MIUI 12.5 Redmi Note 8 - Global Stabil V12.5.1.0 RCOMİXM İndirme Bağlantıları (Mi Pilot Değil)

Ulascan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
3
Merhaba acaba güncelleme size mi geldi yoksa siz mi yüklediniz başka kaynaklardan.
Bana güncelleme geldi fakat 5 6 defa yapmama rağmen yüklenmedi en sonda telefon bozuldu şuan sürüm 12.0.6 ve yine geldi 12.5 yapmaya korkuyorum yine bozulur diye yardımcı olur musunuz
hocam konuda ki linkten indirip güncelleme aracıyla yüklemiştim. Fakat sistem çok hantal gelmeye başladı ve arka planda bir takım sorunlarla karşılaştım.Telefonda kasmalar flan oldu şimdi eu rom 12.5.4 kurdum.

erayds

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
33
hocam konuda ki linkten indirip güncelleme aracıyla yüklemiştim. Fakat sistem çok hantal gelmeye başladı ve arka planda bir takım sorunlarla karşılaştım.Telefonda kasmalar flan oldu şimdi eu rom 12.5.4 kurdum.
Çin sürümüne 12.5.4 geldiyse globalada kesin gelir demi ileride performansı nasıl 12.5.4 ün?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bunun cevabını vermek zor. Hangi tarayıcı kullandığın bile önemlidir. Ama ben şarjdan memnunum
Ben wifi ile 8 saat video izleyebiliyorum mesela tasaruf bazen açık bazen kapalı haldeyken.

Erkanyavuz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Arka planda kendi kafasına göre uygulamaları kapatıyor bu rom. Nasıl iyi dersiniz? Sakın yüklemeyin!

Ulascan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
3
Çin sürümüne 12.5.4 geldiyse globalada kesin gelir demi ileride performansı nasıl 12.5.4 ün?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben wifi ile 8 saat video izleyebiliyorum mesela tasaruf bazen açık bazen kapalı haldeyken.
Hocam performans iyi gibi bazı şeylerde sorun var onlar eu romdan mı kaynaklanıyor bilmiyorum. Örneğin bildirim panelide telefonu sessize alıyorum 10 saniye sonra geliyor ya da wifi yi açıyorum 10 saniye sonra animasyonla birlikte geliyor. Bazen youtube vanced uygulaması açılmıyor. onun dışında iyi gibi

Üst Alt