Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
Metin bey merhaba. Anlaşılan bu konuda Uzmansınız. Note 8 kullanıyorum. Ekranı çift tıklayarak açtığımda ekranda kırmızı bir çizgi çıkıyor üstünde "kulaklık alanını kapatmayın" yazıyor,yazı hemen kayb oluyor. Bu yazıyı okumak için çokça tıklayıp açtım ancak yakalayıp okudum. Sizce ne olabilir. Böyle bir soru ile karşılaştınız mı? Ne yapabilirim. Teşekkürler. Cevaplarınız sevinirim.
Ayarlar-kilit ekranı-cep modu kısmını devre dışı bırakıp deneyin bakalım...

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Hocalarım kusura bakmayın biraz uzun olacak ama şöyle hikayemi size bir anlatayım ben tam bir ay önce redmi note 8 kullanıyordum ben her gün 6-7 kere rom değiştiriyordum arkadaşlar telefon çin model olduğu için global rom da kilitle kapatamıyorum ben en iyisi şöyle kilidi kapalı bir telefon alayım dedim ve bu seçimde çok kötü oldu redmi 9 aldım ve telefon çok rezil bir telefon şöyle rezil bana göre değil telefon ve çoğu özelliği redmi note 8'den daha kötü ve bir tane redmi note 8 aldım mavi önceki beyazdı şimdi mutluyum huzurluyum birçok açıdan telefon daha üstün rerdi 9'dan hem içine custom ROM yüklenebiliyor note 8 i hiçbir telefona değişmem.

hakannylddzz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hakan
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
İlk mesajım öncelikle merhabalar.
Küçük bir sorunum var yardımcı olabilirseniz çok mutlu olacağım. Telefondaki bazı dosyalara kısa yoldan ulaşmak için (bazı pdf ve fotoğraflar) ana ekrana klasör oluşturmak ve buradan hızlıca ulaşmak istiyorum uğraştır ama telefon içinden bulamadım, forumda aradım bulamadım; belki açıklaması vardı ama ben bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim.
Şimdiden çok teşekkürler...

Semih3232

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
8
Arkadaşlar benim şarjım 7-8 saat anca yetiyor sizde de öyle mi?yoksa bende mi sıkıntı var?

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Arkadaşlar benim şarjım 7-8 saat anca yetiyor sizde de öyle mi?yoksa bende mi sıkıntı var?
O 7--8 saatte ne yaptığınız önemli hocam, Ottoman 'ın da dediği gibi, gün içinde istediğiniz gibi kullanıp sizi kurtarıyorsa iyidir.. (: yanlış olmasın Ottoman hocam, size aitti dimi bu söz, nereden hatırlıyorum bilmiyorum ama aklıma geldi :)

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Malesef bende memnun degilim 11.06 hindistan surumundeyim olursa fark 12.5te olur yoksa da pek umudum yok pil konusunda. Oyun da yok. Konusma ve nette dolasma. Bileydim 9s alirdim. Bataryalar arasinda fark var ama tuketim olarak 9s beni sasirtti daha uzun gidiyor.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Malesef bende memnun degilim 11.06 hindistan surumundeyim olursa fark 12.5te olur yoksa da pek umudum yok pil konusunda. Oyun da yok. Konusma ve nette dolasma. Bileydim 9s alirdim. Bataryalar arasinda fark var ama tuketim olarak 9s beni sasirtti daha uzun gidiyor.
Doğal olarak hocam 9s 720g kullanıyor.. 8nm cpu üretime sahip.

Semih3232

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
8
Peki hocam bende pil kullanım istatistiklerinde ekran %50 lerde.Bu normal midir?Bana fazla gibi geldi.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

cangonulacar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
Redmi 6
Konular
22
Selamün Aleyküm. Telefonun kasmasından rahatsız olmaya başladım. Stabil bir roma geçmek istiyorum. Garantiyi devre dışı bırakmama değer mi diye düşünüyorum. Çünkü garantinin fazla yararı yok diye biliyorum. Düşünceleriniz neler?

Üst Alt