Rehber Redmi Note 8 Pro Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

fym05

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
m
Cihazım
note 8 pro
Konular
1
ben temızleyıcıyı kullandım gelıstırıc seceneklerı yok oldu tekrar aktıf ettım baktım oem kılıt acma acık gorunuyor tekrar ıslem yapmama gerek var mı basvurum ıptal edılmıs olabılır mı

slmgoko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Göktuğ
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
Merhabalar, 168 saatlik bekleme süresini aldım, daha sonra pc den telefon bağlantısını ayırdım fakat telefonun fastboot ekranı kapanmıyor. Kafayı yedirtti yahu nasıl kapatacağız bunu elli defa kapattım daha önceleri şimdi kapanmıyor.

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Merhabalar, 168 saatlik bekleme süresini aldım, daha sonra pc den telefon bağlantısını ayırdım fakat telefonun fastboot ekranı kapanmıyor. Kafayı yedirtti yahu nasıl kapatacağız bunu elli defa kapattım daha önceleri şimdi kapanmıyor.
Güç tuşuna uzun süre basınız, veya ses açma + güç tuşuna basınız.

slmgoko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Göktuğ
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
Güç tuşuna uzun süre basınız, veya ses açma + güç tuşuna basınız.

Teşekkür ederim, güç tuşuna uzun süre basmak yerine akla gelebilecek her kombinasyonu yaptım bi onu yapmamıştım :) 168 saat beklemesi kaldı şimdilik sağolun :)

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Teşekkür ederim, güç tuşuna uzun süre basmak yerine akla gelebilecek her kombinasyonu yaptım bi onu yapmamıştım :) 168 saat beklemesi kaldı şimdilik sağolun :)
168 saat boyunca güncelleme ve sıfırlama yapmayın.
Mi hesabından çıkış yapmayın.

slmgoko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Göktuğ
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
168 saat boyunca güncelleme ve sıfırlama yapmayın.
Mi hesabından çıkış yapmayın.

Teşekkür ederim fakat anlamadığım şekilde, geliştirici ayarlarında ki mi hesap kısmında sürekli hesap ekle diyor. Halbuki zaten hesabı eklememiş olsak zaten mi unlock programında bu işlemi yapamazdım diye düşünüyorum. 168 saat yani 7 gün sonra hiç bir şey yapmadan direk bağlayıp pc ye unlock mu edeceğim ?

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Teşekkür ederim fakat anlamadığım şekilde, geliştirici ayarlarında ki mi hesap kısmında sürekli hesap ekle diyor. Halbuki zaten hesabı eklememiş olsak zaten mi unlock programında bu işlemi yapamazdım diye düşünüyorum. 168 saat yani 7 gün sonra hiç bir şey yapmadan direk bağlayıp pc ye unlock mu edeceğim ?
Evet geliştirici seçeneklerinde hesap ekle yazısı çıkıyor ama hesap başarıyla eklendi yazısı çıktıktan sonra tekrar eklemenize gerek yoktur.

168 saat sonunda cihazı Fastboot moduna alıp mi unlock ile tekrar başvuru yapın başka herhangi bir işleme gerek yoktur.

slmgoko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Göktuğ
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
Evet geliştirici seçeneklerinde hesap ekle yazısı çıkıyor ama hesap başarıyla eklendi yazısı çıktıktan sonra tekrar eklemenize gerek yoktur.

168 saat sonunda cihazı Fastboot moduna alıp mi unlock ile tekrar başvuru yapın başka herhangi bir işleme gerek yoktur.

Teşekkürlerimi sunarım.

Uzmankan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yavuz
Cihazım
Note8 pro
Konular
27
s. a cümleten bana 1368 saat verdi biraz daha kısaltamazmıyız bunu 57 gün yapıyor ve ozamana kadar cihaz kapana bilir varmıdır biraz daha ısaltmanın yolu acaba

Üst Alt