Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

lillarv0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 8SE
Konular
8
Merhabalar, yorumlar gerçekten faydalı teşekkürler. Bende uzun süredir xiaomi kullanıcısıyım ve whatsappda mesajın gönderilmemesi, uçak moduna alıp çıkmadan mesajların gönderilmemesi sorunu var. Yaşayan var mı bu problemi ?

n0mad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
akın
Cihazım
redmi note 3
Konular
3
Arkadaşlar merhaba üst bar'a konum bilgisini gösteren kısaltmayı (aç/kapa) koymak istiyorum. fakat bir türlü bulamadım. (wifi,fener,uçak modu vs.) olan üst kısayoldan bahsediyorum. bunun bir yolu var mı? global rom kullanıyorum.

Ayrıca kendi tarayicisini iptal edip chrome kullanmak istiyorum bir yolu var mı ?

salim21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Salim
Cihazım
Poco x3 Pro
Konular
18
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 8 i bir süre inceleme fırsatı buldum. Kamera olarak RN7 ile birebir aynı çekim yapıyor. Ek olarak makro ve geniş açı lenside güzel işler çıkarıyor.
Arayüzü akıcı. Oyun performansı olarakta güzel fakat bilindiği üzere üst düzey oyun performansı sağlamıyor.
Ele alındığı zaman kasa olarak verdiği güven yüksek diyemem.
Böyle yeni bir cihaz için, böyle bir konu gerekli olur diye düşünüyorum. Kullananlar ve almak isteyenler için yararlı olur. Sizde yorumlarınızı bu konuda paylaşabilirsiniz.
ıps lcd ekran olduğu için oyunda adamları fazla yakalıyamıyosun onun haricinde güzel oyun odaklı alıcaksan kesinlikle super amoled ekran seçmelisin bizzat kendim deneyimledim

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
2020 2. Ayından beri Mi Redmi Note 8 64gb kullanicisiyim (ondan öncesine ait Xiaomi deneyimim yok.)
Ben telefonu ilk aldığımda IMEI kaydı yoktu. IMEI kaydını yaptırdıktan sonra ufak tefek kasmaya başladı. Covid19 sebebi ile telefoncum ile daha görüşme fırsatım olmadı fakat içerisinde "magisk manager" denilen bir program var. Telefonu fabrika ayarlarına sıfırlamam veya üst versiyona güncellemem sakıncalı olur diye düşünüyorum. Sizce?

Edit: Call Of Duty 6.Sezon Rust güncellemesini aldim, oyunda herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum fakat ısınma ve bataryayı hızlı tüketme sorununa da çare bulamadım.

Son düzenleme:

Derubermensch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fahri
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
2020 2. Ayından beri Mi Redmi Note 8 64gb kullanicisiyim (ondan öncesine ait Xiaomi deneyimim yok.)
Ben telefonu ilk aldığımda IMEI kaydı yoktu. IMEI kaydını yaptırdıktan sonra ufak tefek kasmaya başladı. Covid19 sebebi ile telefoncum ile daha görüşme fırsatım olmadı fakat içerisinde "magisk manager" denilen bir program var. Telefonu fabrika ayarlarına sıfırlamam veya üst versiyona güncellemem sakıncalı olur diye düşünüyorum. Sizce?
Alakası yok magisk ile. Hemen hemen herkesin telefonu kasıyor merak etmeyin

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240

Edit: Call Of Duty 6.Sezon Rust güncellemesini aldim, oyunda herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum fakat ısınma ve bataryayı hızlı tüketme sorununa da çare bulamadım.
Hocam Note 8 de optimizasyon sorunu var Android 10 bekliyoruz :) düzelecektir ancak şu aralar biraz idare etmek gerekiyor

Buse S. Ada

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Telefonumun Canı sağolsun hocam başa gelen çekilir. :D :D
Hocam Note 8 de optimizasyon sorunu var Android 10 bekliyoruz :) düzelecektir ancak şu aralar biraz idare etmek gerekiyor

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240

Buse S. Ada

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Bilgisayar alana kadar sadece okumak ile yetineceğim hocam :))
Bu hafta Miui 12 ile Android 10 kapalı betaya çıkması bekleniyor takipte kalın güzel haberler gelir diye umuyoruz

Üst Alt