Soru Redmi note 4 konuşma ses sorunu

gurkancavdar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gürkan
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
3
Telefonla konuşurken ara ara (her zaman yapmıyor)) sesim karsiya yankılı ve anlaşılmaz bir şekilde gidiyor. Genel bir problem mi acaba ?

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Terapi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim Yüce
Cihazım
Note 4x
Meslek
Kalite Kontrol ve Üretim Sorumlusu
Konular
1
Bir çözüm bulabildinmi acaba soruna aynı sorun bendede var
Bir çözüm bulamadım hocam. Bu sıkıntı karşı tarafın kullandığı telefon ile de alakalı olabilir. Kimi arkadaşımla konuşurken sesi gayet yeterli geliyor, başka bir kişiyle konuşurken onun sesi az geliyor. Bende pek anlam veremedim bu duruma.

Oyla:

gandalfx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
rıdvan fırat
Cihazım
note 4
Konular
0
Bir çözüm bulamadım hocam. Bu sıkıntı karşı tarafın kullandığı telefon ile de alakalı olabilir. Kimi arkadaşımla konuşurken sesi gayet yeterli geliyor, başka bir kişiyle konuşurken onun sesi az geliyor. Bende pek anlam veremedim bu duruma.

sorun aynı ile bendede var. kafasına göre ses az gidiyor karşı tarafa. genelde konuşmanın ilk 15 sn de yapıyor sonra düzeliyor.

Oyla:

ardanisa27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
orta
Cihazım
note 4
Konular
4
selam aleykum benimde note 4 telde kulaklıkla konuşmak istiyorum ama ses karşıya kesik kesik gidiyor karşının sesi iyi geliyor müzik dinlerken sorun yok bilgisi olan varmı?

Oyla:

Chemist

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Xioami
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
Ses sorunu icin cozum bulabildinizmi arkadaslar . Konusurken arada bir ses kesiliyor . Ahizeyi konusurken az uzaklastirinca ses boguluyor veya tamamen kesiliyor .
Samsung cihazim vardi yere koyup konustugum oluyordu ses net gidiyordu .
Bilgisi olan arkadaslar yardimci olabolirse memnun olurum .

Oyla:

şaban78

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
şaban
Cihazım
redmi not4
Konular
0
bende de 3 ay önce almış olduğum xiaomi redmi note 4 32 gb (global version) cihaz var. telefonla konuşurken karşı tarafa sesim boğuk anlaşılmayacak şekilde gidiyor?

Oyla:

ahmet_tgc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
2
note 64 gb global surum kullaniyordum aramnin ilk saniyelerinde sesim karsi tarafa hic gitmiyordu. ahizeden uc bes cm uzaklasinca karsi taraf sesini duymuyorum diyordu. kvk garantili almistim servise gonderdim. sd kart cikarildi uyarisi veriyordu zirt birt. pisman oldim aldigima . evet fiyt ozellklere gore cok uygun ama ucuz etin yahnisi meselesi sanirim. 5 ay oldu yaklasik oldu alali telefonu. ilk gunden itibaren servise gondermeyeyim diye direndim en son lanet ettim gonderdim. hic bi umutluda beklemiuorum servisten. mevzular aklima geldikce geriliyorum lanet ediyorum

SM-T710 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ahmet_tgc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
2
kici kirik dedigimiz dandik samsunglarda yasamadim bu kadsr sorunu ve benzer sorunlari yasayan forumda cok kisi var.

Oyla:

weyselaysel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
veysel
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
4
kici kirik dedigimiz dandik samsunglarda yasamadim bu kadsr sorunu ve benzer sorunlari yasayan forumda cok kisi var.

Sorunu çözen oldumu acaba? KArşı tarafa ses gitmeme sorunu bende de var. Ara ara karşıya giden ses kesiliyor. Çok kötü birşey. Çözen varsa yardımcı olabilir mi?

Oyla:

OnurG

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
33
Geldikten sonra sorun çözüldümü yazar mısınız
note 64 gb global surum kullaniyordum aramnin ilk saniyelerinde sesim karsi tarafa hic gitmiyordu. ahizeden uc bes cm uzaklasinca karsi taraf sesini duymuyorum diyordu. kvk garantili almistim servise gonderdim. sd kart cikarildi uyarisi veriyordu zirt birt. pisman oldim aldigima . evet fiyt ozellklere gore cok uygun ama ucuz etin yahnisi meselesi sanirim. 5 ay oldu yaklasik oldu alali telefonu. ilk gunden itibaren servise gondermeyeyim diye direndim en son lanet ettim gonderdim. hic bi umutluda beklemiuorum servisten. mevzular aklima geldikce geriliyorum lanet ediyorum

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt