Soru Redmi note 4 konuşma ses sorunu

gurkancavdar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gürkan
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
3
Telefonla konuşurken ara ara (her zaman yapmıyor)) sesim karsiya yankılı ve anlaşılmaz bir şekilde gidiyor. Genel bir problem mi acaba ?

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abdullah129

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdullah
Cihazım
Mi note 4
Konular
0
Bende de durum aynı. Evo yazılım güncelleyip yollamışlar 9.5.9 yazılım vardı dün ben 9.5.10 a güncelledim. Kullanmaya devam.
Hocam ben guncelleyemiyorum güncelleme doğrulanamiyor hatası veriyor nasil cozevilurim rica etsem yardımcı olur musunuz

Oyla:

OnurG

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
33
Sorun çözüldü mü peki
Bende de durum aynı. Evo yazılım güncelleyip yollamışlar 9.5.9 yazılım vardı dün ben 9.5.10 a güncelledim. Kullanmaya devam.

Oyla:

weyselaysel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
veysel
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
4
Sorun çözüldü mü peki

Şu ana kadar bir problem yok bakalım.
[doublepost=1528781387,1528781340][/doublepost]
Hocam ben guncelleyemiyorum güncelleme doğrulanamiyor hatası veriyor nasil cozevilurim rica etsem yardımcı olur musunuz
Hiç başıma gelmedi kardeş. Bunu konu olarak foruma aç muhakkak destek verecek arkadaşlarımız olacaktır.

Oyla:

OnurG

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
33
Şu ana kadar bir problem yok bakalım.
[doublepost=1528781387,1528781340][/doublepost]
Hiç başıma gelmedi kardeş. Bunu konu olarak foruma aç muhakkak destek verecek arkadaşlarımız olacaktır.
Batarya performansı ne durumda peki?

Oyla:

ahmet_tgc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
2
Batarya performansı ne durumda peki?

iki guncelleme oncesi batarya kotuydu simdi tekrar normale donmus. ana guncelleme harric sanirim 2 defa ds kucuk boyut guncelleme geldi 50 mb civari

SM-T710 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

edmin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Oppo reno 4
Meslek
HVKK Astsubay
Konular
25
Evet arkadaşlar mi6 telefonum delta servisten geldi. Mikrofon değişmiş yazılım güncellenmiş. Android 8 ile gönderdiğim telefonum delta servis tarafından yazılım güncellenerek androd 7.1 düşürülmüş. Delta servisin yazılım güncellemesi bu işte. Neyse telefonumu internete bağladım yazılımı en son versiyona güncelledi. Ama telefon görüşmesini artık herkes ile yapamıyorum karşı taraf sesinin yankı yaptığını cızırtı cuzurtu duyduğunu söyleyerek kapatıyorlar. Hoparlöre alıyorum sesim karşı tarafa gitmiyor. Neyse yazılımı bilgisayardan tekrar sıfırlayım dedim ama artık telefonumun usb bağlantısı çalışmıyor sadece şarj oluyor usb flash bellek takıyorum görmüyor. Anlayacağınız telefonumu delta servis bozarak göndermiş. Şimdi tüketici haklarına başvuracağım. Ben değil onlar düşünsün bakalım. Delta servisi aradım muhatab olacak kimse yok hesap soramıyorum telefonunuzu tekrar gönderin diyorlar. Ben size güvenmiyorum başka yeriniz yokmu dedim Ankara'da var dediler gittim necatibeyde küçük bir telefoncu. Konuştum telefonu İstanbul'a deltaya göndereceklerini söylediler bırakmadım eve geri döndüm. Siz olsanız ne yaparsınız ben ne yapayım geri göndereyim mi.

Oyla:

ahmet_tgc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
2
Evet arkadaşlar mi6 telefonum delta servisten geldi. Mikrofon değişmiş yazılım güncellenmiş. Android 8 ile gönderdiğim telefonum delta servis tarafından yazılım güncellenerek androd 7.1 düşürülmüş. Delta servisin yazılım güncellemesi bu işte. Neyse telefonumu internete bağladım yazılımı en son versiyona güncelledi. Ama telefon görüşmesini artık herkes ile yapamıyorum karşı taraf sesinin yankı yaptığını cızırtı cuzurtu duyduğunu söyleyerek kapatıyorlar. Hoparlöre alıyorum sesim karşı tarafa gitmiyor. Neyse yazılımı bilgisayardan tekrar sıfırlayım dedim ama artık telefonumun usb bağlantısı çalışmıyor sadece şarj oluyor usb flash bellek takıyorum görmüyor. Anlayacağınız telefonumu delta servis bozarak göndermiş. Şimdi tüketici haklarına başvuracağım. Ben değil onlar düşünsün bakalım. Delta servisi aradım muhatab olacak kimse yok hesap soramıyorum telefonunuzu tekrar gönderin diyorlar. Ben size güvenmiyorum başka yeriniz yokmu dedim Ankara'da var dediler gittim necatibeyde küçük bir telefoncu. Konuştum telefonu İstanbul'a deltaya göndereceklerini söylediler bırakmadım eve geri döndüm. Siz olsanız ne yaparsınız ben ne yapayım geri göndereyim mi.
yasal hakkin varsa ara, ugrastrcklr gibi

Oyla:

edmin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Oppo reno 4
Meslek
HVKK Astsubay
Konular
25
yasal hakkin varsa ara, ugrastrcklr gibi

Uğraşırım sıkıntı yok sonuna kadar gidicem tüketici hakem heyeti ile görüştüm bir kere daha gönder yine aynı problem devam ederse gel dediler bir kere daha yolluyorum bakalım sonuçları paylaşırım

Oyla:

joshkun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
coskun
Cihazım
mix 2
Konular
0
note 64 gb global surum kullaniyordum aramnin ilk saniyelerinde sesim karsi tarafa hic gitmiyordu. ahizeden uc bes cm uzaklasinca karsi taraf sesini duymuyorum diyordu. kvk garantili almistim servise gonderdim. sd kart cikarildi uyarisi veriyordu zirt birt. pisman oldim aldigima . evet fiyt ozellklere gore cok uygun ama ucuz etin yahnisi meselesi sanirim. 5 ay oldu yaklasik oldu alali telefonu. ilk gunden itibaren servise gondermeyeyim diye direndim en son lanet ettim gonderdim. hic bi umutluda beklemiuorum servisten. mevzular aklima geldikce geriliyorum lanet ediyorum

Selamlar,

Servis sorununuzu çözdü mü?
Ben de Mi MIX 2 aldım 3 hafta oldu.
Bu sorun yüzünden çok sinirliyim.
Herkesde aynı sorun varken ve uzun süredir varken ne farketmedim ve bu telefonu aldım.
Dediğiniz gibi ucuz etin yahnisi durumu.
Servis sorununuzu çözdü mü?

Oyla:
Üst Alt