MIUI 12 Redmi Note 9 Pro - Global Kararlı Rom V12.0.4.0.RJZMIXM İndirme Bağlantıları

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Bu telefon neden dışlanmış bir muamele görüyor xiaomi tarafından anlamış değilim.
Çünkü yapamamışlar, aldığımdan beri saçma sapan sorunlarıyla uğraşıyorum, keşke biraz daha bekleyip note 10 pro yada mi serisinden bir telefon alsaydım. 12.5 güncellemesi geldiğinde sorunlar düzelmezse telefon çöp.

KrAll5759

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
3
Çünkü yapamamışlar, aldığımdan beri saçma sapan sorunlarıyla uğraşıyorum, keşke biraz daha bekleyip note 10 pro yada mi serisinden bir telefon alsaydım. 12.5 güncellemesi geldiğinde sorunlar düzelmezse telefon çöp.
Güncelleme ve yenilik beklemeyen insanlar için ben sorunla karşılaşmadım ama sürekli güncelleme takip eden insanlar için gerçekten can sıkıcı bir çok eski model cihaz bile 12.5 güncellemesi aldı .

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Güncelleme ve yenilik beklemeyen insanlar için ben sorunla karşılaşmadım ama sürekli güncelleme takip eden insanlar için gerçekten can sıkıcı bir çok eski model cihaz bile 12.5 güncellemesi aldı .
Evet, garip olan eski modellerin yeni modellerden önce 12.5 güncellemesi alması, normalde tam tersi olması gerek, yeni modellerin öncelikli güncelleme alması gerek, karşılaştığım sorunlardan bir kaçı ise şöyle;

1- Chrome kullanırken bazen tarayıcı donuyor, mevcut sekme donuk kalıyor, Chrome'u arka plandan kapatıp tekrar açtığımda düzeliyor, bu Chrome'un hem önceki sürümlerinde hemde yeni sürümlerinde oluyor. Güncellemem veya eski sürümü kullanmam fark etmiyor.

2- Tam ekran kullanırken aynı donma sorununu yaşıyorum, en alttan tutup yukarı kaydırdığımda (son kullanılan uygulamaları görme hareketi) yine aynı şekilde donuyor telefon, tam ekran kullanımı kapatınca düzeliyor.

3- Power tuşu ile parmak izi okutup ekran kilidini açıyorum, tekrar ekranı kilitliyorum aynı şekilde bu hareketi art arda 5-6 defa yaptığımda yine telefon donuyor, bu tesadüfen karşılaştığım bir sorun oldu videolu şekilde gösterebilirim.

Sorunun yazılımdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum, 12.5 güncellemesi ile sorun çözülmezse telefonu elden çıkartıp note 10 pro veya mi serisi bir telefona geçiş yapacağım.

Önceki kullandığım telefon olan redmi note 3 pro telefonda ise bildirim çubuğu sorunu vardı, bildirim çubuğunu ekranın en üstünden değil de ortasından aşağı kaydırdığım zaman telefon donuyordu, hiç bir dokunma işlemi işlemiyordu, o sorunu da videoya kaydedip YouTube'a yüklemiştim. Yıllar önce yüklediğim için kaldırdım videoyu.

barisozd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
0
Fastboot ne zamn gelir acaba

Harunpower

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Mı a 3
Konular
0
Bu güncelleme yi yükleyemiyorum twrpden hata veriyor normal sistemdende yükleyemiyorum twrp ekranına atıyor root var cihazda bir türlü kaldiramadim ne yaptıysam lütfen biri yardımcı olurmu

Nurullah7182

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nurullah
Cihazım
Redmi Note9 pro
Konular
16
Bu güncelleme yi yükleyemiyorum twrpden hata veriyor normal sistemdende yükleyemiyorum twrp ekranına atıyor root var cihazda bir türlü kaldiramadim ne yaptıysam lütfen biri yardımcı olurmu
Bağla kısmından sadece veri aktif kalsın sonra güncellemeyi flashla

abdulkadir.ozyurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi4
Konular
0
Bu güncelleme kendisi ne zaman gelecek belli mi acaba? Telefonda şu an abuk subuk donmalar kasmalar yaşıyorum duvara vurup kırmamak için kendimi zor tutuyorum.

Nurullah7182

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nurullah
Cihazım
Redmi Note9 pro
Konular
16
Bu güncelleme kendisi ne zaman gelecek belli mi acaba? Telefonda şu an abuk subuk donmalar kasmalar yaşıyorum duvara vurup kırmamak için kendimi zor tutuyorum.
Twrp varsa sürüm düşür.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Her güncellemeyle beraber telefon daha da kötü performans veriyor çok garip.

Üst Alt