MIUI 12 Redmi Note 8 Pro - Endonezya Kararlı V12.0.1.0.QGGIDXM İndirme Bağlantısı

Muco5570

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mücahit
Cihazım
Note 4
Konular
0
Ota baglantisini indirip guncelleyiciden manuel olarak göstererek kurabilir miyiz root ve trwp yok bl açık

moshmec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Benim gibi şebeke sorunu yaşayan varmı? Temiz kurulum yaptım, cihazım da Türkiye cihazı yani IMEI falan atılı cihaz değil..

Görüşme esnasında ses gitmiyor gelmiyor vs ya da aradığım cihazları bende çalıyor gösterip diğer tarafta çalmıyor vs..

smyrniankiwi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kıvanç
Cihazım
Pocophone F1
Konular
27
Merhaba, IMEI tamirli Redmi Note 8 Pro aldım. Telefon 10.4.1.0 sürümüyle geldi. Güncellemeleri kontrol ettiğimde 11.0.6.0 kararlı sürüm güncellemesi gelmiş gözüküyor. Bazı forumlarda güncelleme sonrası brick tehlikesi olduğundan bahsedilmiş. Telefonu güncellememde bir sıkıntı var mıdır? Redmi Note 8 Pro kullanıcılarından veya bilgili olan kişilerden yardım rica ederim. Teşekkürler.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Merhaba, IMEI tamirli Redmi Note 8 Pro aldım. Telefon 10.4.1.0 sürümüyle geldi. Güncellemeleri kontrol ettiğimde 11.0.6.0 kararlı sürüm güncellemesi gelmiş gözüküyor. Bazı forumlarda güncelleme sonrası brick tehlikesi olduğundan bahsedilmiş. Telefonu güncellememde bir sıkıntı var mıdır? Redmi Note 8 Pro kullanıcılarından veya bilgili olan kişilerden yardım rica ederim. Teşekkürler.
Risk her zaman vardır bu cihaz için. Muhtemelen sıkıntı olmayacaktır ama. 100 kişiden 1'inde gözükür bu sorun

Üst Alt