MIUI 12 Redmi Note 9 Pro - Global Kararlı Rom V12.0.4.0.RJZMIXM İndirme Bağlantıları

nech

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nech
Cihazım
Note 9 pro
Konular
0
Android 11 guncellemesinden sonra şarj olma süresi uzadı,33 watt ile bile . Telefon Kapalıyken şarj süresi normal oluyor.

abdulkadir.ozyurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi4
Konular
0
Android 11 guncellemesinden sonra şarj olma süresi uzadı,33 watt ile bile . Telefon Kapalıyken şarj süresi normal oluyor.
Aynen öyle. Bir güncelleme yapmışlar ama telefon 3310'a dönüştü..... Mahvettiler. Ne zaman gelecek bu 12.5 ya ne kadar eski telefon varsa hepsine geldi buna neden gelmiyor abi çıldırmamak elde değil gerçekten.

Rafet18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rafet
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
1
Redmi Note 9 Pro
Global Kararlı Rom
V12.0.4.0.RJZMIXM
[ Android 11]

images-9.jpg
Güncelleme ve Kurulum Talimatları
1)OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
- V12.0.1.0.RJZMIXM romunda iseniz Ota indirme bağlantısını kullanarak güncellemeyi kurabilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı
Paylaşıldığında eklenecektir

Bilgilendirme
* Stabil Beta Recovery rom olarak yayınlanmıştır.
* Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
Hocam mifirm de fastboot rom var yanlız sitabil mi beta mı bilemiyorum :)

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Fastboot rom İndirme bağlantısı konuya eklenmiştir.

tahakuzgun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
Smart 6
Konular
0
Merhaba V12.0.1.0.RJZTRXM
sürümündeyim. 0.4 - 0.3 sürümü bir türlü gelmedi. Sizce twrp kurup global roma mı geçeyim yoksa bekleyeyim mi ?

cashflow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
P40Lite-Mi 9 SE
Meslek
Resepsiyonist
Konular
3
Merhaba V12.0.1.0.RJZTRXM
sürümündeyim. 0.4 - 0.3 sürümü bir türlü gelmedi. Sizce twrp kurup global roma mı geçeyim yoksa bekleyeyim mi ?
0.3 diye bir sürüm yok. Direkt 0.4 sürümü gelebilir, gelmezse ana konudan indirip kurun twrp ile

tahakuzgun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
Smart 6
Konular
0
0.3 diye bir sürüm yok. Direkt 0.4 sürümü gelebilir, gelmezse ana konudan indirip kurun twrp ile
Bilgi için Teşekkürler.
0.3 ü burada gördüm direk varsaydım nod~~.
Bir kaç kişiye güncelleme gelmiş sanırsam. Biraz daha bekleyip şansımı deneme taraftarıyım. Bir yandan da düşünüyorum, mevcut sürüm baya problemli kafa yoruyor.

cashflow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
P40Lite-Mi 9 SE
Meslek
Resepsiyonist
Konular
3
Bilgi için Teşekkürler.
0.3 ü burada gördüm direk varsaydım nod~~.
Bir kaç kişiye güncelleme gelmiş sanırsam. Biraz daha bekleyip şansımı deneme taraftarıyım. Bir yandan da düşünüyorum, mevcut sürüm baya problemli kafa yoruyor.
sizdeki Android 11 12.0.1 sürümü
O gördüğünüz Android 10 12.0.3 sürümü. Karıştırmayın sürümleri

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Android 11 e geçildiğinden beri klonlu uygulamalarda sorun yaşıyorum, klonla dediğimde reset atıyor, açıldıktan sonra klonlanan uygulamayı açınca ana ekrana geri dönüyor. Yaşayan var mı, eğer sadece bendeyse temiz kurulum yapacağım, yoksa uğraşmayacağım.

Ayrıca keşke n8pro alsaymışım günceli 9 diye aldık ne güncelleme güncelleme ne telefon, telefon. Her ay klavye uygulaması(hangisi olursa olsun) verileri temizlemezsem gecikme yapıyor.

cashflow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
P40Lite-Mi 9 SE
Meslek
Resepsiyonist
Konular
3
Android 11 e geçildiğinden beri klonlu uygulamalarda sorun yaşıyorum, klonla dediğimde reset atıyor, açıldıktan sonra klonlanan uygulamayı açınca ana ekrana geri dönüyor. Yaşayan var mı, eğer sadece bendeyse temiz kurulum yapacağım, yoksa uğraşmayacağım.

Ayrıca keşke n8pro alsaymışım günceli 9 diye aldık ne güncelleme güncelleme ne telefon, telefon. Her ay klavye uygulaması(hangisi olursa olsun) verileri temizlemezsem gecikme yapıyor.
Telefonunuzda kaç tane uygulama yüklü, nasıl kullanıyorsunuz bilmiyorum ama dediğiniz sorunlar bende yok.
Whatsapp, arama, mesaj,instagram ve facebook kullanıyorum. başka kullandığım uygulama yok. o yüzden ben ne kasılma ne yeniden başlatma ne de forumdaki diğer bahsedilen sorunları yaşamıyorum. Cihazı yaklaşık 5 ay Android 10 xiaomi.eu rom ile kullandım,şimdi son 1 aydır 11 xiaomi.eu rom ile kullanıyorum ve çokta memnunum.

Üst Alt