MIUI 12 Redmi Note 8 Pro - Endonezya Kararlı V12.0.1.0.QGGIDXM İndirme Bağlantısı

webnettin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Bilgi işlem uzmanı
Konular
9
Birkaç gün kullandıktan sonra hem global hem Endonezya kullanmış arkadaşlar rica etsem pil ömrü ve stabilite konusundaki deneyimlerini bu gönderi altında paylaşabilirler mi

Dün sabah saatlerinde yükledim ve kullanmaya başladım. Geçiş efektlerinden dolayı ufak takılmalar mevcut. twitter facebook vs sosyal medyada aşağı yukarı hızlı kaydırmalarda tutukluk yapmakta. Ayrıca pil harcaması miui 11'e göre daha fazla. Pil kullanımından dolayı canımı sıktı bu miui 12

Nuriuyar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nuri
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
2
Miui 11 endonezya sürümde twrp ve root olan arkadaşlar veri kaybı olmadan güncelleme işlemeleri sırasıyla

1.Recovery bağlantı linkinden romu indirin.
2.Twrp wipe kısmından sadece dalvik cache kısmını temizleyin
3.indirdiğiniz recovery romu install kısmından hiç bir işlem yapmadan yükleyin
4. İşlem sonucu reboot system deyip cihazı açın.

Tüm şlemler sonucunda twrp ve root gider
Tekrardan twrp ve root işlemlerini yapıp hiç bir veri kaybı olmadan sorunsuz güncelleyebilirsiniz.

Batuski5431

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan G
Cihazım
Oneplus 9Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Twrp üzerinden flashlayarak kurdum fakat bir türlü sistem hafızayı görmüyor. Hiçbir şey indiremiyorum, fotoğraf, ekran görüntüsü, ses kaydı hiçbir şey alamıyorum. Play storedan bir şey indirebiliyorum ama gerisini yapamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Romu temiz kurulum ile 2-3 kere kurdum fakat hep aynı problem. Kurduktan sonra TWRP'e de ulaşamıyorum, tekrar kurmak zorunda kalıyorum.

Bu durumdan cidden muzdaribim ve MIUI 11 Deodex romuna dönmek istiyorum ama twrp üzerinden romu temizleyip direkt olarak flashlayamıyorum. Bana bunun yöntemide gerekiyor.
Miflash tool kullanın araştırıp stock rom kurup daha sonra deodex geçiş yapın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dün sabah saatlerinde yükledim ve kullanmaya başladım. Geçiş efektlerinden dolayı ufak takılmalar mevcut. twitter facebook vs sosyal medyada aşağı yukarı hızlı kaydırmalarda tutukluk yapmakta. Ayrıca pil harcaması miui 11'e göre daha fazla. Pil kullanımından dolayı canımı sıktı bu miui 12
Bende global var ama fena değil sanki pil kullanımı geçiş efektleri zamanla oturuyor o düzelir aslında efekti de geliştiri seçenekler X1 olan çarpanı 0.5 yapabilirsiniz

nihat1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nihat
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
bana hala ota üzerinden gelmedi, neden olabilir?

rahil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Areo
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
0
bende şu anda global rom miui 12 boot kilid kapalı ,bu indonesia romu nasil kurulum yapa bilirim

Fiyakalim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
XİAOMİ 12T PRO
Meslek
Elektronik Yazılım
Konular
12
bende şu anda global rom miui 12 boot kilid kapalı ,bu indonesia romu nasil kurulum yapa bilirim
Bl kilidini açmadan rom yükleme işlemi olmaz kilidi açtıktan sonra cihazınızın garantisi devre dışı kalır bilginize

Üst Alt