MIUI 12 Redmi Note 8 Pro - Endonezya Kararlı V12.0.1.0.QGGIDXM İndirme Bağlantısı

hamunpatra

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
9
Acaba benim jiroskop ve ivme ölçer sensörleri de düzeltilmiş midir? Şu sorunu bir çözemedim. Telefindan soğudum

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Sabah fastboot linki eklenir eklenmez romu mi flashtan temiz kurulum yaparak kurdum. Yorumlarda gördüğüm animasyonlarda takılma sorunu, oyunlarda kasma sorunu vs. dahil hiç bir sorunla karşılaşmadım. Şimdilik ilk izlenimlerim olumlu yönde. Pil performansı hakkında bir kaç dolumdan sonra net bir şey söyleyebilirim ama ilk izlenim için pil performansı da gayet güzel. Merak eden arkadaşlar için söyleyeyim dedim.

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Sabah fastboot linki eklenir eklenmez romu mi flashtan temiz kurulum yaparak kurdum. Yorumlarda gördüğüm animasyonlarda takılma sorunu, oyunlarda kasma sorunu vs. dahil hiç bir sorunla karşılaşmadım. Şimdilik ilk izlenimlerim olumlu yönde. Pil performansı hakkında bir kaç dolumdan sonra net bir şey söyleyebilirim ama ilk izlenim için pil performansı da gayet güzel. Merak eden arkadaşlar için söyleyeyim dedim.
Ben de deodex kurmadan önce 1 hafta kullandım sonra MIUI 11 sarmayınca geri buna döndüm gayet memnunum çok oyun oynamıyorum ama normal kullanımda 2 gün rahat çıkarıyor oyun oynarsam da okey,101 falan oynuyorum o halde de rahat 1,5 gün çıkarıyor ve stabil ayrıca.

zafer715

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zafer
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1
Globalden endonezyaya gecerken fastbootan once herhangi bir islem yani format cekmeye vs gerek varmi clean all secenegi seciliyken romu atinca telefonu temizliyo zaten heralde?

hamunpatra

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
9
Romu yükledikten sonra kalibre işlemi yaparsınız sorun çözülür
Romu yükledim. otomatik parlaklık, jiroskop, ivme ölçer, yakınlık sensörü çalışmaz oldu. Bir önceki rom da otomatşk parlaklık ve yakınlık sensörü çalışıyordu. şimdi hiçbiri çalışmıyor. arkadaşlar yardımcı olun. ne yapmam lazım. hangi romu aratsam atayım düzelmiyor. sorun donanımsal değil.

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Romu yükledim. otomatik parlaklık, jiroskop, ivme ölçer, yakınlık sensörü çalışmaz oldu. Bir önceki rom da otomatşk parlaklık ve yakınlık sensörü çalışıyordu. şimdi hiçbiri çalışmıyor. arkadaşlar yardımcı olun. ne yapmam lazım. hangi romu aratsam atayım düzelmiyor. sorun donanımsal değil.
Hocam bu sensörleri nerden kontrol edeceğiz söylerseniz ben de kontrol edeyim elimdeki diğer cihazdan da kontrol edeyim sorun sizde mi yoksa romda mı öğrenmiş oluruz

hamunpatra

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
9
Hocam bu sensörleri nerden kontrol edeceğiz söylerseniz ben de kontrol edeyim elimdeki diğer cihazdan da kontrol edeyim sorun sizde mi yoksa romda mı öğrenmiş oluruz
Birincisi kullanarak deniyorum. İkiniside cihaz test ekranında hep fail veriyor. kalibre edilmiyor . telefon tüm özellikler kısmında cekirdek sürümüne 4 kere tıklayınca test ekranı açılıyor.
Servise götürdüm. sensörü değiştirdiler aynı sorun devam etti. Yazılım değiştirdiler. global romdan indonezya romuna sürüm düşürerek değişiklik yapıldı. herşey güzel çalışmaya başladı. Bana sakın güncelleme tekrar çalışmaz hale gelir dediler. Yazılım çakışması oluyor dediler. miui 10 kullanırken kendi otomatik güncellemiş. önce jiroskop gitti sonra diğer sensörler. ne yapacağım bilemedim.

Üst Alt