MIUI 12 Redmi Note 8 Pro - Endonezya Kararlı V12.0.1.0.QGGIDXM İndirme Bağlantısı

Anestezicik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Red mi note 8
Konular
19
Endonezya rom geri mi çekildi? Global'e gelmiş.

ucas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hasan
Cihazım
htc
Konular
2
Ota uzeri yukleme yapar iken recovery (Orijinal) install.zip failed hatasi aliyorum suan telefonda 11.0.2.0 endonezya yüklü

orhnakca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
redmi note 8 pr
Meslek
Devlet Memuru
Konular
3
Merhaba hocam, TWRP yüklü cihazımda bl. Kiliti de açık recovery bağlantıyıda indirdim fakat Twrpden yükleyerek temiz bir kurulum nasıl yaparım onu bilmiyorum örnek bi bağlantı falan varsa yardımcı olurmusun.

Ysrylmz32

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasar
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
8

merakci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rami
Cihazım
-
Konular
39
klasör oluşturulamadı hatası alıyorum klasör oluştururken aynı şekilde bilgisayar üzerinden de dosya aktarımı yapamıyorum temiz kurulum yaptım

ucas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hasan
Cihazım
htc
Konular
2
Recovery linkindeki dosyayı indirip aynı şekilde güncelleyiciden okutun
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sanirim note 8 pro da yok o bende de yok :(
Zaten Problem de o otayi indirdim guncelleyiciden tekrar tekrar okutmama ragmen recoveryde %6 larda install. Zip hatasi geliyor

Derebeyi07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sefa
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
1
merhabalar, miui 12.0.2 global romu güncelledim. ama endonezya rom u yüklemek istiyorum. arama kaydetme vs. özellikleri için. tarif ettiğiniz gibi güncelleme paketi seçtim ama bilgiler toplanıyor güncelleme doğrulanamıyor diye hata veriyor. yüklemeye çalıştığım sürüm endonesya v12.0.1.0 sürüm farkından dolayı mı hata alıyorum.

srmrmr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
3
merhabalar, miui 12.0.2 global romu güncelledim. ama endonezya rom u yüklemek istiyorum. arama kaydetme vs. özellikleri için. tarif ettiğiniz gibi güncelleme paketi seçtim ama bilgiler toplanıyor güncelleme doğrulanamıyor diye hata veriyor. yüklemeye çalıştığım sürüm endonesya v12.0.1.0 sürüm farkından dolayı mı hata alıyorum.
Global yüklü iken güncelleme paketi seçilerek Endonezya roma geçilemez. Önce Endonezya MIUI 11 yüklemeniz lazım, ardından paket seçerek MIUI 12 geçiş yapabilirsiniz. ( BL açık olması lazım)

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Batuski5431

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan G
Cihazım
Oneplus 9Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Birkaç gün kullandıktan sonra hem global hem Endonezya kullanmış arkadaşlar rica etsem pil ömrü ve stabilite konusundaki deneyimlerini bu gönderi altında paylaşabilirler mi

merakci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rami
Cihazım
-
Konular
39
Twrp üzerinden flashlayarak kurdum fakat bir türlü sistem hafızayı görmüyor. Hiçbir şey indiremiyorum, fotoğraf, ekran görüntüsü, ses kaydı hiçbir şey alamıyorum. Play storedan bir şey indirebiliyorum ama gerisini yapamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Romu temiz kurulum ile 2-3 kere kurdum fakat hep aynı problem. Kurduktan sonra TWRP'e de ulaşamıyorum, tekrar kurmak zorunda kalıyorum.

Bu durumdan cidden muzdaribim ve MIUI 11 Deodex romuna dönmek istiyorum ama twrp üzerinden romu temizleyip direkt olarak flashlayamıyorum. Bana bunun yöntemide gerekiyor.

Son düzenleme:
Üst Alt