MIUI 13 Redmi Note 10 Pro (sweet) – EEA 13.0.10.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantıları

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Eea gerçekten iyiydi 3 gün kullandıktan sonra baktım ki şarj çok gidiyor.Arada bir de kasıyordu.şuan eu roma döndüm.
Valla hocam ben de idare edeyim bir süre daha. Olmadı EU'ya ya da başka bir roma geçerim. EU maalesef ki çin tabanlı da değil. Çin tabanlı olsaydı iyi olurdu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eea gerçekten iyiydi 3 gün kullandıktan sonra baktım ki şarj çok gidiyor.Arada bir de kasıyordu.şuan eu roma döndüm.
Bu arada EU'nun da kastığını, takıldığını söylüyorlar. Bu yüzden EU'ya geçmedim ben de

Son düzenleme:

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
14
Valla hocam ben de idare edeyim bir süre daha. Olmadı EU'ya ya da başka bir roma geçerim. EU maalesef ki çin tabanlı da değil. Çin tabanlı olsaydı iyi olurdu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada EU'nun da kastığını, takıldığını söylüyorlar. Bu yüzden EU'ya geçmedim ben de
EU romda kasmalar vardı. EEA kullanıyorum bir kaç gündür. Şu an için bir sorun yok bakalım :)

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Kimisi diyor EU kasıyordu, kimisi diyor EEA kasıyordu şarj yiyordu. Kafam karıştı valla. Endonezya 12.5.5 sürümündeyim görüntülü konuşurken falan bi 15-20 dakika sonra 50-55 derecelere çıkıyor cihaz. Şarjı da iyi gitmiyor

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
14
Kimisi diyor EU kasıyordu, kimisi diyor EEA kasıyordu şarj yiyordu. Kafam karıştı valla. Endonezya 12.5.5 sürümündeyim görüntülü konuşurken falan bi 15-20 dakika sonra 50-55 derecelere çıkıyor cihaz. Şarjı da iyi gitmiyor
Şöyle bir şey söyleyelim: Aynı romu aynı cihaza yüklediğimde farklı tepkiler almışlığım var. İlk seferinde çok iyi olan rom sonraki yüklememde çok kötüydü. Yükleme yöntemi de aynı. Neden böyle fark oluyor anlam veremiyorum ama böyle bir durum var.

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Şöyle bir şey söyleyelim: Aynı romu aynı cihaza yüklediğimde farklı tepkiler almışlığım var. İlk seferinde çok iyi olan rom sonraki yüklememde çok kötüydü. Yükleme yöntemi de aynı. Neden böyle fark oluyor anlam veremiyorum ama böyle bir durum var.
Doğrudur hocam. Kulağa garip geldiği kesin. Isınma sorunu cihazla ilgili bir problem mi yoksa yazılımsal mı o endişelendiriyor beni

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Büyük ihtimalle yazılımsaldır hocam.
Umarım öyledir hocam. EEA mı EU mu ya da başka hangi romu yükleyebilirim bilmiyorum ama adam akıllı bir rom yüklemem gerekiyor sanırım. Daha doğrusu sanırım artık yavaştan A12'ye geçmem gerekiyor

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular