MIUI 12.5 Redmi Note 8 - Global Stabil V12.5.1.0 RCOMİXM İndirme Bağlantıları (Mi Pilot Değil)

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
Kesinmi hocam ona göre yapıcamda?
Eder hocam ben daha önce bl klidini kapatıp garantiye gönderdim sıkıntı olmadı tek dikkat ediceğiniz şey global cihazsa global rom atıp öyle kapatın garantili olduğu icin imei repair vs yapmadınız sayıyorum

sniperelite34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
İphone 3gs
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 8 Global Stabil V12.5.1.0 RCOMİXM

Güncelleme yöntemleri:

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.

Recovery ROM Linki:

OTA İndirme Linki:
Merhaba Türkiye garantili Telefonda Android 10 / 12.0.6 global rom var. Android 11 - V12.0.2.0 romu hatalarla dolu olduğu söylendiği için ota olarak gelmesine rağmen yüklemedim.Ve V12.0.2.0 romu artık otada gözükmüyor.Şimdi bana V12.5.1.0. romu ota olarak gelirmi.Eğer gelmez ise V12.5.1.0. recovery romu direk olarak yükleyebilirmiyim.Yoksa romları sıralımı yüklemem gerekir. (önce V12.0.2.0 romu sonraV12.5.1.0. olarakmı yüklemeliyim)

erayds

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
33
Eder hocam ben daha önce bl klidini kapatıp garantiye gönderdim sıkıntı olmadı tek dikkat ediceğiniz şey global cihazsa global rom atıp öyle kapatın garantili olduğu icin imei repair vs yapmadınız sayıyorum
Hocam 12.5.1 fastboot romu bl açıp sorun çıkarmadan yükleyebilirmiyim sizce?

parahatc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Redmi 8
Konular
2
Merhaba Türkiye garantili Telefonda Android 10 / 12.0.6 global rom var. Android 11 - V12.0.2.0 romu hatalarla dolu olduğu söylendiği için ota olarak gelmesine rağmen yüklemedim.Ve V12.0.2.0 romu artık otada gözükmüyor.Şimdi bana V12.5.1.0. romu ota olarak gelirmi.Eğer gelmez ise V12.5.1.0. recovery romu direk olarak yükleyebilirmiyim.Yoksa romları sıralımı yüklemem gerekir. (önce V12.0.2.0 romu sonraV12.5.1.0. olarakmı yüklemeliyim)
Selam, sırasıyla yüklemene gerek yok. TWRP üzerinden veya Mi flash gibi uygulamalarla uygun olan istediğin romu direk yükleyebilirsin.

varsay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
Note 8
Konular
4
ota versiyonunu indirip twrp ile kurabilir miyiz ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Selam, sırasıyla yüklemene gerek yok. TWRP üzerinden veya Mi flash gibi uygulamalarla uygun olan istediğin romu direk yükleyebilirsin.

parahatc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Redmi 8
Konular
2
Hayır, hata verir. Recovery versiyonu kurmanız gerekir. Eğer de mi flash ile kuracaksan, tgz uzantılı versiyonu kurman lazım. Fakat telefonunda sıkıntı olmaması için nasıl yapıldığıı anlatan bilgileri iyice araştırıp öyle kur.

sniperelite34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
İphone 3gs
Konular
0
Sürüm düşürenlerin ve Android 11den 12ye ve Android 10dan Android 11e neden güncelleme almadığı hakkında bilgilendirme

varsay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
Note 8
Konular
4
Hayır, hata verir. Recovery versiyonu kurmanız gerekir. Eğer de mi flash ile kuracaksan, tgz uzantılı versiyonu kurman lazım. Fakat telefonunda sıkıntı olmaması için nasıl yapıldığıı anlatan bilgileri iyice araştırıp öyle kur.
mi flash değil üstadım bende twrp yüklü daha once de öyle yüklemiştim. Şimdi sıfırdan kurulum yapmak için recovery versiyonunu indirmem gerekiyor öyle değil mi ?

Üst Alt