Hangi Romu Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    699

katip38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Şaki
Cihazım
Mi8 Se
Konular
28
aslan568 hocam note 9 pro eu rom haftalık beta çıkarir mi yoksa sadece kararlı mi ve yeni güncelleme ne zaman alır

Yigitkus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yigitkus
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
Aslan568, tavsiyeniz üzere Eu romu kurdum. Gerçekten çok iyi rom...teşekkür ederim...endonezya romda iyiydi ama bu rom daha iyi gibi.Yalnız tek memnun olmadığım nokta, "tek el modu" çoğu zaman çalışmıyor.Acaba var mı bir çözümü?yoksa güncelleme ile düzeltilmesini mi bekleyeceğiz?

kemikali

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammet Ali
Cihazım
Mi 4w
Konular
19
Baştan başlatıp tekrar deneyin, magisk yüklü ise netflix hide yapın o da olmadı hardware off modülü yükleyip safetynet geçer hale getirin o da olmadı netflix verileri temizleyin. Birinden biri mutlaka çalışıyor.
Birkaç defa yeniden başlatınca düzeldi hocam teşekkürler.

kadircik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abidin
Cihazım
xioami
Konular
0
slm telefonda güncellmeyi kendisi indirdi ancak kur dediğim zaman yeniden başlattı kuramadı bende pitcblack recovery ile kendim kurdum ancak sürekli bu ekran geliyor kurulumu bitiriyor yeninden başlat diyorum revoceryde kalıyor masa üstü gelmiyor ne yapmalıyım

İsko68

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsko
Cihazım
Redmi note9 pro
Konular
0
slm telefonda güncellmeyi kendisi indirdi ancak kur dediğim zaman yeniden başlattı kuramadı bende pitcblack recovery ile kendim kurdum ancak sürekli bu ekran geliyor kurulumu bitiriyor yeninden başlat diyorum revoceryde kalıyor masa üstü gelmiyor ne yapmalıyım
Telefonu recovery moduna alın ve manuel kurun wipe data/cache yaparak. Düzelir belki

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
aslan568 hocam note 9 pro eu rom haftalık beta çıkarir mi yoksa sadece kararlı mi ve yeni güncelleme ne zaman alır
hocam note 9 pro haftalık beta çıkarmaz çünkü çin tabanlı değil çin tabanlı romuda mevcut değil bu yüzden olmaz ama bazı geliştiriciler betayı redmi note 9 proya editliyor yakında yeni rehber gelicek haftalık eu beta :) resimli Güzel bir anlatım düşünüyorum bu arada stable eu rom güncellemesi global versiyona göre gelir globale güncelleme gelince eu yada anında güncelleme gelir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aslan568, tavsiyeniz üzere Eu romu kurdum. Gerçekten çok iyi rom...teşekkür ederim...endonezya romda iyiydi ama bu rom daha iyi gibi.Yalnız tek memnun olmadığım nokta, "tek el modu" çoğu zaman çalışmıyor.Acaba var mı bir çözümü?yoksa güncelleme ile düzeltilmesini mi bekleyeceğiz?
hocam maalesef ileriki güncellemelerde düzelir ancak güncelleme beklicez
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bastan temiz kurulum yapın

katip38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Şaki
Cihazım
Mi8 Se
Konular
28
ama bazı geliştiriciler betayı redmi note 9 proya editliyor yakında yeni rehber gelicek haftalık eu beta :) resimli Güzel bir anlatım düşünüyorum
Hocam sabırsızlıkla bekliyorum

kadircik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abidin
Cihazım
xioami
Konular
0
slm bilgisayardan twrp atınca düzeldi

fatih530

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
şahin
Konular
21
7.Adım: Cihazın ilk açılış kurulum vs ayarlarını yaptıktan sonra yeniden twrp ekranına dönün ordan araçlara girip magisk root ''Büyülü'' Yazan Seçeneğe Tıklayın
ve Magisk kurulumunu yapın sonra yeniden sistemi yeniden başlatın.

Aslan abi tüm adımları yaptım 1 gündür kullanıyorum çok süper bir sürüm ancak 7. Adımı yapamadım twrp de bu seçenek yok bende. Yapmazsam bir sorun olur mu ?

Üst Alt