Rom Redmi Note 8 Pro - [Non-Cfw] Android 11 CorvusOS V16.0 Alpha Centauri | OFFICIAL - 19.05.2021

palamut murat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
6
Hocam, aschill ve flamefusion özel anx kullanıyordu ve a11 romda 64mb kamera çalşıyordu. Manuel anxkamerayı eklenti olarak kurunca malesef maks 16mb çekiyor. Thesambit isimli geliştirici çıkardı bu sürümü. Anx kamera yüzünden Cidden hayal kırıklığı yaşadım. Zaten a11 romda anx işini çözenler önceki bu ikili idi, onlar gidince diğer ekipler kolaya kaçıp aosp kullanıyor. Neyse hayırlısı. Ama maşallah hızınız mükemmel, rom çıkalı 2 saat olmadı konuyu güncellediniz. Tekrar elinize sağlık clap~~
Çok teşekkür ederim hocam her zaman takipteyim :) :)

0zaydin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Con Sinov
Cihazım
rn8p (begonia)
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Hocam, aschill ve flamefusion özel anx kullanıyordu ve a11 romda 64mb kamera çalşıyordu. Manuel anxkamerayı eklenti olarak kurunca malesef maks 16mb çekiyor. Thesambit isimli geliştirici çıkardı bu sürümü. Anx kamera yüzünden Cidden hayal kırıklığı yaşadım. Zaten a11 romda anx işini çözenler önceki bu ikili idi, onlar gidince diğer ekipler kolaya kaçıp aosp kullanıyor. Neyse hayırlısı. Ama maşallah hızınız mükemmel, rom çıkalı 2 saat olmadı konuyu güncellediniz. Tekrar elinize sağlık clap~~
nedense ben seviyorum aosp kamerayı ya anx diyafram aralığı cok zayıf

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
nedense ben seviyorum aosp kamerayı ya anx diyafram aralığı cok zayıf

Evet hocam, tercih meselesi tabi. Ben biraz eski kafaliyim galiba, 64mb varken onu kullanamamak, Mercedes alıp 60km geçmemek gibi hissettiriyor.

zenion

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
0
corvus 16.0 alpha kullanan var mı? herhangi bir sorun vs yorumlarını yazabilirler mi?

palamut murat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
6
corvus 16.0 alpha kullanan var mı? herhangi bir sorun vs yorumlarını yazabilirler mi?
her romda olduğu gibi gece ışığı dışında bir sorunla karşılaşmadım günlük kullanımda ve oyun performasında gayet stabil ve akıcı tabi aosp rom beğenisi kişiden kişiye değişir bu sizin romdan tam olarak ne beklediğiniz ile alakalı.

zenion

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
0
her romda olduğu gibi gece ışığı dışında bir sorunla karşılaşmadım günlük kullanımda ve oyun performasında gayet stabil ve akıcı tabi aosp rom beğenisi kişiden kişiye değişir bu sizin romdan tam olarak ne beklediğiniz ile alakalı.
günlük kullanımda stabillik, batarya ve özelleştirme bekliyorum

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
günlük kullanımda stabillik, batarya ve özelleştirme bekliyorum

Şuan hala en stabil, özelleştirmesi sağlam ve düzgün çalışan, bir kaç gün sonra şişmeyip aynı performans devam eden romların başında bu rom var hocam. palamut murat hocama fazlasıyla katılıyorum. Halen durup durup bu roma geçiyorum :)

Romda tek eksik kamera. Onuda şöyle çözüyoruz. Aşağıda verdiğim modülü magisk üzerinden kuruyoruz. 64MP Kamera çalışıyor. Tabi her a11 romda olduğu gibi tek çalışmayan portre modu. Onu anx miui kamerada çözebilen henüz kimse yok. Gcam kameralarında çalışan sürümler var.

Anx magisk modül Android 11 :

Üst Alt