Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 8 i bir süre inceleme fırsatı buldum. Kamera olarak RN7 ile birebir aynı çekim yapıyor. Ek olarak makro ve geniş açı lenside güzel işler çıkarıyor.
Arayüzü akıcı. Oyun performansı olarakta güzel fakat bilindiği üzere üst düzey oyun performansı sağlamıyor.
Ele alındığı zaman kasa olarak verdiği güven yüksek diyemem.
Böyle yeni bir cihaz için, böyle bir konu gerekli olur diye düşünüyorum. Kullananlar ve almak isteyenler için yararlı olur. Sizde yorumlarınızı bu konuda paylaşabilirsiniz.

maga93

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
31
Güzel konu olmuş hocam, elinize sağlık. Ben almak istiyorum yorumları görmek isterim...

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Güzel konu olmuş hocam, elinize sağlık. Ben almak istiyorum yorumları görmek isterim...

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim hocam. Şuan alan kişi sayısı az, satış yükseldikçe yorumlarda artacaktır.

tfnylmz90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tufan
Cihazım
Resmi 5 Plus
Konular
14
Henüz bugün aldım bir kaç saat oldu. Tek kötü yanı şu; Mesajlar va Kişiler uygulaması bildiğin google'ın android one platformu uygulaması ile aynı neden böyle birşey yapmışlar anlamadım. Ben sırf bu arayüzü seviyorum diye aldım bu telefonu. Eski mi mesaj ve miui kişiler arayüzüne nasıl dönerim ya da döner mi bilmiyorum. Gelen çağrı ekranı da bildiğiniz andorid one platformu. Note 7'ye göre ufak detaylarda değişiklikler yapılmış. Ama ben bu durumu sevmedim. İnşallah ilerleyen dönemde bir şekilde değişir.

mersinyapici3

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
TC GamzeMersin Yapıcı
Konular
8
Henüz bugün aldım bir kaç saat oldu. Tek kötü yanı şu; Mesajlar va Kişiler uygulaması bildiğin google'ın android one platformu uygulaması ile aynı neden böyle birşey yapmışlar anlamadım. Ben sırf bu arayüzü seviyorum diye aldım bu telefonu. Eski mi mesaj ve miui kişiler arayüzüne nasıl dönerim ya da döner mi bilmiyorum. Gelen çağrı ekranı da bildiğiniz andorid one platformu. Note 7'ye göre ufak detaylarda değişiklikler yapılmış. Ama ben bu durumu sevmedim. İnşallah ilerleyen dönemde bir şekilde değişir.
İlk yazılım güncellemesinde düzelecektir.

tfnylmz90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tufan
Cihazım
Resmi 5 Plus
Konular
14
İlk yazılım güncellemesinde düzelecektir.
Resmi bir açıklama vs. mi var bu durumla alakalı? Keyfim kaçmıştı bundan dolayısıyla. Gerçi ben EU Rom çıkar çıkmaz ona geçerim düşünceisyle kendimi avutuyordum :). Redmi Note7'de öyle yapmıştım. Düzelecekse gerçekten resmi olarak süper bir haber benim için.

azosial

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Sipariş ettiğim cihaz bugün elime ulaştı. Fakat hevesim kursağım kaldı. Parmak izi sensörü parmak izimi okuyamıyor. Kirli temizleyin gibi bir uyarı veriyor. Elimi de sensörü de temizledim; farklı parmak ve elle de denedim sonuç aynı :(

cahomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cahit
Cihazım
Redmi pro
Konular
19
Bende mi a3 ve note 8 arasında kaldım bakalım ne olacak. Mi a3 antutu puanı olarak daha önde, ufs 2.1 depolama+ Bluetooth 5.0 gibi farklı + ları var. Kamera ve ekran kısmında note 8 daha iyi gibi, ekran da mi a3 amoled ile farkını koymuş ama 720p. Kendi açımdan çok kamera kullanmıyorum. Mi a3 performans ve batarya yönünden al beni diyor. Ama ekran ve saf android beni kararsız bırakıyor.

semih016

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Merhabalar bu telefonu ben de almayı düşünüyorum ama note 7 ile arasında kaldım.

tfnylmz90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tufan
Cihazım
Resmi 5 Plus
Konular
14
Merhabalar bu telefonu ben de almayı düşünüyorum ama note 7 ile arasında kaldım.
Note 7 ile note 8 Pro arasında baya bir fark var işlemci olsun kamera olsun dizayn olsun ram farkı olsun. Tam olarak kafanıza takılan konu nedir ?

Üst Alt