Rehber Redmi Note 9 Pro Rom Tavsiyeleri Önerilen Romlar

Redmi Note 9 Pro Cihazınızda Hangi Romu Kullanıyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    229
  • Anket kapatılmış .

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Rom u yükledikten sonra 2 gün kullandım ve güncelleme gelmedi bana. Uygulama simgelerinin orijinalleri çocuk güzel keşke orijinali olarak kalsa ama temalar eğer güncelleme ile global veya Endonezya sürümdeki temalara erişim sağlıyorsa ben bir yerde yanlış yaptım o zaman.
olabilir hocam

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Temalar güncelleme ile düzeliyor ise yükleyip deneyeyim bir daha
son sürüm xiomi system app updater indirin apk olarak bunu kurun sorna google playden shorcut maker programını indirin aktiviteler kısmınsan sistem uygulmaları güncelleyi açın oraya temaların güncellemesi geliyor global versiyon olanın onu kurdugunuz zaman global romdaki temalar geliyor

acekiller

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
10
son sürüm xiomi system app updater indirin apk olarak bunu kurun sorna google playden shorcut maker programını indirin aktiviteler kısmınsan sistem uygulmaları güncelleyi açın oraya temaların güncellemesi geliyor global versiyon olanın onu kurdugunuz zaman global romdaki temalar geliyor
Hocam bu icon için ise link atabilirmisiniz ?

ukayl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9 Pro
Konular
10
Bilgiler için çok teşekkürler hocam.

Bhtyrba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahtiyar
Cihazım
Note 9 pro
Konular
0
Evet Arkdaşlar Hepinizin Merak Konusu Redmi Note 9 Pro İçin En İyi Rom Hangisi Diye Size Bütün Romları Tecrübe Ettiğim Kadarıyla Aktarmaya Çalışcam Bu Konuda

1.Stock Romlar:
Stock Romlar Adı Üstünde Orjinal Oynanmamış Romlardır Ama Gereksiz Google Uygulamaları Gereksiz Reklamlar İle Can Sıkıcı Olabilir Özelleştirme Kısıtlıdır Global Rom-Türkiye Rom-Rusya rom ve Eea Rom Birbirinin Aynısıdır Hiç farkı Yok Stock Olarak Birtek Endonezya Rom Farklıdır Ondada Arama Ve Mesajlaşma Uygulaması Xiominin Kendi Orjinal Uygulamaları Geri Kalan Herşey Diğer Romlar Gibidir Stock Rom Tavsiye Edermiyim root twrp ile Uğraşmak İstemeyen Arkadaşlar İçin İdeal Rom Otadan Güncelleme Gelir Kurarsınız

Endonezya Kararlı Rom - Türkiye Kararlı Rom - Global Kararlı Rom - Eea Kararlı Rom - Tayvan Kararlı Rom

2. Kararlı Eu Rom: Kendimin Ve Birçok Arkadaşın Kullandığı Bu Rom Custom Bir Romdur Geliştiriciler Tarafından Düzenlenir Gerçekten Bu Cihazda Şahane Normalde Eu Rom Çin Romlarını Sadeleştirip Sunuyor Ama Note 9 Pro Çin Tabanlı Olmadığı İçin Global Romu Düzenleyip Sunuyor Buda Bu Romun Daha Stabil Daha kararlı Olmasını Sağlıyor Gerçekten Perfonmans ve Şarj Olarak Çok Başarılı Her Ne Kadar Mıuı 12 Şarj Ve Perfonmans Anlamında Kötü Olsada Eu Rom Mıuı 12 De Bile Farkını Ortaya Koyuyor Diğer Cihazları Bilmem Ama Note 9 Proda Eu Romu Sonuna Kadar Tavsiye Ederim

Eu Rom Kurulum Rehberi

3.Aosp Romlar: Madem Aosp Rom Kullanacaz Neden Xiomi Cihaz Kullanıyoruz Düşüncesindeyim Aosp Romlar Saf Android Arayüzünü Benimsemiş Romlardır Şarj Ve Perfonmans Olarak Kendini Kanıtlamış Bu Romlar Özelleştirme Olarakta Çok İyi Yerlere Geldiler Baştada Dediğim Gibi Aosp Rom Kullanacaksak Neden Xiomi Cihaz Kullanıyoruz Düşüncesindeyim Ben Kullanmam Şahsen Ama Kullanmak İsteyen Deneyebilir Ciddi Anlamda Şarj Ve Perfonmans Canavarı Bu Romlar.

Ressurection Remix 8.6.4 Aosp Rom

4.Greshaan Rom:
Bu Arkadaş Tek Başına Çalışıyor Ekip Olmasada Cidden Başarılı İşlere İmza Atıyor Kendisi Taban Olarak Endonezya Stabil Romu Kullanıyor Kendince Düzenliyor Ve Paylaşıyor Bu Romu Kullanan Arkdaşlar Başarılı Bir rom Olduğunu Söylüyorlar Kendimde Bizzat Denedim Çoğu Ayarların İngilizce Olması Ve Eu Roma Göre Batarya Ve Perfonmans Anlamında Benim Adıma Sınıfta Kaldı Kurmak İsteyen Arkdaşlar Denemek İçin Kurabilirler Ama Emeğe Saygı Bu Adam Tek Başına Birşeyler Ortaya Koyuyor.

Greshaan Rom

5.Eu Beta Rom-Mıuımix Beta Rom: Evet Redmi Note 9 Pro için Beta Romlarda Mevcut Ama Ne Yazıkki Bunlar Port Romlar Note 8 den Note 9 proya Portlanıyor Haliyle Bir O kadarda Bug ve Sorunları Var Bu Romların Kamera-Dokunsal Geri Bildirim vs Gibi Birçok Bug Var Ama Size Haftalık Eu Rom Zevkini Kesinlikle Yaşatıyor Onda Hiç Sıkıntı Yok Umarım İlerleyen Zamanda Sorunsuz Bir Rom Haline Gelirde Hepimiz Betaya Geçeriz.

Eu Rom Haftalık Beta - Mıuımix Haftalık Rom

6.Mıuımix Kararlı Rom: Bu rom Taban Olarak Eu Romu Kullanıyor Birkaç Optimizasyon Yapıp Sunuyorlar Emin Olun Eu Romdan Hiç Bir Farkı Yok Hatta Eu Romdaki Bazı Özellikler Bunda Çalışmıyor Mesela Eu Romda Root Atmazsanız Markette Netflix Uygulmasını Görebilirsiniz Ama Bunda Gözükmüyor Malesef Bu Sadece Bir Tanesiydi.

7.Hellas Kararlı Rom:
Bu Romda Mıuımix Rom Gibi Taban Olarak Eu Romu Kullanıyor Eu Romdan Farkı Yok Denecek kadar Az tabiki Gene Eu Rom Daha İyi Konumda Şuan İçin.

8.Mi Globe Rom:
Bu Romda Tamamen Eu Rom Üzerine Bir Script Çalıştırıyor Eu Romdan Farkı Yok Sitesinde Eu Rom Editleyip Root Vs Ayarlarını yapıyorsunuz Ama Birebir Eu Romun üzerine bir kaç Eklenti Atıyor Hepsi Bu.

9. Mıuı Pro Rom: Malesef Bu Romda Note 8 den Bizim Cihaza Portlanıyor Haliyle Buglar Mevcut Romda Çok güzel Çok Fazla özelleştirmeye Sahip Bu Rom Ne Yazıkkı Bizim Cihaz İçin Resmi Olarak Verilmiyor Ben Çok Merak Ediyorum Denemek İstiyorum Diyenler İçin Bu Romuda Sizler İçin Paylaştım Deneyebilirsiniz

Mıuı Pro Rom Kurulum Rehberi

Özetle Ben Şuan İçin Redmi Note 9 Pro Cihazlarda Kararlı Eu Romu Tavsiye Ediyorum Denemediğim Rom Kalmadı Test Etmediğim Bir Tane Bile Rom Yok Beni En Çok Cezbeden Kararlı Eu Rom Oldu Artık Gerisi Tamamen Size Kalmış Arkadaşlar Yes~~
Hocam ben global kararlı rom kullanıyorum eu Roma nasıl geçebilirim twrp orangefox yüklü cihazda

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33

Wolftr34

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BÖRÜ
Cihazım
XİAOMİ
Meslek
Egitmen
Konular
24
Global stock Endonezya rom stabil hizli ve pil performans konusunda baya iyiydi cihasi degistirmeden once 1 2 en son kullanmistim

veli_blod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
70
hocam kararlı eu rom ile eu rom stabil aynı mı acaba ?

Üst Alt