Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

vtechno

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kutay
Cihazım
Redmi Note8
Konular
6
Bunu nasil kapatirim ? :D
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
Bunu nasil kapatirim ? :D
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Bildirimlerden güvenlik bildirimlerini devre dışı bırakarak yapabilirsin.

vtechno

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kutay
Cihazım
Redmi Note8
Konular
6
Android 10 lu miui11 gelmiş yarım yamalak.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Skymap

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 8 i bir süre inceleme fırsatı buldum. Kamera olarak RN7 ile birebir aynı çekim yapıyor. Ek olarak makro ve geniş açı lenside güzel işler çıkarıyor.
Arayüzü akıcı. Oyun performansı olarakta güzel fakat bilindiği üzere üst düzey oyun performansı sağlamıyor.
Ele alındığı zaman kasa olarak verdiği güven yüksek diyemem.
Böyle yeni bir cihaz için, böyle bir konu gerekli olur diye düşünüyorum. Kullananlar ve almak isteyenler için yararlı olur. Sizde yorumlarınızı bu konuda paylaşabilirsiniz.
Bende redmi note 8 pro kullanicisiyim alali 5 ay oldu kamerasi odaklama problemi yapıyor

osman2034

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
osman
Cihazım
not 6 pro
Konular
0
Bitmedi mi daha şarjınız, 24 saat ekran süresi alacaksanız diye bekliyorum. Ben son performansı paylaşayım bari, 2 saat clash of clans oynadım, gerisi internet uygulama vs.
abi bunu nasıl elde ettin pil ayarları mi nedir Bi anlatırmısın bilmeyenler için sana zahmet ne yapmak lazım bunun gibi olması için not 8 cihaz

cahomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cahit
Cihazım
Redmi pro
Konular
19
abi bunu nasıl elde ettin pil ayarları mi nedir Bi anlatırmısın bilmeyenler için sana zahmet ne yapmak lazım bunun gibi olması için not 8 cihaz

Çok ekstra birşey yapmıyorum, ekran parlaklığı otomatikte, gece okuma moduna ayarlı. Başka da ekstra bir uygulama ayar vs yapmadım. Cihaz işi şans işi derler ya, şansımıza iyi cihaz denk geldi sanırım. Çünkü hala 1 gün boyunca telefon elimden düşmüyor, 7-8 saat ekran süresi alıyorum. En az 2-3 saati oyun, kalanı sosyal medya tarayıcı vs. Bazen 9-10 saate çıkıyor, sanırım o günler oyun az oynuyorum. Sizin performans nasıl ki?

osman2034

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
osman
Cihazım
not 6 pro
Konular
0
Çok ekstra birşey yapmıyorum, ekran parlaklığı otomatikte, gece okuma moduna ayarlı. Başka da ekstra bir uygulama ayar vs yapmadım. Cihaz işi şans işi derler ya, şansımıza iyi cihaz denk geldi sanırım. Çünkü hala 1 gün boyunca telefon elimden düşmüyor, 7-8 saat ekran süresi alıyorum. En az 2-3 saati oyun, kalanı sosyal medya tarayıcı vs. Bazen 9-10 saate çıkıyor, sanırım o günler oyun az oynuyorum. Sizin performans nasıl ki?
benim cihaz 1 nisanda aldım ama ben hergun sarza takıyorum bazen iki kere falan taktığım oluyor ekran süresi 3 4 saati geçmiyor

sezgin91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sezgin
Cihazım
Mİ4
Konular
0
Turktelekom da sinyalin sürekli yükselip alçalması sorunu yaşayan var mı, babam için bu telefonu aldık kendisi Bimcell hat kullanıyor sinyal sorunu yaşıyor.

cahomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cahit
Cihazım
Redmi pro
Konular
19
benim cihaz 1 nisanda aldım ama ben hergun sarza takıyorum bazen iki kere falan taktığım oluyor ekran süresi 3 4 saati geçmiyor

Bu cihaz için o süreler çok çok az. Tavsiyem size herşeyi yedekleyin, Ayarlar, telefon hakkında, yedekle ve sıfırla, Tüm verileri sil fabrika ayarlarına alın. Temiz cihaz da ekstra bir uygulama vs kurmadan tekrar deneyimleyin. Ekran parlaklığı otomatik olacak şekilde ayarlayın ve deneyin. Yine 3-4 saat alıyorsanız, servise başvurun derim. Çünkü söylediğiniz 3-4 saatleri eski cihazım redmi pro da görüyordum. Ki o cihaz global olmayan, Çin'e özel üretilmiş, MTK işlemcili ,yazılım desteği olmayan sorunlu bir cihaz olduğu halde. Ama bu cihaz SD işlemcili global yazılım desteği olan bir cihaz. Bu cihazda 3-4 saat ekran süreleri normal değil.

Üst Alt