MIUI 13 Redmi Note 10 Pro (sweet) – EEA 13.0.10.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantıları

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Peki hocam EEA'yı ne kadar süredir kullanıyorsunuz? v13 romlar arasında en iyisi olduğunu söylediniz. Hangi konuda en iyisi? Stabilite, Şarj? Bunları soruyorum çünkü bilgi alıp yükleyip yüklememe konusunda düşüneceğim (tabi Xiaomi'nin kendi arama, mesajlaşma uygulamalarından vazgeçebilirsem) 😅
Yaklaşık bir buçuk ay olmuş hocam. Şarj konusunda aralarında ahım şahım bir fark göremedim hocam. Performans olarak Endonezya romu biraz geride. V12 versiyonu iyiydi oysa. Global fena değil ama EEA v13 sürümlerde bariz iyileşme var.

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Yaklaşık bir buçuk ay olmuş hocam. Şarj konusunda aralarında ahım şahım bir fark göremedim hocam. Performans olarak Endonezya romu biraz geride. V12 versiyonu iyiydi oysa. Global fena değil ama EEA v13 sürümlerde bariz iyileşme var.
Peki hocam EEA 13'e tüm uygulamalarda karanlık mod seçeneği aktif mi yoksa hala ekleyemedi mi onu beceriksiz Xiaomi 😄

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Tabi ki ekleyemedi hala :D
Gerçekten mi ya? Ben eklemişlerdir diye düşünmüştüm biliyomusunuz hocam? Gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum. Aslında modülle o özelliği kazandırabiliyoruz fakat root falan işim olmuyor kullanmıyorum uğraşmak da istemiyorum doğrusu

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Gerçekten mi ya? Ben eklemişlerdir diye düşünmüştüm biliyomusunuz hocam? Gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum. Aslında modülle o özelliği kazandırabiliyoruz fakat root falan işim olmuyor kullanmıyorum uğraşmak da istemiyorum doğrusu
Ben de root kullanmıyorum. Bu yüzden iyi kötü idare ediyorum :)
Bence Papp54 romunu dene kurulum yapacaksan.

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Ben de root kullanmıyorum. Bu yüzden iyi kötü idare ediyorum :)
Bence Papp54 romunu dene kurulum yapacaksan.
Şarj tüketimi konusunda sıkıntılı gibi görünüyor o rom hocam. Burada eğer o romu kullanan başka birileri varsa onlardan da feedback almam gerekiyor :)

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Şarj tüketimi konusunda sıkıntılı gibi görünüyor o rom hocam. Burada eğer o romu kullanan başka birileri varsa onlardan da feedback almam gerekiyor :)
Bence kendi kullanımına göre karar ver hocam. Yani ben yerinde olsam kesin öyle yaparım :)

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt