Sohbet Redmi Note 8 Pro - Kullanıcı Yorumları

Redmi Note 8 Pro - Telefonu Nasıl Buldunuz?

• Mükemmel. Herşeyi ile Çok Memnun Kaldım

• Fiyatına Göre Alınabilecek Performanslı Telefon

• Orta Seviyede, İyi Bir Telefon

• Alternatif Rakibi Çok ve Kararsızım

• Pişman Olunmayacak Marka ve Model

• Pek İyi Değil

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Harunasd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
MI 10 PRO
Konular
6
merhaba
rehberde kişi ismi ni arattığımızda 2 kişi olarak çıkıyor sanırım birisi google rehber diğeri whatapp kişiler bunu nasıl normal hale getirebiliriz.
normalde kişilere girdiğimizde sağ üsteki 3 çizgiden girdiğimizde görünecek kişileri seç veya rehber ayarları çıkmıyor nasıl çözülebilir.
Aynen bende de aynı sorun var. Hindistsan romu yükleyip mi rehber ve telefonuna dönmeyi düşünüyorum. Veya rootlayıp mi rehberi kurmayı düşünüyorum.
Hangi kamera uygulamasından bahsediorsunuz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bana da eşim hediye aldı redmi note 8 pro. Mi note 3 kullanıyordum daha önce. Açıkçası çok hevesli idim note 8 pro almak için eşim sürpriz yaptı almış bana. Telefon çok akıcı ve güzel aslında ancak bazı sıkıntılarım var. Vakıfbank mobil uygulamasından sıkça atıyor, oyun oynarken telefon internetinde mesela tenis clash ta mi note 3 gibi akıcı değil, brawl stars oynuyorum ve evdeki wifi bağlıyken hep çekmeme sorunu yapıyor wifi de mi sorun var diye mi note 3 ile denedim ama onda her hangi bir donma kasma yapmıyor. Bu telefonun islemcisinde mi bi sorun var anlamadım. Ohh iyi ki note 8 pro kullanmaya başladım diyemiyorum. Hediye olduğu için de mecbur kullanıyorum. Bu sorunlar sizlerde de var mı?
Bende wifi ve Vakıfbank atma sorunu yok. Cihazın işlemcisi mi note3 ile aynı marka değil o yüzden fazla ısınabiliyor. Belki fazla ısındığı için donmalar falan oluyordur.

Dirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
Vakıfbanktan atma bende de var ama bu çoğu telefonda oluyor vakıfbank uygulaması kadar gerizekalı bir banka uygulaması görmedim

Burak Şenel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0
Merhaba redmi note 8 pro aldım trendyol Ali express gıbı uygulamalar yüklü çıktı bu durum olması gereken mı yoksa kandırıl dımmmı

r3gic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
5
Merhaba redmi note 8 pro aldım trendyol Ali express gıbı uygulamalar yüklü çıktı bu durum olması gereken mı yoksa kandırıl dımmmı
Trendyoluda Çinliler aldığı için içinde bulunması gayet normal

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burak Şenel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0
Sağol teşekkür ederım

Sozmert54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Redmi S2
Konular
0
Note 8 e miui çevirici ve kişileri yüklemek için ne yapmak lazım. Mevcut durumu ile kursanda çalışmıyor..

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Telefonu yeni aldım. 2-3 gündür kullanıyorum. Daha tam oturmadığını varsayarsak harika ekran süresi alıyorum. Bunu da merak eden varsa paylaşmak istedim. Bluetooth tüm gün bağlı,wifi günün %70'i açık %30'u mobil veri. Oyun oynamıyorum. Telefon genel itibariyle biraz ağır ve kalın fakat performans olarak sizi üzmez. Tam bir f/p cihazı.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-01-02-19-28-34-443_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-01-02-19-28-34-443_com.miui.securitycenter.jpg
    185,2 KB · Görüntüleme: 72
  • Screenshot_2020-01-02-19-28-25-090_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-01-02-19-28-25-090_com.miui.securitycenter.jpg
    89,6 KB · Görüntüleme: 71

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Telefonu yeni aldım. 2-3 gündür kullanıyorum. Daha tam oturmadığını varsayarsak harika ekran süresi alıyorum. Bunu da merak eden varsa paylaşmak istedim. Bluetooth tüm gün bağlı,wifi günün %70'i açık %30'u mobil veri. Oyun oynamıyorum. Telefon genel itibariyle biraz ağır ve kalın fakat performans olarak sizi üzmez. Tam bir f/p cihazı.
K20 pro dan bende bu cihaza geçtim. Pil süresinde benim de ağzım açık kaldı diyebilirim.

Anquels

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Çağlar
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0
Note 8 pro kullaniyorum bendeki sorun telefon 5 günde bir yeniden başlıyor servisemi vermeliyim napmam gerekiyor yardimci olurmusunuz ?

Üst Alt