MIUI 12 Redmi Note 8 Pro - Endonezya Kararlı V12.0.1.0.QGGIDXM İndirme Bağlantısı

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 8 Pro - Indonesia Stable V12.0.1.0.QGGIDXM

Güncelleme Yöntemleri

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp /Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Rom Resimleri:
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

OTA İndirme Bağlantısı

Recovery İndirme Bağlantısı;

Fastboot İndirme Bağlantısı

NOT: Yapılan işlemlerde oluşabilecek herhangi bir problemde sorumluluk size aittir.Ben veya Miui Türkiye asla sorumlu tutulamaz.​

Son düzenleme:

memocan21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mahama
Cihazım
note 8 pro
Konular
0
Elinize kolunuza saglik uzun suredir bunu bekliyordum bu romu kullanan varmi nasil orjinal miui 12 ile aynimi sarj konusu nasil acaba global mi

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Elinize kolunuza saglik uzun suredir bunu bekliyordum bu romu kullanan varmi nasil orjinal miui 12 ile aynimi sarj konusu nasil acaba global mi
Hindistan Romları genelede şarj olarak daha iyidir.Rom yeni çıktığı için net birşey söyleyemem hocam

kenan32

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kenan
Cihazım
Note 8 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Hocam android 10 Endonezya mevcut olarak kullanıyorum. Twrp üzerinden flaşladığım takdirde dosyalar ve twrp silinir mi?

Nuriuyar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nuri
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 8 Pro - Indonesia Stable V12.0.1.0.QGGIDXM
Güncelleme Yöntemleri

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp /Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

OTA İndirme Bağlantısı;

Recovery İndirme Bağlantısı;

Fastboot İndirme Bağlantısı; -

NOT: Yapılan işlemlerde oluşabilecek herhangi bir problemde sorumluluk size aittir.Ben veya Miui Türkiye asla sorumlu tutulamaz.
Merhabalar

Şuanda V11 endonezya rom kullanıyorum
Cihazda twrp ve root
Otadan güncelleme geldi direk yapmalımıyım yoksa twrp üzerindenmi yapılacak aşamaları nedir acaba?

kenan32

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kenan
Cihazım
Note 8 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Merhabalar

Cihazda twrp ve root
Otadan güncelleme geldi direk yapmalımıyım yoksa twrp üzerindenmi yapılacak aşamaları nedir acaba?

Denedim twrp üzerinden güncellenmiyor, hata veriyor. Güncellemeye tıklayınca zaten twrp atıyor direkt

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Merhabalar

Cihazda twrp ve root
Twrp varsa otadan güncelleyemezsiniz Recovery romu indirin wipe işlemlerini yapın Romu flaşlayın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam android 10 Endonezya mevcut olarak kullanıyorum. Twrp üzerinden flaşladığım takdirde dosyalar ve twrp silinir mi?
Dalvik ve cache silin sonra Recovery zipini yükleyin sonra magisk flaşlayın Twrp silinmez

kenan32

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kenan
Cihazım
Note 8 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Twrp varsa otadan güncelleyemezsiniz Recovery romu indirin wipe işlemlerini yapın Romu flaşlayın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dalvik ve cache silin sonra Recovery zipini yükleyin sonra magisk flaşlayın Twrp silinmez

Hocam sıfırdan ve temiz kurulum yapmak istersem recovery indirip tam temizlik yaptıktan sonra twrp üzerinden flaslamam yeterli midir?

Üst Alt