Rehber Redmi Note 8 Pro Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

Snayperska

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note P6o
Konular
12
Evet driverlari kaldırıp tekrar yükleyiniz. Eğer hiç yüklememis iseniz MTK driver ve ADB driverlarini yüklemeniz gerekiyor
Link verebilir misiniz özelden hocam dediğiniz driverlerin. Eski cihaz redmi note 7 idi onun driverlarıyla mı karıştı acaba ya Quallcomm'a ait herşeyi sildim ama tümüyle.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353

hallac58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdoğan
Cihazım
REDMİ 4X
Konular
0
Merhabalar,
Konunun üstatlarına birkaç sorum olacak. Cevaplanırsa çok sevinirim.
Benim yurt dışından alınma redmi note 8 pro telefonum var. 1.simi 4 ay kullandım-bitti. 2.sime geçtim. 2.simde 2 gün sonra bitiyor. yani 2 gün sonra cihazımın imei'leri malum durum olacak. bende bu bozulan imei'leri kendim anlatılan yöntemler ile bilgisayarıma bağlayıp tamir edeceğim.
1. bozulan imei'leri tamir etmek için telefon kilidinin açık olması şart mı?
2. telefon kilidinin açılması için burada anlatılan yöntem ile başvuru yaptım. 168 saat yani 7 gün verdi. gerçekten 168 saatin dolması gerekiyor mu? 168 saat dedi ama öncesinde açılabilir mi? yoksa gerçekten saat işliyor mu? ayrıca ben kaç saatin kaldığını nasıl takip edeceğim, bunu takip edeceğim saati görebileceğim bir yöntem var mı?
3. 168 saat dolmadan mesela 50 saat geçtikten sonra sim kapanmadan tekrar kilit açma işlemi yapsam ne olur? süre yeniden mi başlatılır? ilk başvuru gibi algılanıp 168 saat tekrar baştan mı çalıştırılır yoksa süreniz dolmadı şu kadar saatiniz kaldı bekleyin süre dolunca mı tekrar edin der?
4. 168 saat yani 7 günde şöyle bir sıkıntım var. telefonumun bağlı olduğu hesabımın simleri 2 gün sonra kapanacak. yani 7 gün dolmadan 4 gün kala telefonumun simleri kapanmış olacak. ben 7 gün sonra tel kilidini açmak için tekrar telefonumu bilgisayara bağlayıp işlem yaparken sim kart aktif olmayacak. bu sorun olur mu? telefon kilidinin açılabilmesi için simlerin aktif olması gerekiyor mu?

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Merhabalar,
Konunun üstatlarına birkaç sorum olacak. Cevaplanırsa çok sevinirim.
Benim yurt dışından alınma redmi note 8 pro telefonum var. 1.simi 4 ay kullandım-bitti. 2.sime geçtim. 2.simde 2 gün sonra bitiyor. yani 2 gün sonra cihazımın imei'leri malum durum olacak. bende bu bozulan imei'leri kendim anlatılan yöntemler ile bilgisayarıma bağlayıp tamir edeceğim.
1. bozulan imei'leri tamir etmek için telefon kilidinin açık olması şart mı?
2. telefon kilidinin açılması için burada anlatılan yöntem ile başvuru yaptım. 168 saat yani 7 gün verdi. gerçekten 168 saatin dolması gerekiyor mu? 168 saat dedi ama öncesinde açılabilir mi? yoksa gerçekten saat işliyor mu? ayrıca ben kaç saatin kaldığını nasıl takip edeceğim, bunu takip edeceğim saati görebileceğim bir yöntem var mı?
3. 168 saat dolmadan mesela 50 saat geçtikten sonra sim kapanmadan tekrar kilit açma işlemi yapsam ne olur? süre yeniden mi başlatılır? ilk başvuru gibi algılanıp 168 saat tekrar baştan mı çalıştırılır yoksa süreniz dolmadı şu kadar saatiniz kaldı bekleyin süre dolunca mı tekrar edin der?
4. 168 saat yani 7 günde şöyle bir sıkıntım var. telefonumun bağlı olduğu hesabımın simleri 2 gün sonra kapanacak. yani 7 gün dolmadan 4 gün kala telefonumun simleri kapanmış olacak. ben 7 gün sonra tel kilidini açmak için tekrar telefonumu bilgisayara bağlayıp işlem yaparken sim kart aktif olmayacak. bu sorun olur mu? telefon kilidinin açılabilmesi için simlerin aktif olması gerekiyor mu?
Saat işliyor. Önceden açılma gibi bir durum yok. 1 hafta sonra açabilirsiniz kilidinizi. 5 gün sim kartsız kullanacaksınız telefonu. Zamanı geldiğinde rehberdeki gibi programdan açılış işlemini gerceklestireceksiniz. Kısaltmak için ne kadar uğraşırsanız süre o kadar uzatilacaktir.

Ayrıca aşağıdaki mesajda yazan maddelere dikkat ediniz

hallac58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdoğan
Cihazım
REDMİ 4X
Konular
0
Saat işliyor. Önceden açılma gibi bir durum yok. 1 hafta sonra açabilirsiniz kilidinizi. 5 gün sim kartsız kullanacaksınız telefonu. Zamanı geldiğinde rehberdeki gibi programdan açılış işlemini gerceklestireceksiniz. Kısaltmak için ne kadar uğraşırsanız süre o kadar uzatilacaktir.

cevabınız için çok teşekkür ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam şebeke olmadigi başvuru yapamaz maalesef. Kurcalamaya gerek yok
diğer konuda bir arkadaşa verilen cevaba verdiğiniz cevapta, sim kart aktif olmadığı için beklemek gerek diye belirtmişsiniz. benim sim kart aktif. 2 gün daha aktif olacak. ben arkadaşın dediği hesap ekleme yöntemini tekrar ederek süreyi kısaltabilir miyim veya direk kilidi açabilir miyim?

Son düzenleme:

MustafaCNKR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MustafaCan
Cihazım
Redmi Note 8 PR
Konular
0
Bootloader kilidini açamıyorum telefondan sorunsuz bir şekilde hesabı ekliyorum ama bilgisayara geçtiğimde hesap ekle hatası veriyor bunu nasıl çözebilirim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Bootloader kilidini açamıyorum telefondan sorunsuz bir şekilde hesabı ekliyorum ama bilgisayara geçtiğimde hesap ekle hatası veriyor bunu nasıl çözebilirim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Geliştirici Seçeneklerinden Mi Kilit Açma Durumu na tıklayın.Hesap ve Cihaz Ekle butonuna tıklayarak Mi hesabımız ile telefonumuzu eşleştirin.

MustafaCNKR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MustafaCan
Cihazım
Redmi Note 8 PR
Konular
0
Geliştirici Seçeneklerinden Mi Kilit Açma Durumu na tıklayın.Hesap ve Cihaz Ekle butonuna tıklayarak Mi hesabımız ile telefonumuzu eşleştirin.
Dedim ya onu sorunsuz bir şekilde yaptım diye

kokden32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
redmi 3
Konular
2
daha önce mi hesabımla açtığım note 8 pro tekrar aynı hesapla açmak istedim 502 saat süreverdi bilgisi olanvarmı

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
daha önce mi hesabımla açtığım note 8 pro tekrar aynı hesapla açmak istedim 502 saat süreverdi bilgisi olanvarmı
Cihazla hesabı tekrar ilişkilendirince maalesef süre veriyor

Üst Alt