Hangi Romu Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    699

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
kral valla korkuyodum yapmaya ama o kadar güzel ve basit anlatmışssın ki yaptım eline sağlık
Teşekkürler hayırlı olsun :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

pitch black recovery şart mı bu romu atmak için mevcut twrp 3.4.1 global/kararlı 11.0.7 direkt olarak wipe yapsam ardındam rom>magisk>yeniden başlatma yapsam sorun olur mu
Hocam 3.4.1 dediğiniz twrp sorunlu bir twrp yanlız note 9sden portlanma o yüzden pitchblack daha saglıklı suan için

cafeplus123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi 10t
Konular
48
aslan568 reis miui 11 de daha fazla ekran süresi alıyordum. Miui 12 yükleyince 1-1.5 saat resmen düştü. Format atsam düzelir mi?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
aslan568 reis miui 11 de daha fazla ekran süresi alıyordum. Miui 12 yükleyince 1-1.5 saat resmen düştü. Format atsam düzelir mi?
Yok hocam mıuı 12 ilerideki güncellemelerde düzelir format atman çözüm değil mıuı 11 de çıktıgı ilk sürümlerde rezalet ti

cafeplus123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi 10t
Konular
48
Yok hocam mıuı 12 ilerideki güncellemelerde düzelir format atman çözüm değil mıuı 11 de çıktıgı ilk sürümlerde rezalet ti
Tamam reis bekleyelim bakalım. Şarj 83 şuan 2.5 saat ekran süresi aldım. İnstagram ve tiktok gereksiz şekilde şarj yiyor kullanınca, optimizasyon sorunu var gibi.

emir53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emir
Cihazım
galaxy c7
Konular
4
Tamam reis bekleyelim bakalım. Şarj 83 şuan 2.5 saat ekran süresi aldım. İnstagram ve tiktok gereksiz şekilde şarj yiyor kullanınca, optimizasyon sorunu var gibi.
Bende sarj miui 11 den daha iyi gidiyo 11de sarj 100 bitek dolduğunda goruyodum bunda en az 15 dk oyle duruyo ekran ışığı yarıda full video sosyal medya 10 saat gidiyo oda ben %35 da taktigim icin öyle ama full pubg oynaninca çok sömürüyor şarj onda 7 saat aliyodum ikisinde de öyleydi.

İyi ki bu rehberi görmusumde globalden buna geçmisim aslan hocam çok sağol
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

cafeplus123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi 10t
Konular
48
Bende sarj miui 11 den daha iyi gidiyo 11de sarj 100 bitek dolduğunda goruyodum bunda en az 15 dk oyle duruyo ekran ışığı yarıda full video sosyal medya 10 saat gidiyo oda ben %35 da taktigim icin öyle ama full pubg oynaninca çok sömürüyor şarj onda 7 saat aliyodum ikisinde de öyleydi.

İyi ki bu rehberi görmusumde globalden buna geçmisim aslan hocam çok sağol
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Senin aldığın süreleri ben miui 11 de alıyordum reis valla

3500

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
umut
Cihazım
redmi note 9pro
Konular
0
Merhabalar, tüm adımları yaptım sorun çıkmadı. En son viper4android fx dosyasını yükleme adımını yaparken takıldı sanırım. 10 dakikadır aynı ekranda duruyor. Ekranda en son;
OK. Now starting AROMA
Starting AROMA INSTALLER version 3.00
2013-2015 bt amarullz.com
yazısı kaldı, ne yapmam gerekir acaba?

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Merhabalar, tüm adımları yaptım sorun çıkmadı. En son viper4android fx dosyasını yükleme adımını yaparken takıldı sanırım. 10 dakikadır aynı ekranda duruyor. Ekranda en son;
OK. Now starting AROMA
Hocam isterseniz tekrar bi kurulum yapın viperı telefon açıldıktan sonra da kurabilirsiniz xda labdan son sürüm sorunsuz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam isterseniz tekrar bi kurulum yapın viperı telefon açıldıktan sonra da kurabilirsiniz xda labdan son sürüm sorunsuz.
Telefon açılıyor mu şu an

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
OK. Now starting AROMA
Twrp ekranın da kaldınız demi ama yöntem yanlıs hocam ben orda magiskin içinden kurma yöntemi verdim siz twrp modda flashlama yapmısınız o sekilde olmazki magisk modülü o hocam twrpden kurulamaz ses açma güç tuşuna basılı tutun uzun süre cihaz twrpde yeniden başlasın cihazı açın magisk managere girin onun içinden kurulumu sağlayın

bryan06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yuliyan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
2
Merhaba,

Cep telefonum Redmi Note 9 Pro Global Joyeuse

Global 11.7 rom kullanırken hevesle 12 eu ya geçmek istedim.

Adımlardaki gibi önce twrp sonra pitchblack twrp kurdum ve pitchblack içeresine girdim. ardından install a girip paylaşılan xiaomi.eu_multi_HMNote9ProEU_V12.0.1.0.QJZMIXM_v12-10 dosyasını seçip yükle dedim. Yükleme başarılı bir şekilde tamamlanıyor ve işlem sonundaki reboot butonuna basıyorum, telefon kapanıp açılıyor ama tekrar pitchblack twrp ye geliyor. Tekrar tekrar rom u yükledim ama reboot sonrası hep pitchblack twrp ye dönüyor. Root yüklemesi hiç yapmıyorum, rom yükleme sonrası reboot öncesi root yükleyip mi reboot yapmak gerek acaba.

Rom yüklerken ya da sonrasında farklı bir şey mi yapmak gerek, şu tel açılmıyor. Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

Teşekkürler.

Üst Alt