Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Usta olacaksa performans artışı sağlayan rom u kurmak isterim. Şu dediğiniz hala geçerli mi "Onun dışında MoonBase kerneli öneririm."
Cihazın performansı kısıtlı. Maalesef başka rom atsanız da performans artışı olmaz. Ha, akıcılık yönünden değişiklik olur. AOSP romlar, MIUI romlardan çok daha akıcı mesela ama performans isteyen oyunlarda vs. aynılar.

Tabi akıcılığı her yerde arttırmak isteyenlere önce kernel öneriyoruz (kök yazılım denilebilir). MoonBase, Ryzen, Inception, SixTeen, QuickSilvel... Tonla kernel var. Geneldd hangisini kurarsanız kurun memnun kalırsınız. Ben Arrow romu ile MoonBase'i kullandım, baya memnundum.

Bunlar dışında Magisk modülleri var akıcılığa yardımcı olan. KingTweaks en iyi örneklerden. Pil performansı artsın isterseniz ona göre modu var, performans isterseniz ona göre modu var.

Hangi romu, hangi kerneli seçeceğiniz size kalmış. Araştırıp bulmanız lazım veya yükleyerek denemeniz. Çünkü tonla rom ve kernel var. Tonla da değişik durumlar var.

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
Herkese merhaba,

Sormak istediğim bir şey var. Bende K20 Pro vardı kardeşime çok istediği için verdim. Şu an eski telefonum Pocophone F1 kullanıyorum. Sizce bu cihaz ile devam etmeli miyim yoksa bende bunu abime verip abimin Redmi Note 8 telefonunu mu almalıyım? Yani sizce Pocophone F1 mi Redmi Note 8 mi ?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Herkese merhaba,

Sormak istediğim bir şey var. Bende K20 Pro vardı kardeşime çok istediği için verdim. Şu an eski telefonum Pocophone F1 kullanıyorum. Sizce bu cihaz ile devam etmeli miyim yoksa bende bunu abime verip abimin Redmi Note 8 telefonunu mu almalıyım? Yani sizce Pocophone F1 mi Redmi Note 8 mi ?
Poco F1 ile Devam ediniz Hocam Her yönden Note 8 den iyidir

Derubermensch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fahri
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
Arkadaslar su anda miui eu beta 20.12.2 romunu kullanıyorum android 10. Akıcılık arttırmak için hangi kerneli kullanmamı onerirsiniz?

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Herşey kurulu olmasına rağmen bu hatayı veriyor, onay vermeme rağmen kurulum başarısız diyor.. Root yetkisi veriyorum istediğim uygulamaya ancak modül Flaşlayıp kuramıyorum, izin vermiyor.. Daha önce böyle bir şey yaşayan oldu mu?
Magisk 20.3/20.4/21.4 hepsini kurdum denedim ama sorun çözülmedi..
StreX Merdanov musdi27 Engin.
Üstadlar sizin bir fikriniz var mı?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Herşey kurulu olmasına rağmen bu hatayı veriyor, onay vermeme rağmen kurulum başarısız diyor.. Root yetkisi veriyorum istediğim uygulamaya ancak modül Flaşlayıp kuramıyorum, izin vermiyor.. Daha önce böyle bir şey yaşayan oldu mu?
Magisk 20.3/20.4/21.4 hepsini kurdum denedim ama sorun çözülmedi..
StreX Merdanov musdi27 Engin.
Üstadlar sizin bir fikriniz var mı?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Magisk uninstaller flaşlayın cihazı reboot edin tekrar twrp ye alın ve magisk 20.4 sürümünü flaşlayın hocam
bu arada kullandığınız rom nedir

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Magisk uninstaller flaşlayın cihazı reboot edin tekrar twrp ye alın ve magisk 20.4 sürümünü flaşlayın hocam
bu arada kullandığınız rom nedir
Eu Stabil v12.0.3.0.
Dediğinizi yapmıştım ancak çözüm olmadı hocam, ilk defa oldu böyle..

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Eu Stabil v12.0.3.0.
Dediğinizi yapmıştım ancak çözüm olmadı hocam, ilk defa oldu böyle..
Aynı roma yarım saat önce geçtim bende hocam sorunsuz kuruldu magisk 20.4 kullanıyorum yeni arayüzünü sevmiyorum

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Aynı roma yarım saat önce geçtim bende hocam sorunsuz kuruldu magisk 20.4 kullanıyorum yeni arayüzünü sevmiyorum
Valla hocam kullandığım romda kaç kez yükledim magisk farklı sürümler daha önce böyle olmadı ancak twrp gitmişti bir hata almıştım, sonra twrp kurmuştum, konusunu biliyorsunuz, o yüzden mi dicem ama sorunsuz rom kurup twrp değiştirdim.. Ne bileyim aklıma da bişi gelmiyor.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Valla hocam kullandığım romda kaç kez yükledim magisk farklı sürümler daha önce böyle olmadı ancak twrp gitmişti bir hata almıştım, sonra twrp kurmuştum, konusunu biliyorsunuz, o yüzden mi dicem ama sorunsuz rom kurup twrp değiştirdim.. Ne bileyim aklıma da bişi gelmiyor.
farklı twrp ile romu tekrardan kurup denermisiniz hocam Twrp nin kendisinde bile install root var ordan magisk kurmayı deneyin

Üst Alt