Sohbet Redmi Note 8 Pro - Kullanıcı Yorumları

Redmi Note 8 Pro - Telefonu Nasıl Buldunuz?

• Mükemmel. Herşeyi ile Çok Memnun Kaldım

• Fiyatına Göre Alınabilecek Performanslı Telefon

• Orta Seviyede, İyi Bir Telefon

• Alternatif Rakibi Çok ve Kararsızım

• Pişman Olunmayacak Marka ve Model

• Pek İyi Değil

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

bazzrulz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahir
Cihazım
xiaomi mi 9 se
Meslek
Broker/Owner
Konular
30
Fiyat performans ve sunduğu özellikler bakımından devrim niteliğinde bir telefon!
Bilmeyenler icin.;
Gorilla glass 5 ön ve arka cam (Huawei ve Samsung'un birçok orta segment modelinde gorilla glas 3 kullanılıyor)
64 MP kamera (geniş açı ve makro çekim özelliği)
Mediatek hello g90t işlemci (snapdragon 730 muadili, bence daha da iyisi)
Sıvı soğutma
4500 mah batarya
6.53 inç ekran
V.s
Üst segmente yakın özelliklere sahip ama 3 te bir fiyatına sadece

Sozmert54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Redmi S2
Konular
0
Redmi S2den Note8 Proya geçmeyi düşündüm ama öğrendimki kişiler ve çevirici uygulaması en berbat olan google kişiler varmış. Onda resimli tlfn hafızası yok, Grup kişileri yok, gruba zil atama yok, kişiye resim atama yok, yani almaktan vazgeçtim. Note 7 düşündüm ondada 2 sim+hafıza kartı özelliği yok. Şimdilik beklemedeyim, Note8'deki kişileri güncelleme ile kendi uygulamasına düzeltirlerse alcam yoksa başka marka düşünmeye başladım.

r3gic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
5
Redmi S2den Note8 Proya geçmeyi düşündüm ama öğrendimki kişiler ve çevirici uygulaması en berbat olan google kişiler varmış. Onda resimli tlfn hafızası yok, Grup kişileri yok, gruba zil atama yok, kişiye resim atama yok, yani almaktan vazgeçtim. Note 7 düşündüm ondada 2 sim+hafıza kartı özelliği yok. Şimdilik beklemedeyim, Note8'deki kişileri güncelleme ile kendi uygulamasına düzeltirlerse alcam yoksa başka marka düşünmeye başladım.
Mi serisini tavsiye ederim istediklerinize daha uygun çünkü güncellemeyle olabilecek gibi değil kısa süre içinde miui 11.0.3 gelicek note 8 proya android 10 la beraber ve istediklerinizin geleceğini sanmıyorum

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sozmert54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Redmi S2
Konular
0
Mi serisini tavsiye ederim istediklerinize daha uygun çünkü güncellemeyle olabilecek gibi değil kısa süre içinde miui 11.0.3 gelicek note 8 proya android 10 la beraber ve istediklerinizin geleceğini sanmıyorum

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
mi serisinde 9t ye baktım ondada hafıza kartı desteği yok. O özelliklerde bildiğiniz model varsa yazarmısınız. Tşkr..

vet_baha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BAHADIR
Cihazım
redmi note8pro
Meslek
Veteriner Hekim
Konular
1
aman hocam yanılıp yakılıp almayın note 8 pro'yu. alacaksanız da ses kaydı, mi mesaj mirehber için almayın.

Santi2323

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hsjsjsjsj
Cihazım
S2
Konular
4
Sakın alma kardeşim böyle rezil Telefon olmaz hiç tavsiye etmem
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tercihin oppo serisi olsun veya iphone gücün yeterse

turan_ özçelik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan
Cihazım
Redmi Not 8 Pro
Konular
0
Root rom işleri ile ugrasmiyorsaniz gayet kaliteli performanslı bir telefon yanlız mui arayüzünde ki birçok özellik bu telefonda yok alacklar buna dikkat etmeli arama kaydı tam tema desteği vs bazı özelliklerin olmadığını sonradan farkettim bir de sosyal ağlardan video izlerken HD ayarlarda olmasına rağmen kötü bir görüntü oluyor piksellenme gibi netlik sorunu oluyor anlayamadım

Santi2323

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hsjsjsjsj
Cihazım
S2
Konular
4
Root rom işleri ile ugrasmiyorsaniz gayet kaliteli performanslı bir telefon yanlız mui arayüzünde ki birçok özellik bu telefonda yok alacklar buna dikkat etmeli arama kaydı tam tema desteği vs bazı özelliklerin olmadığını sonradan farkettim bir de sosyal ağlardan video izlerken HD ayarlarda olmasına rağmen kötü bir görüntü oluyor piksellenme gibi netlik sorunu oluyor anlayamadım
Gerçekten yaramaz videolarda hd izlenmiyor

turan_ özçelik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan
Cihazım
Redmi Not 8 Pro
Konular
0
Gerçekten yaramaz videolarda hd izlenmiyor
Aslında yazılımsal olduğunu düşünüyorum umarım güncelleme ile düzelir xda üzerinden takipteyim bu seferde işlemciden dolayı tam destek olmadığını öğrendim önceki telefonum htc one 7 sagolsunlar android 10 kullanmislığım var 9 stabil çalışıyordu şimdi böyle bir telefonun işlemci sebebiyle düzgün desteklenmesi benim gibi root severler için eksiklik

Dirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
Telefon akıyor maşallah gayet güzel tek sıkıntısı bence problem değil ama mesajlar ve arama uygulamaları Google uygulaması bu kadar geri kalan harika

Üst Alt