Sohbet Redmi Note 8 Pro - Kullanıcı Yorumları

Redmi Note 8 Pro - Telefonu Nasıl Buldunuz?

• Mükemmel. Herşeyi ile Çok Memnun Kaldım

• Fiyatına Göre Alınabilecek Performanslı Telefon

• Orta Seviyede, İyi Bir Telefon

• Alternatif Rakibi Çok ve Kararsızım

• Pişman Olunmayacak Marka ve Model

• Pek İyi Değil

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
01halil hocam. Yeni telefonun hayırlı olsun demekle beraber. Deneyimlerini de burada paylaş bence :)

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
An itibariyle bende RN8 Pro Ailesine geçiş yapmış bulunmaktayım. Ve şuanda çok memnunum 8=)

Meco1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmetcan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
0
Mi note 3 telefonumdan aralık ayında redmi note 8 pro ya geçtim. Bu ikisinden öncede redmi note 4 kullandım.
Redmi note 4 ile ekran sararması yaşadım, xiaomiden vazgeçmedim, note 3 aldım. Note 3 harika bir telefon lakin bu mtk için konuşanlar iki sene sonra şarjı çektiğin gibi 95 olucak falan diye örnek veriyorlar, saygı duyuyorum. İşlemci olarak gerçekten bilgim yok, romlarla alakalı da bilgim yok. Normal bir fiyat/performans telefonu araştırıp alan bir kullanıcıyım lakin mi note 3'te 2 yıllık bir snapdragon cihazı ve şarjdan çıkarınca %95 oluyor, olabiliyor yani bunlar. Cihazların garanti süreleri 2 yıl, kullanım ömürleri 5 yıldır zaten.
Xiaomi bu cihazın arkasına şarjdan çekip %95'e düşeceğini ön görerek 4500lük bir pil koydu galiba
Eksileri--- video çekimde şık kaymaları
--netflix hd sorunu
--youtube video izlemelerinde en üst düzeyde izleyin farketmez, ufakta olsa hareketli(maç) videolarda pixsel farkediliyor.
--whatsapp görüntülü konuşmada ıphonelu biriyle görüşmede karşı tarafı büyüteç tutuyormuş gibi görünmesi
--- rehber ve mesajlar google olması, xiaomi kullanıcıları güzelim mi rehber ve mesajlara alıştığı için fazlasıyla istemiyoruz haliyle.
Artıları herkese göre değişir.

bayar28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
salih
Cihazım
note 8 pro
Konular
0
en uzun ömürlü cihaz hangisi kaldıki 4 yılı zor tamamlıyorlar cihazlar sonrasında zaten en başta batarya olmak üzere bulunamayınca en kral cihaz çöp
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

lg g2 4 ncü yılada çöp lg v20 su aldı hemde çak basit bi şekilde şarz soketinde sızan su ile yandı t40 2 yılı dolduramadı t70 3 servis 2 yıl samsung s3 ki benim değildi 1 yıl kadar aşağı yukarı ipone kullanan 2 yıldan fazla kullanmıyor asus zenfone 2 benim değildi 1 servis 3 yıl samsung s7 2 yıl hali hazırda kullanıyor sanırım ama eli kulağında nokialar 50 55 yaş üstü olanlarda mevcut gençlerde yok çoğuda kıyıda köşede kalmış ikinci el batarya bulurlarsa mutlu oluyorlar iyiki asker telefonları çıktı bu grup telefonsuz kalacaktı

2 daha iyisi 3 yıl aynı telefonu kullananlar beri gelsin burda bu konuyu tartıştığımıza göre ben varım diyen kafadan yalan söylüyor çünkü oda tel aramak yorumları incelemek için burda
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

mademki bu kadar sık cihaz değiştiriyoruz güçlüde cihaza ihtiyaç yok note 8 iyi bir alternatip zenfone max pro oppo a9 emsal cihazlar oppo fiyatı yakar max pro artı eksi değrlendirilebilir
tekrar edeyim her cihazda herkes kusur bulabilir kusur aramak yerine size ne lazımsa onu alın en iyisi diye alınan cihazların bile bir çok sorunu var

ben hala Lg optımus G Pro kullanıyorum 2013 de aldım calısır vazıyetde babam hedıye note 8 Pro aldı kargoda beklıyorum babam almasa eskı telefonumu kullanmaya devam edecekdım hala orjınal pılıylen

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Mi note 3 telefonumdan aralık ayında redmi note 8 pro ya geçtim. Bu ikisinden öncede redmi note 4 kullandım.
Redmi note 4 ile ekran sararması yaşadım, xiaomiden vazgeçmedim, note 3 aldım. Note 3 harika bir telefon lakin bu mtk için konuşanlar iki sene sonra şarjı çektiğin gibi 95 olucak falan diye örnek veriyorlar, saygı duyuyorum. İşlemci olarak gerçekten bilgim yok, romlarla alakalı da bilgim yok. Normal bir fiyat/performans telefonu araştırıp alan bir kullanıcıyım lakin mi note 3'te 2 yıllık bir snapdragon cihazı ve şarjdan çıkarınca %95 oluyor, olabiliyor yani bunlar. Cihazların garanti süreleri 2 yıl, kullanım ömürleri 5 yıldır zaten.
Xiaomi bu cihazın arkasına şarjdan çekip %95'e düşeceğini ön görerek 4500lük bir pil koydu galiba
Eksileri--- video çekimde şık kaymaları
--netflix hd sorunu
--youtube video izlemelerinde en üst düzeyde izleyin farketmez, ufakta olsa hareketli(maç) videolarda pixsel farkediliyor.
--whatsapp görüntülü konuşmada ıphonelu biriyle görüşmede karşı tarafı büyüteç tutuyormuş gibi görünmesi
--- rehber ve mesajlar google olması, xiaomi kullanıcıları güzelim mi rehber ve mesajlara alıştığı için fazlasıyla istemiyoruz haliyle.
Artıları herkese göre değişir.
Maalesef MTK işlemciler böyle keşke snp 7 serisi koysalardi 100 lira fazla olsaydı

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Bu telefonu bir ay zor kullandım dün itibari ile sattım çok şükür. Normal kullancıcı için ideal bir cihaz. Ama room twrp vs işleri ile kullanacaksanız telefonu tam bir rezalet. MTK olmasından dolayı cihaz çok sıkıntı yaşatıyor bu tarz işlemlerde bile. İmei atarken bile uğraştırdı beni. Neyseki şuanda redmi k30 5 G 8-128 aldım kafam rahat. Bundan sonra mtk mi tövbe birdaha asla kullanmam.

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Bu telefonu bir ay zor kullandım dün itibari ile sattım çok şükür. Normal kullancıcı için ideal bir cihaz. Ama room twrp vs işleri ile kullanacaksanız telefonu tam bir rezalet. MTK olmasından dolayı cihaz çok sıkıntı yaşatıyor bu tarz işlemlerde bile. İmei atarken bile uğraştırdı beni. Neyseki şuanda redmi k30 5 G 8-128 aldım kafam rahat. Bundan sonra mtk mi tövbe birdaha asla kullanmam.

Hocam bu cihaz fotoğraf, oyun vs herşeyiyle mükemmel benim gözümde ama bizim gibi twrp root işleriyle uğraşanlar için asla tavsiye edilemez ama bu cihaz için twrp roota ihtiyaç varmı bence yok hindistan yada endenozya romuyla her türlü devam edilebilir

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Hocam bu cihaz fotoğraf, oyun vs herşeyiyle mükemmel benim gözümde ama bizim gibi twrp root işleriyle uğraşanlar için asla tavsiye edilemez ama bu cihaz için twrp roota ihtiyaç varmı bence yok hindistan yada endenozya romuyla her türlü devam edilebilir
Çok haklısın hocam. Bende aynı konudayım normal kullancılar için telefon gerçekten çok güzel her yönü ile. Kamerası olsun bataryası olsun, performans olsun iyi işler çıkarıyor. Ama benim kullanacağım cihaz değilmiş onu anladım. Çünkü yıllardır hiç global rom kullanmadım o yüzden global rom sanki bana iphone kullanıyorum hissiyatı veriyor kısıtlı hissediyorum kendimi.

turan_ özçelik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan
Cihazım
Redmi Not 8 Pro
Konular
0
Aslında günümüz teknolojisinde artık birçok kullanıcı, yazılım bilgisi olsun olmasın root nedir bilsin bilmesin birşeyleri de deneme imkanına sahip, yarın birgün hoşuna giden birşeyi denemek istediğinde sürekli olarak üst düzey cihazında ki bir donanım engeline takılırsan bu nimetlerden de mahrum kalırsın, en basitinden telegram da takip ettiğim hypercam grubunda paylaşımlara bakıyorum kendi kamerasıyla hayal bile edemeyeceğiniz resimler çekiyorlar, bizler işlemci sebebiyle sadece bakıyoruz, bu da iyi bir donanımın herşey olmadığının göstergesidir, sadece kamera değil; herkesin bir mesleği hobisi ilgi alanı var, başka bir alanda da bu kısıtlamalara takılabiliriz çünkü akıllı telefonlarda bir çok işlerimizi yapıyoruz o yüzden destek önemli rn8p güzel bir cihaz, işlemciside iyi bir işlemci ama birçok konuda kısıtlı bir cihaz bu da artık sebebi hangi firma veya neyse onun ayıbı eksikliği şahsi düşüncem..

ArdaB

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Redmi note 8pro
Meslek
Editör
Konular
4
Telefonun bana göre tek sorunu kamera çıkıntısı biraz yüksek olması bunun için ya lens koruması kullanmak gerek ya da biraz yüksek kılıf kullanmak gerekiyor.

Üst Alt