Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Redmi note 8 eu kararlı rom kurulu şu Kernel olayını bilmiyorum kurmalımıyım. Bilgilendirirseniz memnun olurum.
Hocam Ben veri aktarımı konusunda sıkıntı yaşadığım için kernel yükledim, herhangi bir sıkıntınız yoksa kernel Yüklemeniz gereksiz olur ki, riskli bir işlemdir aynı zamanda.. Bir sıkıntınız var mı?

hamsi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hami
Cihazım
redmi note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Custom rom olarak Android 11 çıktı bile. Xiaomi verse güncelleme olarak 1.5 sene bekletir üstüne üstlük cihazı da daha kötü yapar. Hiç gereği yok Android 11'in. Android 10'u düzgün verebilsinler önce. Çin stabil sürümü çok sorunlu şu an.
Eu mu hocam

limonlusoda

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
Hocam Ben veri aktarımı konusunda sıkıntı yaşadığım için kernel yükledim, herhangi bir sıkıntınız yoksa kernel Yüklemeniz gereksiz olur ki, riskli bir işlemdir aynı zamanda.. Bir sıkıntınız var mı?

Şuan için bir problem yaşamadım. Arayüzü hızlandırıp biraz daha akıcı bir hale getirir mi diye merak ettim o yüzden sordum teşekkür ederim ilginize.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Şuan için bir problem yaşamadım. Arayüzü hızlandırıp biraz daha akıcı bir hale getirir mi diye merak ettim o yüzden sordum teşekkür ederim ilginize.
Rica ederim Hocam, bir sıkıntınız yoksa hiç bulaşmayın derim.

aliveli78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
s.a arkadaşlar redmi note 8 telefon kullanıyorum 1 sene oldu alalı

dün gece saat 12 de sarjdan çıkardım sabaha kadar % 7 bitmiş durumda internet kapalı durumda

normalmidir bu daha önce hiç olmuyordu

Passengers

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 8
Konular
0
Metin bey merhaba. Anlaşılan bu konuda Uzmansınız. Note 8 kullanıyorum. Ekranı çift tıklayarak açtığımda ekranda kırmızı bir çizgi çıkıyor üstünde "kulaklık alanını kapatmayın" yazıyor,yazı hemen kayb oluyor. Bu yazıyı okumak için çokça tıklayıp açtım ancak yakalayıp okudum. Sizce ne olabilir. Böyle bir soru ile karşılaştınız mı? Ne yapabilirim. Teşekkürler. Cevaplarınız sevinirim.

AhmetGS17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 8 128 GB
Meslek
Emekli
Konular
0
Metin bey merhaba. Anlaşılan bu konuda Uzmansınız. Note 8 kullanıyorum. Ekranı çift tıklayarak açtığımda ekranda kırmızı bir çizgi çıkıyor üstünde "kulaklık alanını kapatmayın" yazıyor,yazı hemen kayb oluyor. Bu yazıyı okumak için çokça tıklayıp açtım ancak yakalayıp okudum. Sizce ne olabilir. Böyle bir soru ile karşılaştınız mı? Ne yapabilirim. Teşekkürler. Cevaplarınız sevinirim.
Bende de çıkıyor. Şöyle bir video buldum;

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Bende arada sırada yaşıyorum söylediğiniz durumu, elim sürekli kapatıyor bir yeri ama önemsemediğim için çözümünü araştırmadım..

Edit : Forumda edindiğim bilgiler dışında bir uzmanlığım yok hocam.. :D Yani forumda ne kadar araştırma yaparsanız o kadar uzmanım işte (:

Sewenone

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Meriç
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Telefon arada acayip kasılıyor bazende herşey yolunda gibi ama arayan ulaşamıyor böyle sorunlar yaşayan oldu mu ??

Üst Alt