İpucu Redmi Note 8 Pro - SoftBrick | HardBrick | BootLoop - Hakkında Önemli Bilgilendirme !

Tuafman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Bu arada cihazda tepki yok brick oldundan beri sadece led bildirm ve mtk port olarak görüyor pc

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
S.A arkadaşlar ben daha önce cihazı hardbrick ettimiştim clean and lock seçili kalmıştı bootloader kilitlenmiş sanırsam herneyse ufi dongle'dan kredili sistem ile yaptırdık fakat ufi şöyle bir hata verdi server açık olmasına rağmen herşey sorunsuz yüklüydü iki sefer denedik 8 kredi bile yedi tam olarak bu hatanın sebebi ne olabilir lütfen tecrübeli hocalarım cevap versin.

Writing preloader at 0x00000000, size: 311.94 KiB... Error: 0xC002000C (STATUS_SEC_WRITE_DATA_NOT_ALLOWED)
Scatter factory format desteklemediğinden hata vermiş. Yetkili hesapla yapabilirim dilerseniz :D

Tuafman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Scatter factory format desteklemediğinden hata vermiş. Yetkili hesapla yapabilirim dilerseniz :D
Tamam da abi daha önce benim cihazım gibi brick olan note8pro 128 gb başka cihazda başarılı yüklemiş ufi o arkadaş bana öyle söyledi sonuçta bu ufi kredili sistem aynı yetkili hesap gibi işlemiyor mu? Ve bu scarter factory açık anlatabilir misiniz teşekürler bu arada

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Tamam da abi daha önce benim cihazım gibi brick olan note8pro 128 gb başka cihazda başarılı yüklemiş ufi o arkadaş bana öyle söyledi sonuçta bu ufi kredili sistem aynı yetkili hesap gibi işlemiyor mu? Açık anlatabilir misiniz teşekürler bu arada
Malesef işlemiyor. Ufi aracı.

Mkeytrr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tahsin
Cihazım
Mi9
Konular
7
Bende bu cihazı brick ettim ve malesef kapağı açıp batarya soketini söküp yetkili hesap ile sp flash tool ile açtırdım.
hocam yetkili hesabı nerden aldınız bende brickledim telefonumu yardımcı olurmusun

pwrmn72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
note 8 pro
Konular
2
ya ben bi telefoncuya verdim aynı sorun bendede var adam çince olacak diyor

Hoppalax35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür kaya
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
2
Peki bl kilitli kalıp benim gibi çin romunda kalanlar için bir gelişme varmı yetkili hesap ile açmıştık cihazı çin romu atılmıştı bl kilidini açamıyorum haliyle ne yapabiliriz global rom atmak için bir yolu varmı?

Üst Alt