Soru Redmi note 4 konuşma ses sorunu

gurkancavdar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gürkan
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
3
Telefonla konuşurken ara ara (her zaman yapmıyor)) sesim karsiya yankılı ve anlaşılmaz bir şekilde gidiyor. Genel bir problem mi acaba ?

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Omerasaf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
redmi 3
Konular
2
SA usta cihazima 2 hafta önce miui 9 yükledim herşey normaldi dün hoparlör sesini yükseltmek için bi dosya indirip twrp ile flashladim.hoperlor sesi yükseldi ama iki gündür aramalarda sesim karşıya cızırtıli gidiyor. Ne yapmalıyım yardımcı olur musun.
SA usta cihazima 2 hafta önce miui 9 yükledim herşey normaldi dün hoparlör sesini yükseltmek için bi dosya indirip twrp ile flashladim.hoperlor sesi yükseldi ama iki gündür aramalarda sesim karşıya cızırtıli gidiyor. Ne yapmalıyım yardımcı olur musun.

Oyla:

Omerasaf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
redmi 3
Konular
2

Oyla:

VSM

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VESİM
Cihazım
Mİ5 32 GB
Konular
64

kullandığımız romu tekrar flaşlayın

Oyla:

onur onur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
grekli
Cihazım
redmi note4
Konular
0
aynı sorun bendede var konuşurken ara ara sesim karşı tarafa az gidiyor yada gitmiyor, sorunu nasıl çözerim. yardımlarınızı bekliyorum.

Oyla:

by_colakoglu

Vatan toprağı kutsaldır, kaderine terkedilemez.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habil
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Elektronik tekn.
Konular
15
Söz konusu problem bu modelde daha önce hiç dile getirilmedi. Belliki temiz bir rom kurulursa ve ses yükseltme vs o işlere girilmez ise sorun düzelecek....

Oyla:

Terapi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim Yüce
Cihazım
Note 4x
Meslek
Kalite Kontrol ve Üretim Sorumlusu
Konular
1
Merhaba iyi günler. Redmi Note 4x kullanıyorum. Görüşme esnasında karşı tarafın sesini yükseltmek için ne yapmam lazım. Bu telefondan önce Samsung C5 kullanıyordum. Bu telefonla karsilastirdigimda karşıdan gelen ses çok düşük.

Oyla:

sertacgurdal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
xiaomi
Cihazım
mi4
Konular
2
Bende güncdlledikten sonra kulaklık modunda kendi kendine ses kısıyor sessize alıyor devamlı sorunu yaşayan var mı

Oyla:

kanbozli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
N7100
Konular
0
Merhaba iyi günler. Redmi Note 4x kullanıyorum. Görüşme esnasında karşı tarafın sesini yükseltmek için ne yapmam lazım. Bu telefondan önce Samsung C5 kullanıyordum. Bu telefonla karsilastirdigimda karşıdan gelen ses çok düşük.
Bir çözüm bulabildinmi acaba soruna aynı sorun bendede var

Oyla:
Üst Alt