MIUI 12 Redmi Note 9 Pro - Global Kararlı Rom V12.0.4.0.RJZMIXM İndirme Bağlantıları

Atacan28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atalay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
29
Gelecekse öyle gelsin, yoksa daha sorunlu 12.5 gelmemişken bir de onun gelmesini bekleriz.
Yani bu kadar zaman sonra tutupta 12.5.1.0 olarak verirlerse ağır söverim. Diğer cihazla miui 12.5 in üçüncü, dödüncü güncellemesini aldı çünkü

d.seyitali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Seyitali
Cihazım
Redmi note 9pro
Konular
15
Yani bu kadar zaman sonra tutupta 12.5.1.0 olarak verirlerse ağır söverim. Diğer cihazla miui 12.5 in üçüncü, dödüncü güncellemesini aldı çünkü
Geçen biryerde okumuştum ne kadar doğru bilmiyorum da çin sürümündemi ne enchanced yayınlanmış gibisinden beta olarak sanırım yakın zamanda sorunsuz bir rom çıkar umarım

fatih530

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
şahin
Konular
16
Hâlâ çıkmaması can sıkıcı

Atacan28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atalay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
29
Adamlar bıraktı belli ki. Allahın günü redmi note 10 serisine güncelleme getiriyolar. 9 pro global e vermeyecekler belli ki

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Adamlar bıraktı belli ki. Allahın günü redmi note 10 serisine güncelleme getiriyolar. 9 pro global e vermeyecekler belli ki
Note 9 pro Android 12 ve MIUI 13 listesinde var, o yüzden vermek zorundalar ama kaç ay geçmesine rağmen 9 serisinin her modeline vermelerine rağmen 9 pro'ya vermemeleri ayrı bir komik, bu kadar zor olmaması gerekiyor herhalde nasıl bir yazılım ekipleri var, bir firmanın yeni model yerine eskisi olan note 8 pro'ya daha önce güncelleme vermeleri tam bir aptallık.

Atacan28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atalay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
29
Note 9 pro Android 12 ve MIUI 13 listesinde var, o yüzden vermek zorundalar ama kaç ay geçmesine rağmen 9 serisinin her modeline vermelerine rağmen 9 pro'ya vermemeleri ayrı bir komik, bu kadar zor olmaması gerekiyor herhalde nasıl bir yazılım ekipleri var, bir firmanın yeni model yerine eskisi olan note 8 pro'ya daha önce güncelleme vermeleri tam bir aptallık.
9 pro nun tr, eea, endonezya, hindistan sürümüne 12.5 i verdiler. Sadece global kaldı. Onuda inadına vermiyorlar.

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
9 pro nun tr, eea, endonezya, hindistan sürümüne 12.5 i verdiler. Sadece global kaldı. Onuda inadına vermiyorlar.
Aynen, anlamış değilim, bir açıklama falan da yok bu durumla ilgili Xiaomi forumunun sitesinde, note 9 globale enhanced güncellemesi gelmiş 1 saat önce, note 9 pro global enhanced halini geçtim normalini dahi almadı. Haftaya kadar yayınlanmazlarsa endonezya romuna geçeceğim.

Atacan28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atalay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
29
Aynen, anlamış değilim, bir açıklama falan da yok bu durumla ilgili Xiaomi forumunun sitesinde, note 9 globale enhanced güncellemesi gelmiş 1 saat önce, note 9 pro global enhanced halini geçtim normalini dahi almadı. Haftaya kadar yayınlanmazlarsa endonezya romuna geçeceğim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Al işte. Redmi note 9 globale ikinci güncelleme gelmiş. Biz hala bekliyoruz.

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Hayır yani aosp rom kullanalım diyoruz onlarada destek az. Nasıl bi telefon aldı isek facepalm~~

Üst Alt