MIUI 12 Redmi Note 9 Pro - Global Kararlı Rom V12.0.4.0.RJZMIXM İndirme Bağlantıları

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Telefonunuzda kaç tane uygulama yüklü, nasıl kullanıyorsunuz bilmiyorum ama dediğiniz sorunlar bende yok.
Whatsapp, arama, mesaj,instagram ve facebook kullanıyorum. başka kullandığım uygulama yok. o yüzden ben ne kasılma ne yeniden başlatma ne de forumdaki diğer bahsedilen sorunları yaşamıyorum. Cihazı yaklaşık 5 ay Android 10 xiaomi.eu rom ile kullandım,şimdi son 1 aydır 11 xiaomi.eu rom ile kullanıyorum ve çokta memnunum.
Stock romla eu rom arasında çok fark var mı batarya süresi, performans vs. anlamında? Geçmeye değerse eu romu kullanmayı düşünebilirim.

cashflow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
P40Lite-Mi 9 SE
Meslek
Resepsiyonist
Konular
3
Stock romla eu rom arasında çok fark var mı batarya süresi, performans vs. anlamında? Geçmeye değerse eu romu kullanmayı düşünebilirim.
Farkadebilecek kadar kullanmadım stock romu. Fakat xiaomi.eu romdan çok memnunum.

ogk4601

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
3
Orijinal
Redmi Note 9 Pro
Global Kararlı Rom
V12.0.4.0.RJZMIXM
[ Android 11]

images-9.jpg
Güncelleme ve Kurulum Talimatları
1)OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
- V12.0.1.0.RJZMIXM romunda iseniz Ota indirme bağlantısını kullanarak güncellemeyi kurabilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı

Bilgilendirme
* Stabil Beta Recovery rom olarak yayınlanmıştır.
* Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.

Redmi Note 9 Pro
Global Kararlı Rom
V12.0.4.0.RJZMIXM
[ Android 11]

images-9.jpg
- V12.0.1.0.RJZMIXM romunda iseniz Ota indirme bağlantısını kullanarak güncellemeyi kurabilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Bilgilendirme
* Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
Orijinal mi? diğer güncellemeleri alır mı pek bilgim yok bu konularda.

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Telefonunuzda kaç tane uygulama yüklü, nasıl kullanıyorsunuz bilmiyorum ama dediğiniz sorunlar bende yok.
Whatsapp, arama, mesaj,instagram ve facebook kullanıyorum. başka kullandığım uygulama yok. o yüzden ben ne kasılma ne yeniden başlatma ne de forumdaki diğer bahsedilen sorunları yaşamıyorum. Cihazı yaklaşık 5 ay Android 10 xiaomi.eu rom ile kullandım,şimdi son 1 aydır 11 xiaomi.eu rom ile kullanıyorum ve çokta memnunum.
Bende eu rom ile kullanıyorum hep temiz kurulum yaparım ancak son kurulumda dahili hafızayı temizlemedim uygulama klonlama sorunu büyük ihtimalle ondandır o halde. Ancak klavye sorunu yazılıp çiziliyor o aldığımdan beri mevcut. Temiz kullanırım sosyal medya bile yok cihazda performans olarak bir sorunum yok klavye dışında.

Blodorn25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
3
TR Rom için 12.0.4 sürümü ne zaman gelir? Globale çıkalı çok oldu şimdiye kadar verilmesi lazımdı.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Blodorn25,

Ana rom konusunu takip ediniz. Güncelleme geldiğinde bilgilendirme yapılarak konusu açılır.

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Redmi Note 9 Pro
Global Kararlı Rom
V12.0.4.0.RJZMIXM
[ Android 11]

images-9.jpg

Bilgilendirme
Hocam iyi geceler.Bu Globalin 12.5 u çıkmadi mi acaba ? Diğer romların 12.5 u çıkmış bu global hayret ettirici şekilde geride kaldı.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Hocam iyi geceler.Bu Globalin 12.5 u çıkmadi mi acaba ? Diğer romların 12.5 u çıkmış bu global hayret ettirici şekilde geride kaldı.

Global romda henüz yayınlanmadı. Konuyu takip ediniz, yayınlandığında bilgi verilecektir

Omerbey07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
0
Merhaba iyi günler ben burdan recorv olarak indirdim twrp güncelleme yapacaktim ama hep faild hatası veriyor sorun nerde acaba

Üst Alt