgi zor niye diyeceksiniz çünkü cihazınız servise ulaştıktan sonra teknik servis personeli ile alakalı personel ona dikkat eder mi yoksa sadece sorunae mi bakıyor

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Koni icin ellerinize salik hocam
Bende dayanamayib eu 11-den 12 gecdim dundendir kullaniyorum takilma donma sozkonuzu degil bile animasyonlar guzel goze how geliyor ama performansa azda olsa etki ediyor bir az yavaw çaliwiyor ben geciw hizini 0.5 yapdim daha hizli aciliyor proqramlar gece modunu her uygulamda kullana bilmek guzel ilk miui 12 guncelleme icin fena degil bataryani tam test edemedim ama 1-2 saat hizli bitse bile gorselllik okadar how ki deger diyorsun ben kendimce Lspeed ayarlari yapacagim yarin yinede hizli biterse kernel degiwdirmeyi duwunurum ama miui 12 vazgecmem çinki miui 5 den tanirim xiaomiyi gorsellik olarak en guzeli bu olmuw yada eu rom dahada guzellewdirmiw bir az uzun oldu mazur gorun hocam :)

aLikLty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
note 8 pro
Konular
5
EU rom güzel ama bazı eksiklikleri var çok büyük eksiklikler değil belki ama beni rahatsız etti. Temalar uygulaması çin temaları ile dolu indirdiğiniz çoğu temada çince yazılar kalıyor ve diğer romlarda olan temaları bulamıyoruz. Whatsapp, facebook ve birkaç uygulama simgeleri diğer romlardaki gibi değil sanki uygulamaların ilk çıktığı zamanki simgeleri gibi. En kötüsü de dışarıdan apk olarak xiaomi uygulamalarını yükleyememek sanırım. Temalar uygulamasının global versiyonunu yüklemek istedim izin vermiyor. bunlar yüzünden Endonezya rom a geri dönüş yaptım.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
EU rom güzel ama bazı eksiklikleri var çok büyük eksiklikler değil belki ama beni rahatsız etti. Temalar uygulaması çin temaları ile dolu indirdiğiniz çoğu temada çince yazılar kalıyor ve diğer romlarda olan temaları bulamıyoruz. Whatsapp, facebook ve birkaç uygulama simgeleri diğer romlardaki gibi değil sanki uygulamaların ilk çıktığı zamanki simgeleri gibi. En kötüsü de dışarıdan apk olarak xiaomi uygulamalarını yükleyememek sanırım. Temalar uygulamasının global versiyonunu yüklemek istedim izin vermiyor. bunlar yüzünden Endonezya rom a geri dönüş yaptım.
İstediğiniz temayı mtz olarak indirip içe aktarma yapabilirsiniz watsapp Facebook simgeleri zaten temaya göre değişiyor istediğiniz icon paketini kullanabilirsiniz dısardan apk yüklemeye gerek yok sistem uygulamaları güncelleme ile sistem uygulamaları güncelleme yapılıyor temalarda global versiyona bu sekilde güncelleniyor

aLikLty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
note 8 pro
Konular
5
İstediğiniz temayı mtz olarak indirip içe aktarma yapabilirsiniz watsapp Facebook simgeleri zaten temaya göre değişiyor istediğiniz icon paketini kullanabilirsiniz dısardan apk yüklemeye gerek yok sistem uygulamaları güncelleme ile sistem uygulamaları güncelleme yapılıyor temalarda global versiyona bu sekilde güncelleniyor
Rom u yükledikten sonra 2 gün kullandım ve güncelleme gelmedi bana. Uygulama simgelerinin orijinalleri çocuk güzel keşke orijinali olarak kalsa ama temalar eğer güncelleme ile global veya Endonezya sürümdeki temalara erişim sağlıyorsa ben bir yerde yanlış yaptım o zaman.

Üst Alt