Soru Redmi note 4 konuşma ses sorunu

gurkancavdar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gürkan
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
3
Telefonla konuşurken ara ara (her zaman yapmıyor)) sesim karsiya yankılı ve anlaşılmaz bir şekilde gidiyor. Genel bir problem mi acaba ?

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

weyselaysel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
veysel
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
4
Selamlar,

Servis sorununuzu çözdü mü?
Ben de Mi MIX 2 aldım 3 hafta oldu.
Bu sorun yüzünden çok sinirliyim.
Herkesde aynı sorun varken ve uzun süredir varken ne farketmedim ve bu telefonu aldım.
Dediğiniz gibi ucuz etin yahnisi durumu.

Kardeş merhaba;
Servise gitti ve o sorun bir daha yapmadı. Yazılım güncellemesi yapılmış sadece serviste ve ilginç şekilde problem şuana kadar yok

Oyla:

OnurG

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
33
Kardeş merhaba;
Servise gitti ve o sorun bir daha yapmadı. Yazılım güncellemesi yapılmış sadece serviste ve ilginç şekilde problem şuana kadar yok
O halde sorun yazılımsal gözüküyor. Hangi rom kuruldu ve sorun çözüldü

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

weyselaysel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
veysel
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
4
Selamlar,

Ben de Mi MIX 2 aldım 3 hafta oldu.
Bu sorun yüzünden çok sinirliyim.
Herkesde aynı sorun varken ve uzun süredir varken ne farketmedim ve bu telefonu aldım.
Dediğiniz gibi ucuz etin yahnisi durumu.

Kardeş merhaba;

Rom olarak aynı 9.5.9 yazılımla gitti 9.5.10 la geldi. Ertesi gün ben 9.5.11 güncelledim. :)

Oyla:

a.adalar

Süper Kahraman
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Öğrenci
Konular
18
Kardeş merhaba;

Rom olarak aynı 9.5.9 yazılımla gitti 9.5.10 la geldi. Ertesi gün ben 9.5.11 güncelledim. :)

Hocam farklı kişilerle konuşmalar yapıp denediniz mi? 9.5.11 sürümünde sıkıntı yoksa ben de kurup deneyeyim. Daha önce aynı sorundan dolayı 9.5.8 den Beta sürümüne geçmiştim, betada da sorun devam ediyor. Aslında en kesini RR, AEX, PixelExperience gibi custom romlar kurmak, onların genelinde bu ikinci mikrofon olayı düzeltilmiş durumda. Ama yine de Xiaomi kullanırken MIUI dışında rom kurmak da istemiyor insan :D

Oyla:

weyselaysel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
veysel
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
4
Hocam farklı kişilerle konuşmalar yapıp denediniz mi? 9.5.11 sürümünde sıkıntı yoksa ben de kurup deneyeyim. Daha önce aynı sorundan dolayı 9.5.8 den Beta sürümüne geçmiştim, betada da sorun devam ediyor. Aslında en kesini RR, AEX, PixelExperience gibi custom romlar kurmak, onların genelinde bu ikinci mikrofon olayı düzeltilmiş durumda. Ama yine de Xiaomi kullanırken MIUI dışında rom kurmak da istemiyor insan :D

Kardeşim telefon gelir gelmez problem yaşadığım herkeste denedim sorun çıkarmadı. Normal olarakta 2-3 hafta kullanım sırasında problem yaşamadım. Evo garantili benim telefon ve Bootloader kilidi garantiyi bozduğundan hiç girmedim o işlere. Denemedim dahi farklı rom kurmayı. 9.5.11 de ben problem hiç yaşamadım.

Oyla:

a.adalar

Süper Kahraman
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Öğrenci
Konular
18
Kardeşim telefon gelir gelmez problem yaşadığım herkeste denedim sorun çıkarmadı. Normal olarakta 2-3 hafta kullanım sırasında problem yaşamadım. Evo garantili benim telefon ve Bootloader kilidi garantiyi bozduğundan hiç girmedim o işlere. Denemedim dahi farklı rom kurmayı. 9.5.11 de ben problem hiç yaşamadım.

Anladım hocam, cevabınız için teşekkürler. Ben de 9.5.11 romunu kurup deneyeyim o zaman.

Oyla:

joshkun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
coskun
Cihazım
mix 2
Konular
0

Selam,
Ben de o zaman miui 10 kurmayı deniyim beta versiyonu. Bootlooder kilidi kaldırmak garantiyi bozuyor mu?
Ben Xiaomi sitesinde okudum unlock yapmak ve room kurmak garantiyi bozuyor ama tekrar lock yaparsan kendi sürümüne dönersen garanti geri gelir yazıyordu. Bu akşam denemek istiyorum. Garantiye mi versem yapmadan? Benim de EVO garantili telefon.

Oyla:

weyselaysel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
veysel
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
4
Selam,
Ben de o zaman miui 10 kurmayı deniyim beta versiyonu. Bootlooder kilidi kaldırmak garantiyi bozuyor mu?
Ben Xiaomi sitesinde okudum unlock yapmak ve room kurmak garantiyi bozuyor ama tekrar lock yaparsan kendi sürümüne dönersen garanti geri gelir yazıyordu. Bu akşam denemek istiyorum. Garantiye mi versem yapmadan? Benim de EVO garantili telefon.

Garantiden 3 haftada geliyor bilginiz olsun. Ben gönderdi çünkü yedek telefonum vardı

Oyla:

şaban78

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
şaban
Cihazım
redmi not4
Konular
0
mrb. bende xiaomi redmi note4 32 var kvk garantili. telefonla konuşurken arada bir sesim karşı tarafa boğuk şekilde gidiyor... biraz sesimi yükseltince düzeliyor..sizce garantiye göndersem sorunum çözülür mü?

Oyla:

weyselaysel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
veysel
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
4
mrb. bende xiaomi redmi note4 32 var kvk garantili. telefonla konuşurken arada bir sesim karşı tarafa boğuk şekilde gidiyor... biraz sesimi yükseltince düzeliyor..sizce garantiye göndersem sorunum çözülür mü?

Kardeş çok aşırı problem olmuyorsa gönderme... Bende çok problem vardı hiç sesim gitmiyordu çok kesiliyordu EVO garantiye gitti 3 haftada geldi.
Benim cihaz düzeldi. Sadece telefon sistem güncelleme yapıldı. Ben o kadar otomatik güncelleme yaptım düzelmedi ama servis düzeltmiş.

Oyla:
Üst Alt