Rom Redmi Note 8 Pro - [Non-Cfw] Android 11 CorvusOS V16.0 Alpha Centauri | OFFICIAL - 19.05.2021

slmgoko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Göktuğ
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
hideprops deneyebilirsiniz o da olmazsa benimle iletişime geçin buluruz bir yolunu hocam
Hocam ilk sizin söylediğiniz yöntemi denedim busybox ve hideprops ile olmadı. Sonrasında Ironsides hocamın anlattığı da olmadı. Hidden core denedim oda olmadı. Bende var sanırım bi sorun anlamadım.

palamut murat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
6
Hocam ilk sizin söylediğiniz yöntemi denedim busybox ve hideprops ile olmadı. Sonrasında Ironsides hocamın anlattığı da olmadı. Hidden core denedim oda olmadı. Bende var sanırım bi sorun anlamadım.
hocam bu yöntemleri bir de magiak canary varken deneyin isterseniz normal magisk zaten apı hatası veriyor

palamut murat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
6
Hocam sorun yaratıyormuş gibi olmamayayım ama canary ile yine olmadı :(
estağfurullah hocam ne sorunu bi sıkıntı varsa beraber çözmeye çalışıcaz elbette :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam sorun yaratıyormuş gibi olmamayayım ama canary ile yine olmadı :(
şimdi siz magisk ana ekranının ekran görüntüsünü atabilir misiniz ?

slmgoko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Göktuğ
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
estağfurullah hocam ne sorunu bi sıkıntı varsa beraber çözmeye çalışıcaz elbette :)
Yani açıkçası ben acemiyim ama bundan önce A10 Cfw PExperience kullanıyordum. Rom direk magisk ile geliyordu ve otomatik safetynet geçmişti. İlk defa böyle bir şey olunca üzüldüm açıkçası. Netflix kullanıyorum normalde laptoptan da izlenir ama olmaması da can sıkıyor bir yerde :) Rom dan da vaz geçmek istemiyorum asla şahane akıcı buldum, bi önceki romumda wifi de çok kötüydü ama pek bu işlerden anlamadığımdan dolayı cesaret etmiyordum yapmaya sonra bu non cfw falan çok karışık gelmeyince cesaret edip yaptım. Rom da şu zamana kadar hiç bi eksi yaşamadım çok mutluyum ama işte safety tek eksi yönü oldu

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Yani açıkçası ben acemiyim ama bundan önce A10 Cfw PExperience kullanıyordum. Rom direk magisk ile geliyordu ve otomatik safetynet geçmişti. İlk defa böyle bir şey olunca üzüldüm açıkçası. Netflix kullanıyorum normalde laptoptan da izlenir ama olmaması da can sıkıyor bir yerde :) Rom dan da vaz geçmek istemiyorum asla şahane akıcı buldum, bi önceki romumda wifi de çok kötüydü ama pek bu işlerden anlamadığımdan dolayı cesaret etmiyordum yapmaya sonra bu non cfw falan çok karışık gelmeyince cesaret edip yaptım. Rom da şu zamana kadar hiç bi eksi yaşamadım çok mutluyum ama işte safety tek eksi yönü oldu

Hocam, magisk öyle desede safety geçmiş oluyoruz. Farklı bir safety test uygulaması kurup geçtiğinizi teyit ediniz.

palamut murat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
6
Corvus OS v16.0 sürüm güncellemesi ve sürüm değişiklikleri ana konuda güncellenmiştir. Güncel sürüm fotoğrafları eklenmiştir.

Son düzenleme:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Elinize sağlık hocam.. Denedim, Anx kamera bu sürümde yok. :( Aosp kamera eklenmiş

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Çok teşekkürler hocam bu sıralar herhalde bütün geliştiriciler anx den vazgeçti galiba diğer romlarda aosp kamera geliyor hep :D
Hocam, aschill ve flamefusion özel anx kullanıyordu ve a11 romda 64mb kamera çalşıyordu. Manuel anxkamerayı eklenti olarak kurunca malesef maks 16mb çekiyor. Thesambit isimli geliştirici çıkardı bu sürümü. Anx kamera yüzünden Cidden hayal kırıklığı yaşadım. Zaten a11 romda anx işini çözenler önceki bu ikili idi, onlar gidince diğer ekipler kolaya kaçıp aosp kullanıyor. Neyse hayırlısı. Ama maşallah hızınız mükemmel, rom çıkalı 2 saat olmadı konuyu güncellediniz. Tekrar elinize sağlık clap~~

Üst Alt