Rom Redmi Note 8 Pro - [Non-Cfw] Android 11 CorvusOS V16.0 Alpha Centauri | OFFICIAL - 19.05.2021

efekar34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
efe
Cihazım
note 8 pro
Konular
7
Magisk manager betayı kurdum fakat yüklenmedi birkaç kez daha denedim sorunsuz zipliyor sisteme düşmüyor ekstra bir işlem yapıyor muyuz

palamut murat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
6
Magisk manager betayı kurdum fakat yüklenmedi birkaç kez daha denedim sorunsuz zipliyor sisteme düşmüyor ekstra bir işlem yapıyor muyuz
twrp üzerinden flashşadıktan sonra mahisk manager uygulaması gelmiyor mu hocam ?

slmgoko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Göktuğ
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
A10 Pixelexperience cfw den buna nasıl geçiş yapacağım acaba ? Geçiş konusuna baktım da anlayamadım. Yardımcı olacak var mı acaba ?

slmgoko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Göktuğ
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
gelmedi ama hallettim farklı sürümünü kurdum oldu.
Hangi sürümü kurdunuz acaba ? Bende de aynı sorun mevcut yarım saattir çözemedim.

Edit: SafetyNet geçme yöntemi var mı acaba ?

Son düzenleme:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco X6Pro
Meslek
Mod
Konular
320
Hangi sürümü kurdunuz acaba ? Bende de aynı sorun mevcut yarım saattir çözemedim.

Edit: SafetyNet geçme yöntemi var mı acaba ?

Hatırladığım kadarıyla bu romda dosyalar entegre edilmişti. Magisk ayarlarından magisk hideyi aktif edin, sonra cihazı aç kapa yapın, safetnet geçecektir. Googleplay sertifikası için ise biraz bekleyin, sertifikalı olmazsa google play verilerini temizleyin.

slmgoko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Göktuğ
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
Hatırladığım kadarıyla bu romda dosyalar entegre edilmişti. Magisk ayarlarından magisk hideyi aktif edin, sonra cihazı aç kapa yapın, safetnet geçecektir. Googleplay sertifikası için ise biraz bekleyin, sertifikalı olmazsa google play verilerini temizleyin.

Malesef başarılı olmadı. Cfw PExperience dan buna geçince şahane akıcılık yakaladım ve rom a bayıldım. Beni üzen ve mecburen rom değiştirmeme sebebiyet kılacak iki şey safetynet ve Google Cam sorunu. Google cam de fotoğraf çekince galeriye geliyor ve üç beş saniye sonra galeriden (google fotoğraflar) siliniyor. Anx camera bana göre leş bir kamera. Sevenlere sonuna kadar saygım var. Bilmiyorum çok üzülüyorum böyle bir rom dan vazgeçme durumum olduğu için.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco X6Pro
Meslek
Mod
Konular
320
Malesef başarılı olmadı. Cfw PExperience dan buna geçince şahane akıcılık yakaladım ve rom a bayıldım. Beni üzen ve mecburen rom değiştirmeme sebebiyet kılacak iki şey safetynet ve Google Cam sorunu. Google cam de fotoğraf çekince galeriye geliyor ve üç beş saniye sonra galeriden (google fotoğraflar) siliniyor. Anx camera bana göre leş bir kamera. Sevenlere sonuna kadar saygım var. Bilmiyorum çok üzülüyorum böyle bir rom dan vazgeçme durumum olduğu için.

Sorun yaşadıysanız, Safetynet klasik yöntemle geçiş mümkün. forumda anlatımı varmıydı bilemiyorum, bulamazsanız konu sahibide izin verirse anlatırım.

slmgoko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Göktuğ
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
Sorun yaşadıysanız, Safetynet klasik yöntemle geçiş mümkün. forumda anlatımı varmıydı bilemiyorum, bulamazsanız konu sahibide izin verirse anlatırım.
Valla hocam forumda özel olarak aramadım çok karşıma çıktı ama denemedim neden derseniz ise konunun ilk sayfalarında, busybox ve hide props modülleri ile yapan kişi anlatmıştı onu yaptım olmadı bende kendi kendime bu olmadı ise diğerleri olmaz herhalde diye düşündüm :)

Edit : Yanlış anlaşılma olmaması için yazıyorum, denediğim yöntem belkide ben beceremedim diye olmadı bilmiyorum :)

Son düzenleme:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco X6Pro
Meslek
Mod
Konular
320
Valla hocam forumda özel olarak aramadım çok karşıma çıktı ama denemedim neden derseniz ise konunun ilk sayfalarında, busybox ve hide props modülleri ile yapan kişi anlatmıştı onu yaptım olmadı bende kendi kendime bu olmadı ise diğerleri olmaz herhalde diye düşündüm :)

Edit : Yanlış anlaşılma olmaması için yazıyorum, denediğim yöntem belkide ben beceremedim diye olmadı bilmiyorum :)

safetynet-fix-v1.1.1 ve hide props ile yapılıyor. Bu yöntemi denediniz mi?

Üst Alt