Rom Redmi Note 9 Pro - Global Kararlı Rom V11.0.5.0.QJZMIXM İndirme Bağlantıları

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Teşekkür ederim yüklü uygulamalarım silinir mi
yüklü programlar resimelr müzikler herşey silinir size tavsiyem cloud özelliği ile yedekleyebildiğiniz herşeyi yedekleyin dahili depolamadaki klasörleride komple pc ye felan yedekleyin sonra mi flash tool ile kurulumu yapın

Coolcool

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
İp7
Konular
1
yüklü programlar resimelr müzikler herşey silinir size tavsiyem cloud özelliği ile yedekleyebildiğiniz herşeyi yedekleyin dahili depolamadaki klasörleride komple pc ye felan yedekleyin sonra mi flash tool ile kurulumu yapın
Tamam teşekkürler deneyeceğim bakalım

Coolcool

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
İp7
Konular
1

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Üstadım bir de global romda görüşme kaydı var mı acaba?
hayır globam romda google uygulamaları var haliyle görüşme kaydıda yok endonezya rom kurarsanız xiomi uygulmaları var onda görüşme kaydı mevcut

Coolcool

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
İp7
Konular
1
hayır globam romda google uygulamaları var haliyle görüşme kaydıda yok endonezya rom kurarsanız xiomi uygulmaları var onda görüşme kaydı mevcut
Tama üstadım eyvallah ben NFC ve görüşme kaydı olan rom arıyorum globalde NFC var görüşme kaydı yok hindistan sürümünde görüşme kaydı var NFC yok

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Tama üstadım eyvallah ben NFC ve görüşme kaydı olan rom arıyorum globalde NFC var görüşme kaydı yok hindistan sürümünde görüşme kaydı var NFC yok
hindistan sürümü sadece curtana cihazlar için hocam yani note 9s ve note 9 pronun hint versiyonu için cihazınız global cihaz ise kod adı joyeuse eger olurda yanlıslıkla curtana rom kurarsanız cihaz hard brick olur bunlara cok dikkat etmeniz lazım eger cihazınız joyeuse ise endonezya romu kurun onda hem nfc var hemde görüşme kaydı

Coolcool

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
İp7
Konular
1
hindistan sürümü sadece curtana cihazlar için hocam yani note 9s ve note 9 pronun hint versiyonu için cihazınız global cihaz ise kod adı joyeuse eger olurda yanlıslıkla curtana rom kurarsanız cihaz hard brick olur bunlara cok dikkat etmeniz lazım eger cihazınız joyeuse ise endonezya romu kurun onda hem nfc var hemde görüşme kaydı
Bilgi için teşekkürler bendeki Hint versiyonu Endonezya romu kurabilir miyim?

Üst Alt